29 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

29 Ocak 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Manchester United FA Cup’ta fire vermeden ilerliyor İngiltere’de şampiyonluk yarışında hayli gerilerde kalan Manchester United gözünü FA Cup’a dikti. Kırmızı Şeytanlar, dün zayın rakibi Wolv..
Grand Slam’ın ilk şampiyonu Federer Teniste yılın ilk Grand Slam mücadelesi Avustralya Açık Turnuvası’nda, tek erkeklerde 1 numaralı seribaşı İsviçreli Roger Federer şampiyon oldu.
''Mal varlığımı açıklarım demedim" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün mal varlığını açıklayacağını söylemediğini, ancak bugün gazetelerde mal varlığını açıklayacağın..
Sefarad şarkıları konseri 2003 yılında yayınlanan ilk albümleri ile müzikseverlerin beğenisini kazanan Sefarad Grubu, 28 Ocak’ta İstanbul İş Sanat’ta bir konser verecek.
Işık onu büyülemişti Işığın ressamı Rembrandt van Rijn 400 yaşında... Portre resmin kilometre taşlarından biri olan bu büyük ustanın anısına bu yıl başta anavatanı Hollanda olmak üzere dünyan..
Depresyon insan sağlığını tehdit eden 4. hastalık Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre depresyon, insan sağlığını en çok tehdit eden hastalık sıralamasında 4. sıraya yükseldi.
Parayı takip ederek salgın araştırması Bilim adamları işaretledikleri 500 bin dolar değerindeki banknotların el değiştirme hızını ve biçimini takip ederek hastalıkların nasıl yayıldığını beli..
ABD’den Çetin’e Afganistan övgüsü ABD’nin Kabil Büyükelçisi Ronald Neumann, Türkiye’nin ve Afganistan’da NATO’nun en yetkili sivil yöneticisi olarak görev yapan Hikmet Çetin’in, Afganistan’ın..
Danimarkalı sanayiciler: Gazete, Hz. Muhammed karikatürü için özür dilesin Danimarka'da Jyllands Posten Gazetesi’nde yayımlanan Hz. Muhammed karikatürleri ülke ekonomisine zarar vermeye başla..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10