23 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

23 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Solun Ege'deki dev buluşması Solda yenilenme, bütünselleşme ve kitleselleşme adına başlatılan toplantıların dördüncüsü İzmir'de yapılacak
Prim borcunda faiz oranları birer puan düştü TBMM Genel Kurulu, sosyal güvenlik prim alacaklarının yeniden yapılandırılmasını öngören yasa tasarısını kabul etti. Tasarının üçüncü maddesi deği..
El Kaide son kozlarını oynuyor Dün Samarra'daki Askariye Türbesi'ne karşı girişilen bombalı saldırıda kimse ölmese de, saldırının Irak'ta ve diğer ülkelerdeki Şiilerin yüreklerinde ve beyinle..
İstanbullu dinleyici onu seçti RADYO Yayıncıları Derneği'nin bu yıl üçüncü kez gerçekleştirdiği "Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması" sonuçlandı. 118.181 kişinin katıldığı oylamada Dinamo ..
Ankara krizde arabulucu olacak AB Dönem Başkanı Avusturya'nın, 11 Mart'ta gerçekleştirilecek AB gayri resmi dışişleri bakanları toplantısının açılış konuşmasını Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'..
Askerliğine bir gün kala zehirlenerek öldü Bursa'da askere gitmek için hazırlanan genç, duş almak için girdiği banyoda şofbenden zehirlenip hayatını kaybetti.
Eriyen kar suları barajları doldurdu Ülke genelinde ocak ayı ortalarından itibaren gerçekleşen yoğun kar yağışı sonucu baraj ve göletlerde su seviyesinin en üst noktalara ulaştığı belirtildi.
‘Gökçeada’nın ulaşım sorunu çözüme kavuşacak’ Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, Gökçeada ve Bozcaada'nın en büyük sorununun ulaşım olduğunu, bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefledik..
Kameralı denetim sistemi beldelere kadar yayıldı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesi artık kameralarla izlenecek.
Şans Topu 7 18 21 27 33 +7. Üç kişiye 155'er bin YTL Şans Topu'nda 5+1 bilen 3 kişi 155 bin 548'er YTL 20'şer YKr kazandı. Çekiliş sonunda 5 bilenler bin 305 YTL 20'şer YKr, 4+1 bilenler 103 ..
Doğmamış bebeğe kan nakli yapıldı Kahramanmaraş'ta, anne karnındayken ölüm riskiyle karşı karşıya kalan bebek, kan nakli yapılarak yaşatıldı. Elbistan ilçesinde yaşayan ve ilk bebeğine hamile..
Oğlunu koruyan veli bıçaklandı Gaziosmanpaşa Habibler Lisesi'nde öğrenciler arasında yaşanan kavganın ardından veliler okula çağırıldı. Velilerden Selahattin K. okuldan çıktığı sırada, oğlunu..
Kapkaççı kız rekora koşuyor Atatürk Havalimanı'ndan 4 gün önce Sarıyer'deki evine dönen Ayla Özmen'in yanına, çantalarını taşımaya yardım etme bahanesiyle yaklaşan iki çocuk, Özmen'in, içinde..
Oymak'a sahtecilik davası Türkiye'nin ilk plastik cerrahlarından ve Türk Plastik Cerrahi Cemiyeti'nin kurucularından Dr. Atilla Oymak hakkında, "sahte özel evrak tanzim etmek" suçundan dava a..
365 milyon doları mezbahacılar bölüştü ABD'de şimdiye dek dağıtılan en yüksek loto ikramiyesi olan 365 milyon doları (475 milyon YTL) 8 mezbaha işçisi kazandı. Büyük şok yaşayan 7 erkek ve bi..
ABD'lilerin bıyık sevdası Bıyık bırakma modası, ABD'de hızla yayılıyor. 30 yıl önce bıyığın ucuz pornografik filmlerde oynayanlar tarafından tercih edildiği belirtilirken, artık neredeyse her..
Botla uluslararası fuhuş Edirne'nin Keşan ilçesindeki bir otelde bulunan 9 Gürcü kadının botla Meriç nehrinden geçirilip, Atina ve çeşitli kentlerdeki bar ve pavyonlarda fuhuş yaptırıldığını ..
Grevcilere karşı seferberlik" ilan edildi Yunanistan'da bir haftadır sürdürülen liman işçileri grevine karşı hükümet "seferberlik" ilan etti. Grev yüzünden 300'e yakın yolcu gemisi ve feribot..
Cinemaxx 'Vadi'yi kısa kesti Alman Cinemaxx sinemaları "Kurtlar Vadisi Irak'' filminin gösterimini dün akşamdan itibaren bitirdi. Cinemaxx sözcüsü Arne Schmidt, filmin gösterim süresini uzatm..
'Süryaniler artık iltica talebinde bulunamaz' Türkiye'de dini ve sosyal haklar konusunda son yıllarda ilerleme kaydedildiğini görmek isteyenlere işte belgesi. Almanya'nın Kessel kentindeki He..
Aliye zirveden inmiyor Aylardır çocuklarına kavuşma mücadelesi veren Aliye'nin kızı Ayşe'yle karşılaşma sahnesi yürekleri dağladı. 21 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde izleyicilerini Den..
"Yıl sonuna kadar Rumlar'ı tanımalısınız" Avrupa Birliği dönem başkanlığını yürüten Avusturya'nın Başbakanı Wolfrang Schüssel Türkiye'nin yıl sonuna kadar Kıbrıs Rum kesimini tanıması gerekti..
Gurbetçi Sinem ABD'yi fethetti Türk asıllı Sinem adlı şarkıcı, ABD'de bir yıldız olma yolunda hızla ilerliyor. 26 yaşındaki Sinem'in "Now We Can Go To... Sleep" adlı şarkısının klibi, ABD'de ..
"Türkiye'nin tecrübelerinden yararlanıyoruz" Filistin seçimini kazanan Hamas'ın siyasi lideri Halid Meşal, İran'a yaptığı gezi sırasında Türkiye'ye övgü yağdırdı. Meşal, "Türkiye'nin tecrübel..
Müjdat Gezen arkadaş kurbanı Usta tiyatrocu Müjdat Gezen'in, yanında müdür olarak çalışan 50 yıllık arkadaşı tarafından dolandırıldığı ortaya çıktı. Gezen, kendisini yaklaşık 600 milyar lira ..
Dora, ilk resmi görüşmesini Babacan'la yaptı YUNANİSTAN Dışişleri Bakanlığı'na atanan Dora Bakoyanni ilk Türk resmi görüşmesini, Güneydoğu Avrupa ülkeleri ekonomi bakanları toplantısına katıl..
Kızının yardım çığlığını duydu 2 gün önce kaybolan üniversite öğrencisi Sevim önceki gece babasını telefonla arayarak "Kaçırıldım, ne olur beni kurtar" diye yalvardı. Kayseri Erciyes Üniversi..
Öğrenci güzelse kolay iş buluyor Amerika'nın Colorado Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Naci Mocan ve Georgia Üniversitesi uzmanlarından yardımcısı Prof. Dr. Erdal Tekin'in suç araşt..
Dkkt! SMS hsta edyr :( Cep telefonunda çok mesaj, parmak ve bileklere zarar veriyor. Sadece İngiltere'de dört milyon kişinin, bu nedenle rahatsızlandığı söyleniyor. Gençler hastası... İnsan h..
İsrail Başbakanı'na 'mal varlığı' sorgusu Türkiye'de geçtiğimiz haftaya damgasını vuran tartışmaların benzeri İsrail'de yaşanıyor. Başbakanlık görevini geçici olarak üstlenen Ehud Olmert'in e..
Burs verecek vakıf aranıyor Bin 500 kişinin katıldığı İngiliz Kraliyet Akademisi Opera Bölümü sınavını kazanan beş kişiden biri olan Fatma Özgül Ayazlar, yıllık 33 bin YTL’lik okul harcı için..
Kutsal Şii camisine bombalı saldırı Irak'ta Şiiler'in kutsal kabul ettiği Askeriye Türbesi'ne bombalı saldırı düzenlendi. Şiiler Bağdat'ta 27 Sünni camisine saldırı düzenledi. Olaylarda 6 Sün..
Güzeller güzeli Rania İstanbul'da Güzelliğinin yanı sıra Arap kadınların her alanda var olması için verdiği mücadeleyle tanınan Ürdün Kraliçesi Rania, Anne Çocuk Eğitim Vakfı'nın davetlisi ol..
'Yanlış bir politikaydı' Irak'ın işgalini, demokrasi getirmek için gerekirse askeri güç kullanılmasını savunan Fukuyama "çark etti": Bu akım tarihe karışmalı, daha gerçekçi dış politika kurul..
Benim yaptığım sadece insanlık Denize düşen sarahastası Naim Sınmaz'ı kurtarmak için denize atlayan üniversiteli Merve Korulsan"Çevredekiler sadece seyrediyordu. Benin sanlık görevimi yaptım"..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10