4 Ocak 2006 Çarşamba Günü Haberleri

4 Ocak 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül çiftinden kimsesiz çocuklara bayram jesti Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, arife akşamı kimsesiz çocukları ağırlamaya hazırlanıyor.
Erdoğan, AK Partili vekilleri dinledi Grup toplantısını iptal eden Başbakan Tayyip Erdoğan, dün akşam saatlerinden gece yarısına kadar mesaisini AK Partili vekillere ayırdı.
Çiçek, uygulamada çıkan sorunlardan yakınıyor Adalet Bakanı Cemil Çiçek, AB müktesebatının içselleştirilmesi için yapılan yasal düzenlemelerde en çok şikayet edilen konunun uygulama olduğunu..
Ağar’a göre seçim tarihini iktidar değil, millet belirler DYP lideri Mehmet Ağar, hükümetin 5 yılı tamamlamadan seçime gidilemeyeceği yönündeki açıklamalarını eleştirdi.
Fatih Terim: Ben seçilmem seçerim Milli Takımlar Başsorumlusu Fatih Terim, Antalya'daki TSYD seminerinde ilginç açıklamalarda bulundu. Önceki gün, "Başkan olursam Terim'le çalışmam." diyen Me..
Gerets: Oyuncularım beni yarı yolda bırakmaz Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Sarı-Kırmızılı takımda bütün oyuncuların Antalya'ya katılacaklarına inandığını belirterek, "Oyuncularım ..
Türk sporu değil, hatalı olanlar cezalandırılmalı Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) tarafından düzenlenen ‘43.yıl sporun zirvesi' seminerinin açılışında konuşan Devlet Bakanı ve Başbakan..
Başkan adaylığı için kararsızım Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, görevinden istifa etmediğini, 19-20 Ocak tarihlerinde yapılacak olağanüstü genel kurulda da aday olma konusunda ka..
'Çok amaçlı salon' kaderine terk edildi Olimpiyat oyunları için yaklaşık 10 yıl önce yapımına başlanan İstanbul Ataköy'deki Sinan Erdem Çok Amaçlı Spor Salonu, bir türlü bitirilemedi. Bir ara..
İkinci baharını yaşayan yıldızların son durağı Katar Dünya'nın futbol yıldızları, 35 yaşına geldiklerinde Katarlı petrol zenginlerinin astronomik tekliflerine dayanamayıp, Arap Yarımadası'nın..
Alex: İki kupayı da almak istiyoruz Tatilini ailesiyle birlikte Brezilya'da geçiren Alex de Souza, yeni yıldan beklentilerini açıklarken, en büyük isteğinin F.Bahçe'nin bu sezon iki kupayı da..
Anelka, kendini Dünya Kupası’na hazırlıyor Fenerbahçe'nin Fransız golcüsü Nicolas Anelka, bütün enerjisini Dünya Kupası'nda Fransa'yı iyi bir noktaya getirmek için harcamak istediğini açıklad..
Taraftar, Youla’ya tepki gösterdi Ligin ilk yarısında ortaya koyduğu performansla herkesi hayal kırıklığına uğratan ve özellikle son maçlarda taraftarın protestosuna hedef olan Youla'ya yönel..
Albayrak: Trabzonspor’a siyaset bulaşmayacak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, eski başkan Atay Aktuğ'un "Trabzonspor'a siyaset bulaştığı için ben aday olmadım" şeklindeki açıklamasına tepk..
« 1 2 3 4 5 6