10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Okan Koç Beşiktaş’ta Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Okan Koç’un, Galatasaray ile yaptığı sözleşmeyi kabul etmedi ve Beşiktaş’la sözleşmesinin geçerli olduğuna karar verdi.
Nijerya, Afrika 3’üncüsü Afrika Kupası’nda Nijerya, Senegal’i 1-0 yenerek üçüncü oldu. Mısır’ın İskenderiye kentinde yapılan maçın ilk yarısı golsüz tamamlanırken, 79. dakikada Garba Lawal, t..
Ailton’un çenesi kırıldı Beşiktaş'tan kiralık olarak Hamburg’a giden Ailton’un, önceki günkü Hannover maçında çenesi kırıldı.
Tennis Europe heyecanı Tennis Europe 16 yaş Erkek Avrupa Kış Kupası turnuvası bugün Taç Spor kortlarında başlıyor.
Dokaj Trabzon’da Trabzonspor, Milan Stepanov’un ardından bir başka Sırp oyuncu Ardijan Dokaj ile anlaştı.
Tayfun Korkut imzaladı G.Birliği, Beşiktaş’ın gözden çıkardığı 31 yaşındaki Tayfun Korkut ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.
Kartal siftah yaptı: 2-1 İkinci Lig B Kategorisi Yükselme Grubu’nda Kartalspor, 3. maçında Siirtspor’u 2-1 yenerek ilk galibiyetini aldı.
Hentbolda Avrupa sınavı Hentbolda ülkemizi Bayanlar Çalenç Kupası’nda temsil eden Trabzon Belediyesi, Fransız ekibi Cercle Dijon Bourgogne ile her iki maçını da deplasmanda yapacak.
Deprem tamiratı ’zorunlu gider’ oluyor Binaların, depreme karşı dayanıklı hale getirilmesi için yapılacak tamirat giderleri, zorunlu gider kapsamına alınıyor. Kat Mülkiyeti Kanunu’nda Değişik..
Tarım AB’ye uyuyor, ’Köy İşleri’ yerine ’kırsal kalkınma’ geliyor Hükümet, AB ile müzakerelerde Türkiye’yi en fazla zorlayan konu başlığı olan tarımda tarihi bir adım için kolları sıvadı.
Vergi cennetine gidene ’yaklaşık vergi’ Kurumlar Vergisi oranını yüzde 30’dan yüzde 20’ye indirirken, yatırım indirimi uygulamasını kaldıran yasa tasarısı dün TBMM’ye sunuldu.
Türkiye, EIB için kilit ülke olacak Avrupa Birliği’nin (AB) finansman organı Avrupa Yatırım Bankası (EIB), Birliğin 10 yeni üyesi ile aday ülkelere verdiği kredi miktarını artırmayı planladığ..
Yerli tank üretim projesine start Türk Silahlı Kuvvetleri’nin elindeki M1 tanklarının modernizasyonuna yönelik çalışmalar sürerken, Milli Savunma Bakanlığı, daha önce gündeme gelen 1000 adet ..
Yalçıntaş: Formula 1 ihalesinde Ofer yok İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş, Formula 1 pisti İstanbul Park’ın işletme hakkı ihalesi için müracaat eden 7 firma..
AB ile havacılıkta KKTC tereddüdü Avrupa Birliği (AB) ile imzalanan havacılık anlaşması, Meclis’te ’KKTC ve Yunanistan Hava Sahası’ konusunda tereddüt uyandırdı.
Firari Garipoğlu kitap yazdı: Hortumcuya hortumla çay verdim Batık Sümerbank’ın zimmet ve dolandırıcılıktan 27 yıl 3 ay 15 gün hapis ve 107 milyon 585 bin 534 YTL para cezasına çarptırılan, h..
Putin, Hamas’ı davet ediyor Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Filistin seçimlerini kazanan canlı bombaların örgütü Hamas’ı en kısa zamanda Moskova’ya davet edeceğini duyurdu.
"11 Eylül benzeri bir saldırıyı engelledik" "New York'taki Dünya Ticaret Merkezi'nin 110 katlı ikiz gökdelenlerini yerle bir eden ve Savunma Bakanlığı'nın (Pentagon) bir kanadını hedef alan 1..
Dağlık-Karabağ için "Paris'te ilk tango" Ermenistan Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, iki ülke arasında yıllardır gerginliğe neden olan Dağlık-Karabağ so..
Putin, Hamas liderini görüşmeye davet etti Filistin'de seçimi kazanan radikal örgüt Hamas, siyasi "atılıma" geçiyor... Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, örgütün liderlerini başkenti Moskov..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9