15 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

15 Şubat 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Benim de üslubum yanlıştı! Tam bağımsız şekilde görüşlerimi açıklıyorum. Oradaki üslubum hatalıydı. Başbakanımızın ellerinden öpüyorum. Bu kadar eleştirilmesine gönlüm razı olmadı. Diğer lid..
'Domates demokratik hak, yumurta suç!' Erdoğan'a yumurta atan 5 kişinin 'devlet büyüğüne hakaret'ten tutuklanması tepki çekti. Çünkü Yargıtay, Mesut Yılmaz'a protesto için domates atanların ..
Tayyipler Alemi aklandı Başbakan Erdoğan'ın kendisini hayvan şeklinde karikatürize eden Penguen Dergisi'ne açtığı 40 bin YTL'lik tazminat davası reddedildi
Karikatür ayaklanması: 2 ölü Danimarka'da Hz. Muhammed'i terörist olarak gösteren karikatürlerin yayınlanmasının ardından dünya genelinde başlayan protestoların en şiddetlisi dün Pakistan'da..
Külekçi Paris Operası'nda Türk tenor Bülent Külekçi, dünyanın sayılı operalarından Paris Operası'nda başrolde sahneye çıkıyor.
'Haydi Kızlar' için sergi UNICEF Türkiye Milli Komitesi, kız çocukların eğitimde fırsat eşitliğini yakalayabilmelerini amaçlayan 'Haydi Kızlar Okula' kampanyasına paralel olarak...
Küçük senaristlere TÜRSAK, Garanti Mini Bank Çocuk Filmleri Festivali kapsamında 'Filmimin hikâyesi' başlıklı senaryo yarışması düzenliyor.
'Kötü zemin bizi engelledi' İnegölspor karşısında alınan şok yenilginin ardınan Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, "Saha şartları ve kötü zemin, iyi futbol oynamamızı engelledi&a..
Borsacılardan Sabah uyarısı Borsa Yatırımcıları Derneği (BORYAD), Sabah ve ATV markalarının tekrar halka arz için Sermaye Piyasası Kurulu'na (SPK) yapılan başvurunun dikkatle takip edilmesi g..
İş Bankası'nın brüt kârı 2.7 milyar YTL İş Bankası, 2005 yılını yüzde 50 artışla 956 milyon YTL net karla kapattı. Bankanın brüt kârı ise 2 milyar 749 milyon YTL olarak açıklandı.
Prim affı Meclis'te TBMM'de SSK ve Bağ-Kur prim alacaklarına 60 aya kadar taksitle ödeme kolaylığı getiren tasarı görüşmelerine devam ediliyor.
Vakıf, ilk beşi hedefliyor Vakıf Emeklilik 2005 Bireysel Pazarlama Performans Toplantısı Antalya'nın Kemer ilçesindeki Mirada Del Mar Tatil Köyü'nde yapıldı.
Güneş'e kalite belgesi Güneş Sigorta'nın 1997 yılından günümüze kadar kesintisiz olarak uygulamakta olduğu ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi'ne yönelik Gözetim Denetimi...
Hamas'a komplo var Bush yönetimi ile İsrail'in, Hamas'ı başarısızlığa uğratıp Filistin Yönetimi'ni yeniden seçimlere mecbur edecek komplolar peşinde koştuğu öne sürüldü.
Gül'den Hamas'a temkinli mesaj Dışişleri Bakanlığı, Filistin'de seçimi kazanan Hamas'a davet konusunda son noktayı koydu.
'Biz satranç severiz onlarsa futbol' Nükleer programı nedeniyle BM Güvenlik Konseyi'ne sevk edilen ve askeri saldırıyla tehdit edilen İran, kriz yönetimi oyununun inceliklerine ABD'nin değil..
Iraklı gençlerin talebi tazminat Irak'ın Amara kentinde gösteri yapan gençleri zevk için dövüp kameraya çeken Britanya birliği saptanıp askerlerden biri tutuklandı.
Saddam açlık grevinde Yedi yardımcısıyla 1982'deki Duceyl katliamından yargılandığı mahkemeyi boykot etmesine rağmen önceki günkü duruşmaya zorla getirilen devrik Irak lideri Saddam Hüseyin....
AP heyeti KKTC yolcusu Avrupa Parlamentosu'nda (AP) 'Kıbrıs Türk tarafıyla ilişkilerin geliştirilmesi için' kurulan Yüksek Temas Grubu, 5-8 Mart'ta KKTC'de görüşmelerde bulunacak.
Batman Ladin'e karşı Ünlü çizgi roman kahramanı Batman, artık Usame bin Ladin'in lideri olduğu Kaide örgütüyle savaşacak.
Katrina'nın zengin ettikleri ABD yönetimi sonbahardaki Katrina kasırgasında geç önlem alarak birçok insanın ölümü ve evsiz kalmasına yol açmakla eleştirilirken, 'sahte mağdurların' hükümeti d..
Baydemir'in 'liste oyunu' Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in Ankara'da rahatsızlık yaratan ABD ziyareti öncesinde ilginç bir taktik izlediği ortaya çıktı.
Eylemci çiftçi özür diledi Çiftçinin sorunlarına dikkat çekmek için protesto ettiği Başbakan Tayyip Erdoğan'ın, 'Artistlik yapma lan, al ananı git burdan' dediği Kemal Öncel, özür diledi. Önc..
AB'den uyarı metni gelecek Avrupa Komisyonu ile üyelik müzakereleri öncesinde tarama süreci yaşayan Türkiye'nin, ifade özgürlüğü konusunda Komisyon'un beklentilerini karşılayamadığı belirtild..
Yumurta suçlu domates suçsuz Başbakan Erdoğan'a Mersin gezisinde yumurta atan beş eylemci tutuklanarak hapse konuldu. Yargıtay ise, eski ANAP lideri Yılmaz'a domates atanlara verilen cezayı b..
Karayılan: Biz öldürmedik PKK'nın eski Avrupa sorumlusu Kani Yılmaz kod adlı Faysal Dunlayıcı'nın öldürülmesi emrini verdiği öne sürülen Murat Karayılan, hakkındaki suçlamaları reddetti.
Genç öğretmen maçta öldü Halı sahada futbol oynarken kalp krizi geçiren 35 yaşındaki öğretmen, tedavi için kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Yurt-Kur borçluları dolandırılıyor! Yükseköğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (Yurt-Kur), kendilerini avukat olarak tanıtıp öğrenim ve katkı kredisi borçlularını dolandıranlara karşı 'borçluları'..
ABD, 'Kurtlar'ı sevmedi ABD medyasının 'Kurtlar Vadisi-Irak' filmine ilgisi devam ediyor.
'Jaws' artık sakin! Köpekbalıklarının insanlara yönelik saldırılarında son beş yılın rakamlarıyla kıyaslandığında, 2005 yılı içinde bir azalma olduğu belirtildi.
Penis büyütme operasyonları mutlu etmiyor Dur durak bilmeden yollanan spam e-postalar sayesinde en popüler operasyonlar arasında yer alan penis büyütme ameliyatları, o reklamlarda anlatıldığı..
El işleri yapıp satarak zihinsel engelli öğrencilere yardım ediyor Sakarya'da 68 yaşında bir kadın, emekli maaşıyla aldığı bez parçalarından el işleri yaparak engelli öğrencilerin eğitimine k..
Orhaneli İHL, Kur'an ve ezan okumada birinci oldu Bursa'da imam hatip liseleri arasında düzenlenen Kur'an-ı Kerim ve ezanı güzel okuma yarışmasında ilk sırayı Orhaneli İmam Hatip Lisesi aldı.
Yalova'nın doğusu sanayi, batısı turizm bölgesi Yalova Valisi Yusuf Erbay, kentin doğusunu sanayi, batısını ise turizm bölgesi olarak planladıklarını bildirdi.
Kanatlı hayvanlara kafes şartı getirildi Edirne Tarım İl Müdürü Erdinç Yazıcı, köy ve mahallelerde beslenen kanatlı hayvanların kafes dışına çıkarılmasının kesinlikle yasak olduğunu hatırlata..
Marmara Ereğlisi’nde fuhuş yaptıran otelci tutuklandı Tekirdağ Marmara Ereğlisi'nde bir otelde yapılan uygulamayla fuhuş yaptırıldığı belirlenen Moldova uyruklu 5 kadın bulundu.
Çanta çalan kızlar kameralara yakalandı Adapazarı'nda bir cep telefonu bayiine alışveriş için gelen yaşlı kadının çantası, yaşları küçük 3 kız tarafından çalındı.
Görme engelli çocuğa başkandan yardım Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi Belediye Başkanı Altan Ersin, görme engelli 3 yaşındaki Merve Sayısız'ı tedavi ettirecek.
Sema Güral Sürmeli: Eğitime katkı yapmak mutluluk veriyor Kütahya Porselen’in genç varislerinden Sema Güral Sürmeli, Kütahya’da eğitime katkı için ihtiyaç duyulan 46 bin 500 YTL’lik masrafı ü..
KUTSO, Kütahya’daki işadamlarını Çin’e götürecek Yurtiçi ve yurtdışı ticaret gezi organizasyonlarını devam ettiren Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya'daki işadamlarını Çin'e gö..
Tekirdağ Valisi’nden ‘eğitime destek’ çağrısı Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, bir dizi inceleme ve ziyarette bulunmak üzere gittiği Çerkezköy'de il özel idaresi bütçesinden en büyük payın ..
Bilecik’teki sanayiciler, dünya pazarlarına ulaşacak yol arıyor Osmaneli Belediye Başkanı Selahattin Çetintaş, Bilecik’ten ihracat yapan sanayicilerin Bandırma Limanı'na kolay ulaşacak bir yo..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10