24 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

24 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emeklilere vergi iadesi ödemeleri bugün başlıyor Ziraat Bankası'nın, 5.6 milyon emeklinin 2005 yılı vergi iadesi ödemelerine bugünden itibaren başlayacağı bildirildi.Türkiye, IMF ve Dünya Ban..
D-100 Karayolu 9 saat trafiğe kapatılacak Avcılar'da yapılacak üst geçit inşaatı nedeniyle D-100 Karayolu'nun Küçükçekmece ve Avcılar köprüleri arasındaki bölümü, 25 Şubat gecesi 9 saat sürey..
Avrupa yakasında elektrik kesintisi Sarıyer, Çağlayan ve Sefaköy'deki bakım çalışmaları nedeniyle 25 Şubat - 1 Mart arası kesinti uygulanacak'İçimdeki ukdeyi bu unvan götürdü'
Trakya’dan ihracat hız kazanacak Tekirdağ’da aynı sektörlerde faaliyet gösteren Tekirdağ Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve Lüleburgaz İşadamları Derneği (LİAD) üyeleri bir aray..
Çırağan’ın güreşçileri madalya rekoru kırdı Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 20-21 Şubat tarihlerinde, Kocaeli merkez ve ilçeleri ilköğretim okulları arasında yapılan 13-14 yaş kü..
Uyuşturucu tacirlerine darbe İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, uyuşturucu imal eden ve satan kişilere yönelik 13 ayrı ilçede gerçekleştirilen 45 ayrı operasyonda, 70 bin 76 adet uyuş..
Galatalı işadamlarının derneği, binasına kavuştu İstanbul'un tarihî Galata bölgesinde faaliyet gösteren sanayici, tüccar ve işadamlarının iki ay önce kurdukları İstanbul Galata Sanayici ve İş..
Askerde açılan davanın cezasını sivilde çekiyor Hakan Bozdağ, askerliğini yaklaşık iki yıl önce bitirdi. İş buldu, para biriktirdi ve iki ay önce evlendi. Ancak geçtiğimiz günlerde hiç beklem..
Sarıgöl Mahallesi’ne operasyon: 15 gözaltı İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’ne operasyon düzenledi.
İstanbul’un en kaliteli özel okulu: Avcılar Fatih Koleji Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) düzenlediği Yılın En Kaliteli Okulu Yarışması'nda Avcılar Fatih Koleji, İstanbul'un en kaliteli özel ..
Polis, isteyenin evine ve otomobiline GPS takacak Cisco Systems tarafından düzenlenen ve iletişim ve internet teknolojilerinde Türkiye'de yaşanan gelişmelerin değerlendirildiği CiscoExpo 200..
Borusan klasik müzikte liderliğe aday Başlangıcından bu yana Uluslararası İstanbul Müzik Festivali'nin en büyük destekçisi olan Eczacıbaşı Holding bu rolü Borusan'a bırakıyor.
Merkez faizi yüzde 13.5'te tuttu Para Politikası Kurulu, ''karar alıcı'' olarak gerçekleştirdiği yılın ikinci toplantısında, kısa vadeli faiz oranlarını değiştirmedi. Buna göre gecelik faiz o..
Danıştay'dan Demirel'e haczi durdurma kararı Danıştay TMSF'nin Egebank'tan doğan zararı tahsil etmek için Şevket Demirel hakkında başlattığı haciz kararının yürütmesini durdurdu. Danıştay 13...
Akbank, Sabancı Bank'ı Kazak Meridian'a satıyor Ortaklık için harekete geçen Akbank, İngiltere'de kurulu Sabancı Bank hisselerini Kazak Meridian Capital'e satıyor. Ortaklık ve satın alma ve s..
'Erdemir için umut var ama bu iş zaman alır' Oyak ile Erdemir'de ortaklığı şimdilik rafa kaldıran Arcelor'un CEO'su Guy Dolle, ortaklık için umutlu olduğunu belirterek, "Durumu görmek gerekiy..
'Enerji sektörü İspanyol kalmalı' İspanyol Başbakanı Zapatero, "Enerji önemli konu. Bu yüzden Endesa'nın İspanya kontrolünde kalması çok önemli" diyor. Eon-Endesa birleşmesine yönelik İspanyo..
'Ulusalcı' anlayış AB'de hızla yayılıyor Pepsi-Danone evliliğinin engellenmesiyle patlak veren korumacılık popüler hale geldi. İspanya ve İtalya benzer önlemlere hazırlanıyor. Dünya enerji se..
'Bugün olsa yine imza atardım' Eximbank Yönetim Kurulu Başkanlığı döneminde EGS'ye verilen usulsüz krediler nedeniyle hakkında rapor yazılan Devlet Bakanı Tüzmen, "Tereddüt etmeden yine imza ..
Tüpraş, Akdeniz'in en büyük oyuncusu olacak Koç Grubu Başkanı Mustafa Koç, Yapı Kredi, Tansaş ve Tüpraş satın almaları ile dünyada hızla basamak atladıklarını belirterek, "Tüpraş bölgede en b..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10