10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

10 Şubat 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Galaya el ele geldiler evlilik sinyali verdiler Aşklarını ilk kez görücüye çıkaran Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi'nin çizdiği mutluluk tablosu, yakın bir gelecekte evleneceklerinin işare..
Karadenizli Müjde TV'den önce Haftalık 'ta Müjde Ar uzun bir aradan sonra yeniden kamera karşısına geçiyor...
Dönme Dolap dönüyor Tiyatro İstanbul'un sahnelediği 'Dönme Dolap 'adlı oyun, Profilo Kültür Merkezi'nde izleyiciyle buluştu...
Dersanede kuru sıkı tabancayla dehşet! İstanbul Bakırköy'deki MED Dersanesi'ne devam eden D.E.P. iddiaya göre, kız arkadaşı P.A.'ya sınıf arkadaşı Armağan Çam'ın laf attığını öğrenince çılgı..
Kapkaç ailesi Bursa'da Ayşe Sagur adlı 1 çocuk annesi kadın yolda yürürken motosikletli çiftin saldırısına uğradı...
5 dev markanın obezite savaşı İngiltere'de 5 gıda devi, cips, çikolata gibi gıda paketlerinin ön yüzüne görünür şekilde uyarı etiketleri koyma kararı aldı. Diyetisyenlere göre nüfusun yüzde ..
AKP'ye oy attılar PTT'yi kaptılar Muğla'nın 1850 nüfuslu Gökçe Köyü'nde, son seçimlerde, AKP'ye yüzde 97 oy çıkmıştı...
Coca Cola'yı ancak Kontes'i için bırakır Coca Cola'nın ikinci adamı Muhtar Kent, Ayvalık'ta ürettiği zeytinyağı 'Kontes' için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Kontes o kadar değerli ki onun iç..
Adım Bond Tekir Bond ABD'de bir kedi, sahte bir veterinerin yakalanmasında gizli görev üstlendi...
Sembol olurum Başkan Demirören'in 'Kaptanımız olacak' dediği İ.Toraman çok mutlu: 'İyi bir kaptan ve ağabey olup verilen onura layık olacağım.'
Başkan nerede? 'Özhan Canaydın neden hiç bizi aramıyor ve böyle sessiz kalıyor? Bize verdiği sözleri neden tutmuyor? Bu nereye kadar sürecek?'
Fener'in Samsun stresi Daum döneminde Samsun'da ligde kazanamayan F.Bahçe, son 7 sezonda ise deplasmanda sadece 2 galibiyet elde edebildi, toplam 12 puan bıraktı
Türkiye'yi ihraçtan kurtaran 'el öpme' Blatter, başımıza gelecekleri anlatınca Ulusoy birden FIFA Başkanı'nın elini öperek kalbine götürdü ve şunları söyledi: 'Bu bir Türk geleneğidir. Sen b..
'2008'e Terim'le gideceğiz' Futbol Federasyonu yönetim kurulu dünkü toplantısında 'Fatih Terimle devam' kararı aldı. 9 yönetici Terim'den yana oy kullanırken, 2 çekimser, 2 de 'gitmeli' görü..
Ne yaşar... Ne yaşamaz! Talay Erker (Spor) - Türk futbolunda şu sıralar bir 'Anelka ikilemi' yaşanıyor.. Bu 'kariyeri zengin' görülen futbolcuyu F.Bahçe için 'vazgeçilemeyecek bir silah' o..
Eşitsizlik acısı Doğan Koloğlu (Spor) - Yıllardır tanıdığım Adnan Polat'ı hiç bu kadar üzgün ve moralsiz görmemiştim. Bir yandan G.Saraylılığın dürtüsü ile içinden gelerek başlattığı kampan..
Serbest piyasada yasaklı kredi kartı! Onur Kumbaracıbaşı - Hükümet kredi kartlarının kimlere verileceğini, limitlerini, borçların ödenme takvimini yasayla düzenliyor. Tasan, Meclis Genel Ku..
Müminlerin manevi anneleri Süleyman Ateş - Arkadaşlarla yaptığımız bir tartışmada, Ahzab Suresi gündeme geldi, özellikle cariyeler ve bazı şeylerin sadece Hz. Muhammed'e helal kılınması hus..
Kafama takılanlar Mustafa Mutlu - Siyaset gündeminin cıvıklığından, Batılı bazı terbiyesizlerin peygamberimiz Hz. Muhammed'e yönelik çirkin saldırılarından, mal varlığı tartışmalarından gın..
Medeniyetler ittifakı? Cengiz Aktar - Pazartesi günü İspanya ve Türkiye Başbakanları dünya basınına medeniyetler ittifakı girişimi çerçevesinde ve karikatür yangını vesilesiyle ortak bir ça..
Onun aptal olduğunu nasıl anlarsınız? Selahattin Duman - Böyle bir soruyu kendi kendinize sorduğunuz zaman cevabı verebilmek için elinizde 'dayanak noktaları' bulunması lazım.. Uzman değili..
Sporumuzu kim kurtaracak? Ahmet Vardar - Federasyon dahil, bütün teknik yetkililerin gitmesi lazım. Devekuşu gibi başımızı kuma sokup, dünyada kimseyi kandıramayız. Yazıktır, günahtır...
Cinayetler, bombalar Okay Gönensin - Toplumun moralinin bozulduğu anlarda ortaya çıkan bombaların, bunlara kumanda ettiği iddia edilen örgütlerin, açıklanan amaçlarıyla bir ilgisi olması mü..
Ah, ruhumun şu kar kış yorgunluğu! Haşmet Babaoğlu - Üst üste karla geçen günler insanı kaynağı belirsiz bir hüzünle tüketip bitiriyor sanki; melankoli dedikleri bu 'yorgunluk' olsa gerek! ..
Topal tarih, kör talih Mine G. Kırıkkanat - Jean François de La Barre, 1745 doğumlu bir aristokrattı. Bütün aristokratlar ne varsıl, ne de talihliydi. Cocuk yaşında hem annesini, hem babası..
Bono ve hisse senetleri Salih Neftçi - Türkiye finansal piyasalarının durumu konusunda iyimseriz. Özellikle bono piyasası konusunda gelişmeler genelde yatırımcının lehine. Ama bu iyimserli..
Bakan'ın kaçak villası panzer refakatinde dün yıkıldı! Necati Doğru - Saplantı haline getirdim, sürekli yazdım diye beni de çağırdılar. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın 'kaçak villası polis ..
Mustafa Erdoğan kim? Yavuz Semerci - Hatırlayın. Turgut Özal'ın aile fertleri bizlerden çok çekmişti. Adım adım takip edilirlerdi. Kızının evlilikleri, aşk hayatı başlı başına hikâye...
İşte fırsat! Zülfü Livaneli - Hayatını lafla değil, doğru bildiğini yapmakla geçiren insanlara hayranımdır...
Yastığınızın altında ne var? Ruhat Mengi - Siyasetçilerin mal varlığı açıklarken sık sık başvurduğu gelir kaynaklarının benzeri Oramiral İlhami Erdil'in açıklamasında askeri mahkeme tarafın..
Soyuluyoruz Güngör Mengi - Yolsuzlukla mücadele, sivrisineklere karşı verilen savaşa çok benziyor...
Baykal villaları unuttu mu? CHP lideri Baykal, Bodrum Torba'da 1991'de aldığı ve kaba inşaatı tamamlanmış iki villayı kaderine terk etti. Deniz manzaralı villalara, 7 yıldır tek çivi çakılma..
Arınç mal varlığını canlı yayında açıkladı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu ve Başbakan Erdoğan'dan sonra Meclis Başkanı Bülent Arınç da mal varlığını açıkladı
BDDK'da başkan adayını şimdi açıklayın spekülasyon olmasın Ekonominin kritik kurumlarında görev süresi bu yıl içinde dolacak başkanların yerine atamalar yapacak olan hükümetin sessizliğine, ..
Konuştukça doları oynatan emekli Emekliliğin ilk günlerini yaşayan FED eski Başkanı Greenspan bir toplantıda ABD ekonomisini övünce, doların değerini artırdı
Bu nasıl iş? İnanmayacaksınız ama doğru. Devlet, özel sektöre yaptırıp 1.5 yıldır hiç elektrik almadığı 2 mobil santrala her ay 2.4 milyon dolar ödüyor
Tufanbeyli'deki ortağından Ciner'e dolandırıcılık davası Osman Yumru, 10 yıl önce kömür madeninde ortak olduğu Ciner'e, 15 milyon $ zarara uğrattığı gerekçesiyle dava açtı
Ofer: İstanbul Park'tan haberim bile yok Ofer, 'İstanbul Park'la ilgimiz yok. Satıldığını bile bilmiyorduk' derken, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, 'Arayan yedi yatırımcı içinde Ofer yoktu' diy..
Türktan Avea'da işe pasif aboneye savaş açarak başladı Kısa bir süre önce göreve gelen Avea Genel Müdürü Cüneyt Türktan, 'çaldırıp geri arattırma' dönemine son verdi. Bundan sonra Avea'da ko..
En karlı ülke olduk, yeni modelin yolunu açtık Renault Başkanı Ghosn, faaliyet gösterdikleri en kârlı ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, 'Yeni modeller gündemde' dedi
Küçük Ağca cezaevine konvoyla gitti Trabzon'daki Santa Maria Kilisesi papazı Andrea Santoro'nun katil zanlısı 16 yaşındaki O.A., dün çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak Bahçecik E Tipi Cezaev..
Ateşle barut yan yana kibrit çaksan patlıyor Trabzon milliyetçi kent... Medeniyetler çatışması burada ateşle barutu bir araya getirmiş. Bir kibrit çaktın mı patlıyor. Zaten provokasyon için ..
Kansız Aşura Hazreti Hüseyin ile 72 arkadaşının Kerbela Çölü'nde şehit edilişlerinin yıldönümü dolayısıyla Türkiye'de yapılan törenlerde, diğer Müslüman ülkelerindekilerin aksine bu yıl da k..
Polat Avrupa'ya tuğra ile açıldı Kurtlar Vadisi: Irak'ın Avrupa galası, Almanya'nın Köln kentinde yapıldı. Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) giydiği tuğralı takım elbisesiyle fethe çıkmış Osmanl..
'Türk ulusu bu filmde milli özünü bulmuştur' Ülkücü hareketin simge isimlerinden Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı ve MHP Eski Milletvekili Mehmet Gül ile Kurtlar Vadisi Irak'ı izledik. Filmd..
ABD'den filme ilk resmi tepki Avrupa'daki ABD Kuvvetleri Komutanı Org.James Jones, 'Kurtlar Vadisi-Irak' filmini üstü kapalı olarak eleştirdi
Sahte karikatürle krizi tetikledi Dünyayı karıştıran karikatür krizi Şubat başlarında elçilik ve bayrak yakılması, ekonomik ambargo gibi protestolara dönüştüğünde herkesin aklında tek bir so..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9