23 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

23 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdemir'i yalnız alırız kapımız Arcelor'a açık Oyak Grubu, Ataer şirketi ile Erdemir'i tek başına satın alacağını açıkladı. Grup, satın alma ardından Arcelor ile yeniden ortaklığı görüşeceğin..
Kalanların kaybı da 2 milyar $ TL'deki değerlenme, istihdam ve enerjideki yüksek maliyetlerden sıkışan 95 tekstilci çözümü yurtdışına yatırımda bulmuştu. Türkiye'de kalanların ihracatı ise 2 ..
Fabrikalar yurtdışına kaçıyor sanayici pembe tablo çiziyor Enerji ve işgücü maliyetlerinden, aşırı değerli YTL'den şikâyet eden sanayici, İSO anketinde söylediklerinin tam tersi, olumlu bir t..
Danıştay: Kuran kursları denetlenmeli Danıştay Kuran kurslarının denetiminin Milli Eğitim Bakanlığı'ndan çıkarılmasını düzenleyen yönetmeliğin durdurulmasına karar verdi. Milli Eğitim Bakanlı..
BM Genel Sekreteri Gül'ü davet etti Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan, Hz. Muhammed karikatürlerinin yol açtığı krizin aşılması için ilgili tarafları buluşturuyor. Annan, Cumarte..
Erdoğan: AB tehdit sallarsa kaale almayız Başbakan Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği'ne tam üyelik süreci ile ilgili olarak, Avrupa Birliği'ni uyardı. Kuşadası'nda Aydınlı işadamları ve sivil to..
Yeşil pasaportluların sayısı 3 milyona çıkıyor Milletvekilleri yeşil ve kırmızı pasaportluları azaltmak yerine artırdı . Avrupa Birliği'nin sınırlanmasını istediği 'yeşil ve kırmızı pasaport'..
Cumhurbaşkanı Sezer'in yolu üstünde mafya hesaplaşması Bulgaristan Cumhurbaşkanı Georgi Pırvanov'un davetlisi olarak iki günlük resmi bir ziyaret için Sofya'ya giden Cumhurbaşkanı Ahmet Necde..
Mersin'de Rum gemisi krizi Güney Kıbrıs Rum Kesimi'ne ait bir konteyner gemisinin, Mersin Limanı'na yanaşmak istemesi kriz yarattı. Mersin'deki bir firma, acenteliğini yaptığı Kıbrıs Rum Kesi..
Meryemana'da dua Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Hanım, Kuşadası'nda Meryemana Evi'ne gitti. Kapıda rahibeler tarafından karşılanan Emine Erdoğan dua edip, şifalı sudan içti. Başbakan'ın eşi Em..
Rum ’kriz gemisi’ geldiği gibi gitti Rum bandıralı yük gemisinin Mersin Limanı’na yanaşma isteği kabul edilmedi.
Sanata sigara yasağı geliyor Kamuoyunda tartışma yaratan sigara yasaklarına bir yenisi daha eklendi. TBMM Adalet Alt Komisyonu, artık sinema filmlerinde de sigara içme sahnelerinin gösterilme..
Kuran kursları denetimsiz kalamaz Milli Eğitim Bakanlığı’nın ilköğretim müfettişlerinin Kuran kurslarını denetimine son veren yönetmelik maddesine, Danıştay 2’nci Dairesi’nden yürütmeyi durdu..
Başefe Erdoğan duble yol açtı Başbakan Tayyip Erdoğan, Aydın-Muğla-Ortaca duble yolunun temsili açılışını yapmak için gittiği Aydın’da ’başefe’ oldu. Erdoğan, törende meydanı dolduranlara 1.5..
Vekil çocuklarına kırmızı pasaport İçişleri Komisyonu’nda kabul edilen pasaport yasa tasarısına göre, milletvekillerinin reşit olmayan ve okuyan çocuklarına 25 yaşın sonuna kadar diplomatik p..
Roj TV soruşturması polise iade Danimarka Kültür Bakanlığı'nın izni ile yayın yapan Roj TV hakkında yeni soruşturma başlatıldı. Devlet Savcısı Karsten Hjort, incelediği dosyalardaki bilgileri..
Süleymaniye’de 7 PKK’lı için idam kararı PKK tarafından, 17 Şubat 2005’te Kuzey Irak’ta Süleymaniye kenti yakınlarındaki kampa düzenlenen saldırıda öldürülen PKK’nın eski Suriye temsilcisi Ke..
’Umut Davası’ kararına temyiz Gazeteci-yazar Uğur Mumcu, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı, Prof. Dr. Muammer Aksoy ve Doç. Dr. Bahriye Üçok’un öldürülmesinin de aralarında bulunduğu çok sayıda o..
Kulis yapmalıyız FINA değerlendirme heyeti İstanbul’dan ayrıldı. Yüzme Federasyonu Başkanı Küçüksöz, "Görüşmeler çok iyi geçti, sunum beğenildi. Ama Şangay’da işi sıkı tutmalıyız" dedi.
Stres kurbanları Aralarında Nurullah Sağlam, Mustafa Uğur, Güvenç Kurtar ve Erdoğan Arıca gibi isimlerin bulunduğu teknik adamlar ve bazı Süper Lig futbolcuları, sarı kırmızılı takımın puan f..
Trabzonspor’a 3 fark lazım Fortis Türkiye Kupası’nda A, B ve D Grupları’ndan sonra C Grubu’nda da düğüm çözülüyor ve çeyrek finale yükselecek son iki takım belli olacak.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10