10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Evin bahçesinden iki kafatası çıktı Cizre'de daha önce toprağa gömülü Kalaşnikof tüfek ve mermi ele geçirilen bir evin bahçesindeki kazıda, iki kişiye ait kafatası ve kemikler bulundu.
76'lık 'PKK kuryesi'ne altı yıl iki ay hapis Kandil Dağı'ndaki PKK kampında bulunan oğlunu görmek için Kuzey Irak'a giden ve dönüşte üzerinde oğluna ait fotoğraflarla başka bir örgüt üyesinin..
Kızıltepe'de ses bombası Kızıltepe'de, bir banka şubesinin bitişiğindeki sokakta meydana gelen patlama panik yarattı. Şanlıurfa Caddesi'ndeki banka şubesi bitişiğindeki ara sokağa bırakılan z..
Cenaze töreni davası başladı Beşiri ilçesi kırsal alanında güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada ölü ele geçirilen PKK üyesi İranlı teröristin cenazesine katılan 36 kişinin yargılanmasına baş..
Gıdada 'trafik' karıştı Britanya'daki obezite krizi nedeniyle önde gelen gıda firmaları, ürünlerinin üzerine sağlık uyarıları koyacak. Aralarında Nestle, Pepsi, Danone ve Kit Kat'ın da yer al..
Çapkınlar sıkı takipte İspanya'da büyük tartışmalara yol açan ve 'Hayat Kadınları ve İşeme Yasası' olarak da adlandırılan 'Sokaklarımızı Temiz Tutalım Yasası'yla Barcelona'da sokak aralarında..
Durdukça yağlanıyor Hazır yiyecek devi McDonald's, patates kızartmalarında bilinenden üçte bir daha fazla trans yağ bulunduğunu açıkladı.
DEHS ilacı zan altında Amerikan İlaç ve Gıda İdaresi'nin (FDA) çarşamba günü, 1999 ve 2003 yılları arasında, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Sendromu (DEHS) ilaçlarını kullanan 25 kişinin ö..
Aşkını TexMex'te ateşle İZMİR'DE Meksika mutfağından örneklerin sunulduğu TexMex Restoran, Sevgililer Günü'nde çiftlere farklı bir alternatif sunuyor. Özel günü, şehrin eşsiz manzarasına karş..
AB-İKÖ buluşması gerçekleşemiyor Hz. Muhammed karikatürlerinin neden olduğu gerginliği sona erdirmek için Dışişleri Bakanı Abdullah Gül tarafından gündeme getirilen AB ile İslam Konferansı Ör..
Krizin editörü 'zorunlu izin'de Gazetemizde önceki gün konuşması yayımlanan karikatür krizinin "mucidi" Danimarka'nın Jyllands-Posten gazetesinin Kültür Editörü Flemming Rose'un süresiz izne ..
Karikatür protestosu aşırı sağa yaradı Danimarka'da, Jyllands-Posten gazetesinin yayımladığı Hz. Muhammed karikatürleri ardından patlak veren krizin aşırı sağ eğilimli Danimarka Halk Partisi'..
Tarık Daşgün KKTC'de Yozgatspor'un 13 Kasım 2005'te oynadığı Antalyaspor maçından sonra yapılan kontrolde esrar kullandığı ortaya çıkan Tarık Daşgün, KKTC'nin Yenicami takımına transfer oldu...
Usta solistler nostalji rüzgarı estirecek Yapımcılığını Banu Noyan’ın, yönetmenliğini Çiğdem Tunç’un üstlendiği müzikli gösteri "Sayın Bayanlar Baylar", 15 Şubat Çarşamba günü Mustafa Kemal K..
Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü'ne Mustafa Su atandı Anadolu Sigorta Genel Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan G. Mahir Bayyurdoğlu'nun yerine, Mustafa Ali Su atandı.'Bireysel emeklilik hen..
Halkbank'tan faiz indirimi Halkbank, Ticari Krediler ve KOBİ kredilerinde uyguladığı faiz oranlarında yeni düzenlemeye gitti. Ticari firmalara kullandırılan borçlu cari hesap türündeki kredil..
'Doğalgaz normale döndü' Doğalgazda arzla ilgili önlemlerin alındığını bildiren Enerji Bakanlığı, sıkıntı olmadığını ve kesintiye gidilmeyeceğini açıkladı. Yetkililer, "Herhangi bir yerde gaz..
Rusya'ya yaptırım varmış Türkiye'nin Rusya'dan doğalgazı eksik teslim alması halinde geçmiş dönemlerde yapılan anlaşmalar nedeniyle yaptırım uygulayamadığını açıklayan Enerji Bakanı Hilmi Gül..
Unakıtan - Dinçer yarışı KİK'i kilitledi Şener Akkaynak'ın yaş haddinden emekli olarak ayrıldığı Kamu İhale Kurumu (KİK) başkanlığına ilişkin atamanın Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile Başbaka..
'Panel ailesine hediye, genel uygulama' Televizyon İzleme Araştırma Komitesi, reytingleri ölçen panel ailelerine verilen küçük hediyelerin teşvik amaçlı olduğunu ve maddi durumlarını değiştir..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9