22 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

22 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Telekom yeni işçi çalıştırmayacak Özelleştirme ihalesinde Suudi Arabistan kökenli Oger’e satılan Türk Telekom, yeni işçi almayıp mevcut çalışanları ile yoluna devam edecek.
Kuş gribi, turist sayısını azalttı Dört kişinin ölümüne neden olan kuş gribi salgını sebebiyle yabancı ziyaretçi girişleri ocak ayında yüzde 4,7 geriledi. Vatandaş girişleri ise aynı dönemde ..
Tüpraş'ta olumsuz karar beklemiyoruz Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Danıştay'ın yürütmeyi durdurma kararı verdiği Tüpraş ihalesiyle ilgili devam eden yasal süreç sonunda satı..
Göktaş Santralı 43 milyon yeni liraya Bereket’in Devlet Su İşleri'nin Adana Göktaş Hidroelektrik Santralı projesi için Enerji Piyasası Kurulu tarafından çıkılan ihalede en yüksek teklifi Bere..
Haşim Bayram yönetimle toplantıyı hastanede yaptı Beyin kanaması geçirerek kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alınan Kombassan Holding’in patronu Haşim Bayram’ın şuuru açıldı.
Kar tatili yüzünden okullar uzamayacak Yoğun kış şartlarında okulların tatil olması nedeniyle boş geçen dersler ‘yoğunlaştırılmış programlarla’ telafi edilecek.
Evrim karşıtı bilim adamları kampanya başlatıyor Darwin teorisini savunan bilim adamlarının okul kitaplarından yaratılışla ilgili bölümlerin çıkarılması taleplerine bilim çevrelerinden tepki ..
Yurtkur’dan öğrenciler için 2 kişilik oda Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurtkur) Genel Müdürü Hasan Albayrak, kurumun değişim ve gelişim sürecine girdiğini belirterek, "2-3 yıl içer..
Danıştay sicil notuma değil MİT’in fişine baktı, mağdurum Okula gidip gelirken başörtüsü kullanan anaokulu öğretmeni Aytaç Kılınç’ın müdür olmasını sakıncalı bulan Danıştay, bir başka öğretme..
Özel kuvvetlerden emekli binbaşı gözaltına alındı Ankara'da bazı masaj salonlarına yönelik şantaj iddialarıyla başlayan Küre Operasyonu'nda Genelkurmay Başkanlığı Özel Harp Daire Başkanlığı'n..
‘Sauna’ örtülürse çeteler bitmez Küre Operasyonu’yla ortaya çıkarılan Sauna çetesi, gündeme bomba gibi düştü. Kamuoyunda ‘Bu olay da aydınlatılmazsa çeteleşme önlenemeyecek’ endişesi hakim. ..
DYP'de üye seferberliği DYP'nin Konak ilçe teşkilatına iki ayda 214 üye kaydoldu.Konak İlçe Başkanı Serdar Yılmaz, göreve geldiği iki aylık süre içinde partiye 78'i kadın, 136'sı erkek olmak ..
Yağışlar çiftçiyi güldürdü MANİSA ve çevresine 2 haftadır yağan kar ve sağanak yağmur, çiftçinin yüzünü güldürdü. Sarıgöl İlçe Tarım Müdürü Mehmet Toy, yağışların ekili alanlar ve özellikle ü..
15 yaşındaki kıza tecavüz eden sekiz kişi tutuklandı ANKARA’dan Kırıkkale’ye iş bulma vaadiyle getirdikleri 15 yaşındaki kıza, bir kafede tecavüz ettikleri iddiasıyla sekiz kişi tutuklandı. T..
Kulp ve Şemdinli raporları bitmiyor TBMM İnsan Hakları Komisyonu tarafından Kulp'ta 11 köylünün öldürülmesi ile Şemdinli'de yaşanan bombalama olaylarına ilişkin olarak oluşturulan alt komisyo..
Adana santralı Bereket'in oldu Adana'da kurulacak ve yıllık 1 milyar 160 milyon kilovatsaat elektrik üretecek Göktaş Hidroelektrik Santralı (HES) ihalesinde en yüksek teklifi 43 milyon YTL il..
Teypli komplo Siyasileri de hedef alan "kameralı sauna" tuzağını ortaya çıkartan Küre Operasyonu genişleyerek sürerken, TBMM'de de önceki gün "teyp alarmı" yaşandı.
15 üniversite aynen geçti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından veto edilen 15 yeni üniversite kurulmasına ilişkin yasa tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda itirazlar ve tartışmal..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10