14 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

14 Şubat 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Besinlere ilaç muamelesi yapılmaz' Sağlıklı bilinen bazı gıdaların kimi insanlarda tehlikeli olabileceğini iddia eden ImuPro300 testine, beslenme uzmanları temkinli yaklaştıAntioksidan ve hü..
32 kısım Bizim yaşımızda olanlar bilirler. Çocukluğumuzda filmler 32 kısım olurdu. Ve bir türlü bitmezlerdi. Şimdi acıklı ve sonunun nasıl biteceğini bilemediğimiz yeni bir 32 kısım filmi sey..
Mimarlardan görev bölümü Mimarlar Odası Denizli Şubesi'nin yeni yöneticileri görev bölümü yaptı. Süleyman Boz başkanlığındaki kurulda Başkan Yardımcılığı'na Cüneyt Zeytinci, Şube Sekreterliği..
İki okul ve sağlık ocağından hırsızlık İzmir'in Konak İlçesi'ne bağlı Kadifekale'deki 19 Mayıs İlköğretim Okulu'ndan iki VCD ve televizyon çalındı. Bergama 100'üncü Yıl İlköğretim Okulu'nun d..
Anlık mesaj için dev anlaşma Vodafone, T-Mobile ve Turkcell gibi devlerin de aralarında olduğu GSM şirketleri, operatörler arası anında mesajlaşma servisi (instant message) için anlaştı. GSM ..
Perdede yeni bir cephe Hollywood Irak'tan vazgeçemiyor. 1991'deki Körfez Savaşı'na son olarak geçen cuma Türkiye'de de gösterime giren 'Jarhead'le Oscar ödüllü Sam Mendes kamerasını çevirmişt..
Jaws babasına ağlıyor Katil köpek Balığı Jaws efsanesinin yaratıcısı ABD'li yazar Peter Benchley 65 yaşında Princeton'da yaşamını yitirdi.
'Kurtlar' gişede farkı açamadı 'Kurtlar Vadisi-Irak'ın gişedeki hâkimiyeti sürüyor. Türkiye genelinde 480 sinema salonunda gösterilen filmi 10 günde 2 milyon 655 bin kişi izledi.
Sarı İsmail Sultan’ı anma programında aşure dağıtıldı Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde Anadolu alperenlerinden Sarı İsmail Sultan anılırken halka aşure dağıtıldı.
Lise öğrencileri kar üstünde golf öğreniyor Kütahya’nın Tavşanlı ilçesindeki Özel Yavuz Selim Lisesi, ilçede bulunmayan golf ve basketbol gibi spor dallarına öncülük edecek bir spor kulübü ku..
Fatih’li öğrenciler harçlıklarıyla Pakistan’a 24 çelik ev bağışladı Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki ilk ve ortaöğretim okulu öğrencileri Pakistan’a gönderilmek üzere yardım kam..
İTO’dan ‘Bir İstanbul Hatırası’ yarışması İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul’un turizm potansiyelini artırmaya yönelik hediyelik eşya tasarım yarışması düzenleme kararı aldı.
Tuzla’da hat sergisi ve Fasl-ı Konak konseri Tuzla Belediyesi, Kültür Merkezi’nde hat sergisi açtı. Hattat Fuat Başar, açılış töreninde Tuzla Belediye Başkanı Mehmet Demirci’ye, sanata ve san..
Beyoğlu’nda meslek kursiyerleri-işadamı buluşması Beyoğlu Belediyesi, Türkiye İş Kurumu’nun organize ettiği ‘Aktif İş Gücü Projesi’ kapsamında 75 gence mesleki eğitim verdi.
Sevgi Tramvayı 14 Şubat’ta sevenler için yola çıkacak Beyoğlu Belediyesi, "Sevgililer Günü" için özel bir program hazırladı. "Sevgi Tramvayı" başlığıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik İstik..
Yıldız Şale Köşkü yeniden ziyarete açıldı 19. yüzyıl Osmanlı mimarisinin nadide örneklerinden Yıldız Şale Köşkü, yeniden ziyarete açıldı.
Belediye TOKİ ile birlikte 544 aileyi daha ev sahibi yaptı İstanbul’da evi olmayan herkesi ev sahibi yapmak amacıyla konut hamlesi başlatan Büyükşehir Belediyesi, TOKİ işbirliği ile Pendik’te..
İstanbul’un sorunları Ekonomi Şûrası’nda tartışılacak İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, bugün yapılacak "3. Türkiye Bölgesel ve Sektörel Ekonomi Şûrası''nda ulaşım, güvenl..
Ruh hastası genç, camide namaz kılan 2 kişiyi bıçakladı Bayrampaşa'daki Büyük İstanbul Otogarı camiinde, yatsı namazını kılmakta olan biri kadın 2 kişi, Kilis'ten tedavi edilmek üzere getiril..
THY’nın New York İstanbul seferini yapan uçağı pistten çıktı Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul-New York seferini yapan A 340 tipi uçağı, John F Kennedy (JFK) Hava Limanı'na inişinin ardınd..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10