21 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

21 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsveç'ten Filistin'e yardım Filistin seçimlerinden Hamas'ın galip çıkmasıyla 'Teröristlerin iktidarda olduğu bir devlete mali yardım yapmayız' diyerek para musluklarını kesen İsrail ve Amerik..
'Türk azınlık' karıştırdı Bulgaristan'da 6 bin 500 türk tarafından imzalanan dilekçe ortalığı karıştırdı. "Millet-Trakya" ve "Ulusal Azınlıklar Birliği" adlı sivil toplum örgütleri tarafından..
Sarkozy yine terk edildi Fransa'nın iktidar partisi UMP'nin lideri ve İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy'nin mutluluğu kısa sürdü. Geçtiğimiz yaz yaşadıkları ayrılıktan sonra daha bir ay önce eş..
'Hükümet kurulmazsa ABD yardımı kesilir' Irak'ta 15 Aralık'ta yapılan seçimlerin ardından henüz bir hükümet kurulamamış olması Amerika'nın Bağdat Büyükelçisi Zalmay Halilzad'ın tepkisine nede..
AB: İran ile güven bunalımı yaşıyoruz Nükleer faaliyetleri konusunda Avrupa Birliği yetkilileriyle görüşen İran Dışişleri Bakanı Manuşehr Muttaki, "Avrupa bizi aldatıyor" dedi. Ortak Dış Poli..
İran, Danimarka çöreğini 'Muhammed gülü' diye değiştirdi Bir Danimarka gazetesinde Hz. Muhammed karikatürlerinin yayımlanmasının ardından başlayan protesto ve eylemler her geçen gün artıyor. ..
Çamurdan mucize kurtuluş Filipinler'de geçtiğimiz cuma günü meydana gelen toprak kaymasında çamur tepelerinin altında halen kayıp olan 1000 kişi için 'umut yok' denirken dün bir mucize gerçek..
ABD, Ladin'in peşine 'kılıç birliğini' taktı ABD Savunma Bakanı Rumsfeld bir türlü ele geçirilemeyen Ladin'i yakalamak için özel birlik kurdu. Ladin de "Beni asla sağ yakalayamazsınız" dedi....
Sıkışınca 'kadınlarına' koşuyorlar Avda arkadaşını vurunca ne yapacağını şaşıran Cheney, desteği dibe vurduğunda eski sağ kolunun yardımını isteyen Başkan Bush gibi ilk iş eski danışmanını ar..
Askeri yargıda ’lan’ 3 ay hapis Türk Silahlı Kuvvetleri’nde bir er üstü konumundaki çavuş veya teğmene ’lan’ diye hitap ederse ’üste hakaret suçundan’ üç aydan bir yıla kadar hapis cezasına ç..
Duvarın arkasını gösteren lazer İngiliz ve İsviçreli bilim adamları, lazer aracılığıyla, beton duvarların ya da sert cisimlerin arkasını görebilmeyi sağlayabilecek bir teknik geliştirdiler.
Uyuşturucu hutbesi Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye’de uyuşturucuyla tanışma yaşının 11’e indiği haberleri üzerine hutbe hazırladı.
’Zingaro’ geliyor Dünyaca ünlü binicilik tiyatrosu Zingaro, 16 dansçı, 36 at ve 15 müzisyenle mayıs ayında geleceği İstanbul’da, bu yıl için hazırladığı yeni gösterisini dünyada ilk kez sahne..
Gençlik hapıyla emeklilik yaşı 2050'de 85'e çıkacak Yeni kuşak yaşlanmayla mücadele haplarının insan ömrünü 20 yıl uzatabileceği ve emeklilik yaşının 2050'de 85 olabileceği belirtildi.
Beşiktaş taraftarı istemiyoruz F.Bahçe İkinci Başkanı Özdemir, sezonun ilk yarısında BJK İnönü Stadı’ndaki maça kendi seyircilerinin alınmadığını hatırlatarak, "Eğer eşitlik varsa, Beşiktaş t..
Fener'i yener işi bitiririz "Herkes Sivas’ta önemli bir fırsatı kaçırdığımızı düşünüyor ama biz çok rahatız. F.Bahçe ile aramızdaki üç puanlık farkı Kadıköy’deki maça kadar açmazsak, orada iş..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10