2 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

2 Şubat 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuzey Irak'ta kuş gribi şüphesiyle 12 kişi tedavi altında Kuş gribinden bir kişinin yaşamını yitirdiği Kuzey Irak'ta, kuş gribi virüsü taşıdıklarından şüphe edilen 12 kişi tedavi altına alın..
Başak Fransız Groupama'nın Başak Sigorta'daki yüzde 56,67 ve Başak Emeklilik'teki yüzde 41 oranındaki İdare hisselerinin özelleştirilmesi ihalesinin nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek tekl..
Trabzonspor koruma istedi Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, ''Trabzonspor Kulübü koruma talebinde bulundu'' dedi. . Vali Yavuzdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün ulusal bir gazeted..
Fransa'dan nükleer teklif Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Türkiye'nin ekonomik büyümesiyle, Avrupa'nın en büyük ekonomilerinden birisi olma yolunda hızla ilerleyen bir ülke olarak..
Borsa 1.seansı 45 bin 128 puandan kapadı Ulusal-100 endeksi ilk seansı -121.72 (%-0.27) puanlık düşüşle 45 bin 128.94 puandan tamamladı. Endeksin yaklaşık 1000 puanlık düşüşünde Danıştay'ın T..
TÜPRAŞ'ta yürütmeyi durdurma Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu, TÜPRAŞ'ın yüzde 51'lik hissesinin blok satışına ilişkin ihale komisyonu kararının yürütmesini durdurdu. Danıştay İdari Dava ..
Bu yıl yüksek getiri bono mevduat ve euroband'da Bono ve euroband'da reel getiri bu yıl da yüksek. 100 bin YTL'nin üstünde parası olan yatırımcı ise en iyi kazancı mevduattan sağlar
Soğuk günlerde yüz felcine dikkat Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Şirzat Çoğalgil, kış aylarında yüz felci geçirenlerde artış olduğu..
Aşçılardan kuş gribi önlemi Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği üyeleri, Türkiye'de kuş gribine bağlı olarak yaşanan olumsuzluklardan, Türk turizmin etkilenmemesi amacıyla harekete geçti
Ecstasy operasyonunda 2 tutuklama Kayseri'de jandarma ekiplerince yapılan operasyonda 114 ecstacy hapıyla yakalanan 6 zanlıdan ikisi tutuklandı
SSK'lının çilesi özelde de sürüyor CHP Denizli Milletvekili Mehmet Neşşar, sigortalıların özel hastanelerden yararlanması uygulamasının sonuç vermediğini söyledi. Neşşar, sigortalıların özel..
Free-shop iddianamesi tamamlandı Kapıkule'den 70 milyon euroluk kaçak içki ve sigara sokulmuş
Prof. Dr. Tekol: Bilinçsiz antibiyotik kullanımı öldürebilir Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Farmakoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yalçın Tekol, modern tıpta birçok hastalığın teda..
Hukukçular Birliği Lagendijk'in yakalanmasını istedi Hukukçular Birliği üyesi bir grup avukat, Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vererek, 'Yargı organlarını aşağıladığı, adil yargıl..
Çanakkale'de Avustralya Konsolosluğu açılacak Avustralya Büyükelçisi'nden Çanakkale Valisi'ne ziyaret
Tigana'nın prensi Mehmet Sedef Bu sezon ligde umduğunu bulamayan Beşiktaş, ikinci yarıda altyapıdan çıkardığı Mehmet Sedef'in ilk 11'deforma giymesi ve ortaya koyduğu performansla teselli bul..
Trabzonspor, Valilikten koruma istedi Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, ''Trabzonspor Kulübü koruma talebinde bulundu'' dedi. . Vali Yavuzdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün ulusal..
Mozart'ın 250. doğum yıldönümü etkinlikleri Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say'ın, Avusturyalı ünlü besteci Wolfgang Amadeus Mozart'ın 250. doğum yıldönümü kutlamaları için özel olara..
Hava ulaşımına kar engeli Yurtta devam eden elverişsiz hava koşulları nedeniyle Gaziantep-İstanbul ve Elazığ-Ankara uçak seferleri iptal edildi. Diyarbakır'da etkili olan kar yağışı ve sis ne..
Karikatür görevinden etti Fransız gazetesi France Soir'ın Mısır kökenli Fransız sahibi işadamı Raymond Lakah, Danimarka gazetesi Jyllands-Posten'in yayımladığı Hz. Muhammed karikatürlerinin F..
Soyadı tasarısı kadınları kızdırdı Adalet Bakanlığı'nın kadınların evlenirken kendi soyadları ile eşlerinin soyadı arasında tercih yapmak zorunda bırakacak olan tasarısı kadın hukukçuların b..
Bilgisayar TV'den iyi ama çocuğunuzu takip edin Microsoft'un patronu Bill Gates Türkiye'ye yaptığı ziyarette, ailelere gençlerin bilgisayar bağımlılığı konusunda uyarıda bulundu. Gates 'Çocu..
Erdoğan'a cumartesi gününe kadar mühlet Ağar, Başbakan'dan cumartesi gününe kadar bir atak olmazsa Yargıtay Başsavcılığı'na verdiği kendi mal bildirim formunu açıklayacağını söyledi...
ÖİB, Balıkesir Seka'yı 2.5 yıldır Albayraklar'ın elinden alamadı ÖİB 2003'te 1.1 milyon dolara Albayraklar'a satılan anak daha sonra yürütmesi durdurulan Balıkesir Seka fabrikasını geri alma..
Sağlık komada Maliye 3.5 milyar YTL'lik alacaklarını silince devlet hastaneleri borç batağına düştü. Ecza depoları hastaneleri icraya veriyor. Adana Numune Hastanesi Başhekimi 'Beyin ve orto..
Güneydoğulu kadına Kürtçe yayın önerisi TBMM Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu raporunda, Güneydoğu’da kadınların büyük bölümünün Türkçe bilmediği ve bu nedenle yardımın zorlaşt..
ABD'de terör yasası uzatılıyor Amerikan Temsilciler Meclisi, terörle mücadele yasası ''Patriot Act''ı beş hafta uzattı. . Mecliste dün gece el kaldırarak yapılan oylamada yasa, 10 Mart'a kada..
Kuş gribine aşı Yeni bir kuş gribi aşısının, fareleri kuş gribine yol açan HN51 virüsünden koruduğu bildirildi. ABD'deki Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi'nde görevli bilimadamıSuryaprakaş S..
Borsa 1.seansa 45 bin 253 puandan başladı İMKB Bileşik Endeksi 1. seansta, dünkü 2. seans kapanışına göre 2.55 puan artarak 45.253,21 puan seviyesinde açıldı. Hisse senetleri, bu seviyede ort..
Karikatüre tepki ve özür Avrupa gazetelerinde Hazreti Muhammed'in karikatürlerinin yayınlanması tepkiyle karşılanırken, Avrupa ülkeleri de özür diliyor.
İGDAŞ, 3 milyonuncu abonesine araba hediye etti İstanbul Gaz Dağıtım AŞ (İGDAŞ), 3 milyonuncu abonesine FIAT marka otomobil hediye etti.
İstanbul’da perakende fiyatları binde 83 azaldı İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) verilerine göre, perakende fiyatlar ocak ayında binde 83 oranında gerilerken toptan eşya fiyatlarında aylık on..
Özürlüler korosu kuruluyor İstanbul Özürlüler Merkezi (İSÖM) özürlülerin sosyal rehabilitasyonu çalışmaları kapsamında tamamı özürlülerden oluşan koro kuruyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9