19 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

19 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emeklilik yaşı 2050’de 85 yaşına çıkarılmalı ABD’de Stanford Üniversitesi’nden Shripad Tuljapurkar, ortalama ömürdeki artış eğilimi nedeniyle emeklilik yaşının 2050’ye kadar 85’e çıkarılması ..
İran’dan ABD’ye: Paranı çarçur etme İran, Amerikan yönetiminin muhalefeti finanse etmek için 75 milyon dolar ayırmak istemesini, "paranın çarçur edilmesi" olarak değerlendirdi.
’Bakire değil’ indirimi İtalya’da yüksek mahkeme, karısının 14 yaşındaki kızına tecavüz eden bir adama, kurban bakire olmadığı için cezasında indirim hakkı tanıdı. "Blucin giyen kadınların te..
’Kurtlar Vadisi’ Amerikalı emekli askerleri kızdırdı Amerikalı gaziler, "Amerikan karşıtı ve Yahudi düşmanı" olarak niteledikleri "Kurtlar Vadisi Irak" filmine ve aynı yapıtta rol alan ABD’li..
ABD’de sünnet tartışması yeniden alevlendi Illinois’te anne ile babanın sekiz yaşındaki çocukları için başlattıkları sünnet kavgası mahkemeye taşınırken, ülkede konuyla ilgili olarak süren ta..
Karikatür şiddeti Afrika’ya yayılıyor Kuzey Afrika ülkesi Libya’dan sonra karikatür krizi kıtanın tam ortasındaki Nijerya’da şiddete dönüştü. Hz Muhammed’e hakaret içeren karikatürlerin yayın..
« 1 2 3 4 5 6