2 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mal varlığı tartışmaları ve piyasalar Salih Neftçi - Siyaset sahnesinde tartışmanın dozu yine arüyor. Son zamanlara kadar türban, imam hatipler vs., gibi konularda yoğunlaşan tartışmaların ..
Yoksulun kondusu yıkılıyor! Bakanın villası kılıflanıyor! Necati Doğru - Dört gündür döne döne; 'Yoksulun 2 göz sıva-sız briket kondusunu yıkmak için dozerler, kepçeler, panzer destekli çev..
Erdoğan'ın serveti daha fazladır! Yavuz Semerci - Tayyip Erdoğan'ın kişisel servetini bilmiyorum. Buna rağmen iddia ediyorum; Erdoğan'ın serveti, CHP'nin mülkiyetinde bulunan yüzde 28'lik İ..
Dünyanın en önemli ikinci konusu! Ruhat Mengi - Hangi liderin ne kadar malı olduğunu bilmiyoruz. DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar tüm liderleri mal varlığı açıklamaya davet etmiş. Önemli olan ..
Haydi Baykal! Güngör Mengi - Herkes öğrendi: Bir siyasi liderin mal varlığını açıklaması yasalara aykırı değilmiş. Ama aksini iddia etmek ahlâka aykın olabilirmiş!
'2007'de AB'li olacak Romanya'yı kutluyorum' Başbakan Erdoğan, dün, Romanya Başbakanı Calin Popescu Tariceanu'yu ağırladı
Çömez ve Geçen açıkladı Erdoğan'ın 'gizli' diyerek mal varlığını açıklamayınca AKP'li üç milletvekili 'siyasetçinin hayatının her dönemi berrak olmalı' diyerek mal varlıklarını açıkladı
Erdoğan'a cumartesi gününe kadar mühdet Ağar, Başbakan'dan cumartesi gününe kadar bir atak olmazsa Yargıtay Başsavcılığı'na verdiği kendi mal bildirim formunu açıklayacağını söyledi...
'Herkesin dokunulmazlığı var' sözünün arkasında ne var? Başbakan Erdoğan'ın 'dokunulmazlıkların hepsini kaldıralım' sözleri, gözleri Türkiye'deki 'dokunulmazlık' statüsüne ve 'özel soruşturm..
AKPden CHP'ye hodri meydan: Dokunalım AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat ile AKP Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa ile birlikte Meclis'te basın toplantısı düzenledi
Unakıtan'ı sırtından indir mal varlığını açıkla Başbakan Erdoğan'ın eleştirilerine yanıt veren CHP lideri Baykal, Unakıtan'ı istifaya davet etti. Ve şöyle dedi: Maliye Bakanı hakkında önümüz..
Kıvırtmayın ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu, partisinin Meclis grup toplantısında 'mal varlığı tartışmalarına katıldı, Başbakan Erdoğan'a sert yüklendi
'Ahlak' lafını söylediklerinde kendisine baksınlar Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Galataport ihalesinin iptalini 'kabinedeki bir başbakan yardımcısının ahlaklı tutumu' nitelemesiyle Başbakan ..
'Bankacılık Kanunu bizi kuş yaptı uçurdu' Family ve Anadolu Finans'ın birleşmesiyle kurulan Türkiye Finans'ın genel müdürü, 'ÖFK iken 'Bunlar kuş mu deve mi?' diyorlardı. Bankacılık Kanunu b..
'Biz sadece bankaya değil Türkiye'ye yatırım yaptık' Fortis CEO'su Votron, Dışbank'ın alım değerini çok fazla bulanları dikkate almadıklarını belirterek, 'Biz gelişme potansiyeli çok yüksek ..
Galataport iptal edildi tartışması hâlâ bitmedi Galataport'ta şimdi de 'Son kararı kim verecek?' tartışması başladı. Erdoğan, son kararı kendisinin vereceğini söylerken, Unakıtan ile Şener d..
'500 milyon yumurta 90 bin ton piliç eti stoklarda bekliyor' Kuş gribi beyaz et ve yumurta talebini bıçak gibi kesince, stoklar doldu, taştı. Keskin Keskinoğlu, sektörde 500 milyon adet yumu..
Türkiye'de şirket kuran İngiliz çifte sınırdışı kararı Muğla'nın Köyceğiz ilçesine yerleşerek burada tanıştıkları Avustralya'dan kesin dönüş yapan Erkovan Alakoç ile ortak bir emlak ve turiz..
İlk geri adım Tepkiler artınca Unakıtan direnmekten vazgeçti Üsküdar'daki kaçak villalarını yıkacağını söyledi
Dozerim yoktu villayı yıkamadık Unakıtan'ın çocukları için yaptığı villa 2.Nolu Koruma Kurulu kararıyla kaçak olmaktan kurtuldu! Bu açıklamayı yapan Üsküdar Belediye Başkanı Mehmet Çakır'ın ..
Veresiye malzemeyle beyin ameliyatı yapıyoruz Maliye 3.5 milyar YTL'lik alacaklarını silince devlet hastaneleri borç batağına düştü. Ecza depoları hastaneleri icraya veriyor. Adana Numune Ha..
Güneş tutulması dünyada en iyi Antalya'dan izlenecek 29 Mart'ta Manavgat ve Side'den yaklaşık 4 dakika izlenebilecek tam güneş tutulması Türkiye'de tekrar 54 yıl sonra gözlenecek
'Abdest alayım kafama sıkın' Trabzonsporlu Fatih Tekke'nin, Maçka'da kendisini ıssız bir yere götürüp 'Ayağına kurşun sıkarız, futbol hayatın biter' diyerek haraç isteyen çeteye böyle rest ç..
Milletvekili eşinin başına neler geldi neler? AKP Milletvekili Dumanoğlu'nun eşine hiç kullanmadığı kredi kartı için 17 YTL'lik borç çıkarıldı. Bu borç 3 yıl içinde 2 bin YTL'ye yükseldi. Se..
Emekli Albay'dan sevgilisine çıplak fotoğrafla şantaj Eski sevgililerinin çıplak fotoğraflarını porno içerikli internet sitelerinde yayınlayan emekli Albay cezaevine kondu
Çiller altın ayıklayacak Eski Başbakan Tansu Çiller'in İstanbul Yeniköy'deki yalısının soyulmasıyla ilgili davada ilginç gelişme...
Erbakan'a 'evde hapis' yolu göründü Erbakan'ın 2 yıl 4 aylık hapis cezasını evde çekmesini öngören yasa teklifi, Adalet Komisyonu'ndan geçti
15 yıl mecburi hizmete devam Askeri Yüksek İdare Mahkemesi (AYİM) 15 yıl olan mecburi hizmetin Anayasa'ya aykırı olduğu yönünde mütalaa veren askeri savcının talebini reddetti. Kıdemli Başçav..
Parti benzeri bir örgütlü yapı var TBMM 19 Mayıs Üniversitesi Araştırma Komisyonu, Rektör Prof. Dr. Ferit Bernay başkanlığındaki üniversite yönetimini ’organize’ hareket etmekle suçladı.
Töre komisyonunda ’töresiz’ rapora itiraz TBMM Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu’nun taslak raporu tartışma yarattı. CHP’li üyeler, öneriler bölümünde töre cinayetleri ve feodal..
TÜBİTAK'taki atama iptaline Danıştay onayı Anayasa Mahkemesi'nin TÜBİTAK Yasası'ndaki üye ve başkan seçiminde Başbakan'a yetki tanıyan hükümleri durdurmasının ardından, dün de Danıştay'dan hü..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9