9 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

9 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AVRUPA LİGLERİ Cagliari - Udinese: 2 - 1Haber turu...
Devler sahnede Galatasaray ile Beşiktaş, Antalya'da, Efes Cup 5'in final maçında bu akşam kozlarını paylaşacak. Atatürk Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak dev mücadeleyi Kanal D naklen ekrana..
Biyodizel artık lisansa tabi Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) biyodizel üreticilerine 'işleme lisansı' alma zorunluluğu getirdi. Buna göre, piyasada faaliyet gösteren biyodizel üretici..
Prim affında hapis riski SSK ve Bağ - Kur'da prim affını düzenleyen tasarıda işveren bakımından "vergi denetimi ve hapis riski" taşıyan ayrıntılar belirlendi. CHP milletvekilleri, bilançolar ..
Maliye 'nikâh' peşinde İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı, yeni evli çiftler aracılığıyla vergi denetimi uygulaması başlattıYabancı sermaye 2005'te rekor kırdı
Başbakanlık Milliyet için açıklama yaptı Başbakanlık, Milliyet gazetesi yazarları Güneri Cıvaoğlu ve Melih Aşık'ın kuş gribiyle ilgili yazılarını eleştirerek, "Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı..
CHP'li muhalifler kapıdan giremedi CHP'Lİ muhalif milletvekilleri, ziyarete gittikleri Trabzon İl Başkanlığı, önceden haber vermelerine rağmen kapalı olduğu için kapıda kaldı. Ankara milletve..
Harry Potter en hızlı satılan roman Dünyaca ünlü fantastik roman serisi Harry Potter rekora doymuyor. Serinin 6'ncı kitabı olan Harry Potter ve Melez Prens'in bir günde yaptığı satış, pek çok..
Madonna 'şarap' gibi Dünyaca ünlü pop star Madonna şarap üretmeye başladı. 10 parmağında 10 marifet olan divanın Kaliforniya şarap piyasasında da rakiplerini geride bırakmasına kesin gözüyle ..
Mutlu olmak genlere bağlı Mutluluğun iksiri açıklandı... Araştırmalar mutlu olmanın genlerden geldiğini belirledi. İngiltere'nin başkenti Londra'daki Ormond Street Hastanesi Çocuk Sağlığı Ens..
"Irak yüzünden Blair azledilmeli" İngiltere. İngiliz general, Başbakan Tony Blair'in Irak Savaşı yüzünden görevden alınmasını istedi. Mail on Sunday gazetesinin haberine göre Bosna'daki BM ku..
Bush'un adamı istifasını verdi ABD. ABD'de Cumhuriyetçiler'in Temsilciler Meclisi'ndeki çoğunluk lideri Tom DeLay görevinden istifa ettiğini açıkladı. İsmi sayısız skandala karışan ve Bush yö..
Ladin Türkiye'de dağcılık yapmış Suudi Arabistan. İngiliz Sunday Times El Kaide lideri Usame bin Ladin'in hayatıyla ilgili bilinmeyenleri araştırdı. Ladin'in gençlik yıllarındaki arkadaşların..
Saddam davası bize zarar veriyor Irak. Irak'ın bir sonraki başbakanı olmasına kesin gözüyle bakılan Başkan Yardımcısı Adel Abdül Mehdi Saddam davasının ülkeye zarar verdiğini söyledi. "Dava u..
Muhalif Suriyeliler destek alsın Lübnan. Lübnanlı Dürzi lider ve Suriye karşıtı milletvekili Velid Canbolat Suriye'deki diktatörlüğün yok edilmesi için dış destek alınması gerektiğini söyledi..
ABD helikopteri düştü: 12 ölü Irak'ın kuzeyinde bir Amerikan helikopterinin düştüğü, helikopterdeki 12 kişinin öldüğü bildirildi. Amerikan ordusundan yapılan açıklamada, UH-60 Blackhawk tipi ..
AB ruhuna Mozart dopingi Avrupa Birliği (AB) dönem başkanlığını 6 aylık süre için İngiltere'den resmen devralan Avusturya, anayasa krizini çözmek için çareyi Mozart'ta buldu. Fransa ve Hollan..
Göl canavarı için özel koruma Dünya Soğuk Savaş'ın etkisindeyken, İngiltere'nin en büyük problemi göl canavarı Nessie... İngiliz Sunday Times gazetesi Bilgi Edinme Yasası çerçevesinde açıklan..
Türkiye üzerinden nükleer teslimat Observer: Nükleer madde yüklü İngiliz TIR'ı Avrupa'yı geçti. Türkiye sınırında 2 ay bekletildikten sonra İran'a yoluna devam etti. Dünya, İran'ın nükleer si..
Zenginler kendi kulübünü kurdu Dünyanın sayılı zenginleri bir araya gelerek bir zenginler kulübü kurdu. Kulübe 'giriş ücreti' ise 1 milyon 400 bin dolara kadar çıkıyor. Prens Albert de üyeler..
Ariel Şaron bugün uyandırılacak İsrail nefesini tuttu Şaron'un uyandırılmasını bekliyor. ArT arda geçirdiği üç beyin ameliyatının ardından beynindeki basıncı düşürmek için yapay komada tutula..
Putin'in imajını Rock kurtaracak Komşularına gaz akışını kesen Rusya yapılan eleştirilerin ardından imaj derdine düştü. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinin ve vatandaşlarının dünya..
Dünyanın başının 7 belası Amerikan Eurasia danışmanlık şirketi bu yıl dünyada gerginlik yaratacak 7 maddeyi açıkladı... Maddeler arasında Türkiye'yi tehdit eden kuş gribi ve Irak'taki Kürtler..
« 1 2 3 4 5