12 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

12 Şubat 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Coulthard vazgeçti yatı Witfeild aldı Ünlü Formula-1 pilotu David Coulthard’ın 3 yıl önce sipariş verdiği, ancak daha sonra vazgeçtiği ultra lüks yat "Momenteum", Antalya Serbest Bölgesi’nde ..
Medline Johanniter’le ilk imzayı attı Alarm Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Medline) ile Alman Die Johanniter Akademisi Türkiye’de ’Acil Yardım Akademisi’ kurmak için anlaşma imzala..
G-8’in 2006 hedefi daha ucuz enerji Rusya’nın ilk kez başkanlığını yaptığı Moskova’daki G-8 Maliye Bakanları toplantısının gündemi enerji piyasaları oldu.
En pahalı şarap 100 bin dolara satıldı Amerikalı dolar milyoneri bir işadamı, bir şişe beyaz şarap için yaklaşık 100 bin dolar (yaklaşık 132 bin YTL) ödedi.
Türkiye’den en fazla fındığı İtalya aldı Türkiye 2005 yılındaki toplam 209 bin 364 tonluk fındık ihracatının yaklaşık yüzde 30’unu İtalya’ya gerçekleştirdi.
Avusturyalı şirketle Kartonsan anlaşamadı Pak Holding, Kartanson’ın yüzde 51’ini Avusturya kökenli Mayr-Melnhof Karton Aktiengesselchaft’a devredilmesi konusunda anlaşmaya varılamadığını bild..
Emekli Sandığı’nın Petkim’i özelleşecek Petkim’in sermayesinde bulunan, Emekli Sandığı’na ait yüzde 7 oranındaki hisse, özelleştirme kapsam ve programına alındı.
Tüzmen’den Erdoğan’a ihracatın 5 şartı Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, geçen perşembe Başbakan Tayip Erdoğan başkanlığındaki Ekonomik Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısına sunduğu raporda, ihra..
ABD’nin 8.8 milyar doları Irak’ta kayıp ABD’nin Irak’ın inşaası için bölgeye nakit olarak yolladığı 8.8 milyar doların kaybolduğu, hesabının tutulamadığı bildirildi.
Petkim: 450 milyon dolar yatırım yaptık Petrokimya Holding A.Ş. (Petkim) Genel Müdürü Kenan Yavuz, geçen yıl 450 milyon dolara mal olan teknoloji yenileme ve yatırım çalışmalarıyla kapasiteni..
Tatlı kazanç:5-0 Maçın kaderi 20. dakikada değişti. Nobre kendisini yere attı, Serdar Tatlı hem penaltı verdi, hem de Kerem’i attı. F.Bahçe 10 kişi kalan rakibini Appiah, Tuncay (2), Aurelio ..
20 YTL’yi kaybedince korkudan intihar etti Konya’nın Sarayönü İlçesi’ne bağlı Ladik Beldesi’nden tarlalarda çalışmak için gelen ve amcası Mehmet Avcı’nın Karatay İlçesi’ndeki evinde kalan 14 ..
Karikatüre rahip protestosu Mardin’de Memur-Sen’in, Hazreti Muhammed’e hakaret içeren karikatürleri protesto etmek için düzenlediği mitinge Kırklar Kilisesi rahibi Gabriel Akyüz de katıldı.
Kadın zirvesi eylemle başladı eylemle bitti Açılışında üç kadının protesto pankartı açtığı Kadın İstihdamı Zirvesi'nin ikinci ve son gününde de protesto vardı.
Oto galerisine kalaşnikoflu baskın Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde Şenol Turan’a ait ’Turan Otomotiv’e dün saat 18.00 sıralarında gelen 3 kişi, Kalaşnikof silahlarla yaylım ateşi açtı.
Kuş gribi Avrupa Birliği’nde Ölümcül kuş gribi virüsüne, İtalya ve Yunanistan’da bulunan ölü yaban kuşlarında da rastlandı. Güneydoğu Asya’nın dışında ilk kez Türkiye’de can alan H5N1 virüsü ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9