2 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

2 Ocak 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Üç bin şişe sahte viski Osmangazi ilçesinde yılbaşı gecesi yapılan operasyonda 3 bin şişe sahte viski ele geçirildi.
Hava trafiğine sis engeli İzmir'den dün yapılması gereken 28 uçak seferi yoğun sis nedeniyle iptal edildi.
Şemdinli'de soru var, yanıt yok Tokat Valisi Erdoğan Gürbüz, Hakkâri'de görev yaptığı dönemde Şemdinli ve Yüksekova'da çıkan olaylarda dört kişinin nasıl öldürüldüğü yolundaki soruları yanıts..
Türk elçiliği de trafiğe borçlu Britanya'da yabancı diplomatik temsilcilikler, trafik cezaları ve kirlilik vergisini ödemede nazlanıyor. En çok trafik cezası borcu olan 10 ülke arasında Türki..
Doğu'ya 22 bin sağlık personeli Bakanlar Kurulu, Doğu ve Güneydoğu'daki sağlık kurumlarında 22 bin yeni sözleşmeli personelin istihdam edilmesini kararlaştırdı.
Birinci sınıf mahkeme Kadıköy 3. Asliye Ticaret Mahkemesi, bir ilki başardı ve 'ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi' belgesi almaya hak kazandı. Mahkeme başkanı Kemalettin Yüksel, &quot..
TV'lere ceza seyirciye ödül Televizyon seyircileri, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun (RTÜK), yayını durdurulan programların yerine yayınlanmak üzere hazırlattığı belgesel türü programlardan..
Duvarların Dili Olsa Orhan Pamuk ve Hrant Dink davaları sayesinde en popüler rakam 301 oldu. O kadar popüler oldu ki, artık kullananlar bu rakamın neyi ifade ettiğini önemsemiyor bile.
Haber turu... İspanya'da Bask bölgesinin en önemli takımı olan Athletic Bilbao, Karşıyaka'yı kardeş kulüp ilan etti. Athletic Bilbao'nun resmi dergisinde İzmir ekibine iki sayfa ayrılırken, t..
Eczacı bombası Lacivert-beyazlılar, ABD Milli Takımı'nın kaptanı Nancy Metcalf'ı renklerine bağlayarak, yeni yılın da ilk transfer bombasını patlattı. 2006'nın ilk transfer bombası Eczacıbaşı..
Franck Ribery Manchester yolcusu Galatasaray'ın elinden kaçırdığı Fransız, News Of The World Gazetesi'ne M.United'tan teklif aldığını açıkladı. Geçen sezon G.Saray'da harikalar yaratan ancak ..
2005'i mumla arayacağız Beşiktaş'ta muhalefetin önemli isimlerinden Fikret Orman, "Şu anda kulübün gittiği yol, ekonomik durumu 2006'nın daha zor geçeceğini gösteriyor. Beşiktaş olarak 2005'i..
Söz Tigana'nın Transfer meseleleri dağ gibi biriken Beşiktaş'ta yönetim, 3 hafta aradan sonra bugün toplanıp teknik direktör Tigana'nın raporunu ele alacak. Geçen sezon olduğu gibi, ligin ilk
Parasızlık en çok yabancıları etkiliyor Galatasaraylı Orhan Ak: "Kulüpteki maddi sıkıntılar hepimize olumsuz yansıyor. Ama en çok yabancılar etkileniyor. Bu da takımın performansını düşürüyor..
Riva restleşmesi G.Saray ve TOKİ önce "Görüşmeler olumlu" dedi. Ardından kafa karıştıran açıklamalar geldi Taraflar, pazarlıkta avantaj sağlamaya çalışırken, Beyazıt bir Arap şirketini gündem..
Top kulüplerde "Omzumda önemli yükler var. Bunlar hafife alınmasın. Ama kulüplerin gücü ve ihtiyacı, federasyonda görev alıp almamamda belirleyici olacak". Futbol Federasyonu'nun 19-20 Ocak't..
Birbirinizi daha iyi tanıyın Teknik direktör Daum, kampta futbolcuları daha da kaynaştıracak. Takım sahada telepatiyle bile anlaşabilir hale gelecek . Teknik direktör Daum, Antalya kampıyla i..
Katar'a gitmem F.Bahçe'nin "yıldız transfer" olarak düşündüğü Roberto Carlos, "Katar'a gitmem, Avrupa'nın herhangi bir ülkesinde forma giyerim" sözleriyle Türkiye'ye göz kırptı sözleriyle Tür..
"Şov"unu mahkemede sürdürdü KKTC'ye giriş yapmak isterken, birinci derecede askeri yasak bölgeye izinsiz girip çıkmak ve bayrak sirkatı suçlarıyla önceki gün tutuklanan AP Rum milletvekili Ma..
Meclis'te sarhoş vekil tartışması AK Parti: Bazı CHP'liler Meclis'e sarhoş geliyor, bunları engelleyin... CHP: Alkollü gelen filan yok. Genel Kurul'a alkolmetre mi koyalım.... Mecliste gergin..
Seçim inşallah Kasım 2007'de Başbakan, "Bazıları erken seçim diyor. Niye erken seçim? Millet bu iktidara 5 yıllığına görev verdi, 5 yıl çalışacaksınız dedi" diye konuştu. Başbakan Recep Tayyi..
Maliye yılbaşında 646 bin YTL ceza kesti Vergi denetmenlerince yılbaşı gecesi yapılan denetimlerde 754 mükelefe cezalı işlemler yapıldı. denetimlerde 646 bin YTL usulsüzlük cezası kesildi. Ay..
Davaya rağmen devam AKP'li Çorum Belediyesi'nde 2 görevli hakkında, kat karşılığı rüşvet alındığı iddiaları üzerine dava açıldı. Ancak, sanıklar imar komisyonundaki görevlerine devam ediyor. ..
Türkiye Asya'ya yakın büyüyebilir Uluslararası Para Fonu (IMF), makroekonomik politik disiplinin devam ettirilmesi ve yapısal reformların hızlandırılması durumunda Türkiye'nin, Doğu Asya ülke..
Rusya önce anlaştı sonra doğalgazı kesti Rusya, Ukrayna'dan fiyatta istediği yanıtı alamayınca doğalgaz sevkıyatını kesti. Panikleyen AB, çarşamba günü olağanüstü toplanıyor. Doğalgaz fiyatı ..
Memur bey, cezayı kart puanımdan düşün Emniyet, trafik cezalarının kredi kartıyla tahsili için ekip otolarına POS cihazı koyacak. Merak edilen cezaların hediye puandan düşülüp düşülmeyeceği. ..
Yılbaşı eğlencesinden Maliye de payını aldı İstanbul'da yılbaşı gecesi 2 bin 500 işyerini denetleyen vergi denetmenleri 754 mükellefe 646 bin YTL para cezası kesti. Yılbaşı gecesi toplam 5.1 ..
'Koç hayvancılıkta kalmalı' "Vehbi Koç hiç ihtiyacı yokken domateste devrim yarattı" diyen Erdal Bahçıvan, Koç Grubu’nun sosyal sorumluluk adına hayvancılık sektöründe kalması gerektiğini sav..
Çalışana da vergi indirimi geliyor Emeklilere fiş toplamadan aylıklarının yüzde 4'ü kadar peşin vergi iadesi vereceğini açıklayan hükümet, çalışana da iadenin vergi matrahından düşülerek öden..
'Seyahat yapamadıkları yere ben yatırım yapıyorum' Büyük gruplar sadece Boğaz'ın kenarından söylem yapıyorlar. Bizim yatırıma gittiğimiz yerlere seyahate bile gidemezler Güvenlik sorunu var d..
Zamlı tarife, 373 kişiye 'isabet etti' Yeni yıl ile birlikte, zamlı tarifeyle yürürlüğe giren yeni trafik cezaları uygulanmaya başlandı. Gece boyu görev yapan ve yılbaşını görev başında geçir..
Polisten kaçarken kalabalığın üzerine sürdüler İzmir'den Kuşadası'na yılbaşı tatili için gelen 3 alkollü genç, kavga ettikten sonra polisin geldiğini görünce kaçmak isterken otomobili yaklaşı..
Kardeşlere 'damsız' dayağı Yeni yıl kutlaması için bir bara giden kardeşler, 'Damsız girilmez' uyarısına rağmen içeri girmek isteyince öldüresiye dövüldü. Bayram Karaçivi (23), Bahattin Karaç..
Bir teselli ver Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 20 milyon YTL'lik büyük ikramiye ''2138345'' numaralı çeyrek bilete çıktı. Böylece büyük ikramiyeyi Sakarya, Çorlu, Ankara ve İstan..
Şanslı bileti satan bayiler heyecanlı Dörde bölünen ödülün biletlerinin ikisini Çorlu'dan 23 yıllık seyyar bayi Bayram Müstecipoğlu ile Düzce'den seyyar bayi Oktay Bakkaloğlu sattıklarını açı..
'Hâkimsen sen kendine hâkimsin' sözü tutuklattı Bayburt'ta oğlunu hastaneye götüren hâkim sıra beklemeyince görevlilerle tartıştı. Bir sağlık görevlisi ve hastane müdürü hâkime 'hakaretten' t..
2006'nın ilk magandası Yeni yıl kutlaması sırasında pompalı tüfekle havaya ateş eden 15 yaşındaki lise öğrencisi, yanlışlıkla altı yaşındaki akrabası Tuğba'yı başından vurup öldürdü. Türkiye'..
Yılbaşı coşkusuna meydanlar az geldi İstanbul yeni yıla meydanlarda girdi. Taksim Kadıköy Nişantaşı'ndaki kutlamalar, havai fişek ve lazer şovuyla renklendi. İstanbullu, yeni yılı meydanlarda..
Organ naklinin filmi EGE Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri, karaciğer naklini anlatan bir belgesel çekti. Hüsamettin Çelenk'in yönettiği "İnadına ..
« » 1 2 3 4 5