9 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

9 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Alkol ve bilim Güneş tutulması herkesin dikkatini çekti; duyduğumuza göre bazı Karadenizli vatandaşlar eski bir geleneğe uyarak gökyüzüne silah sıkmışlar; daha eskiden ise teneke, davul çalın..
Ucuz ses ‘iyi’ sesi kovuyor Ne zaman bir Bruce Willis filmi izlesek gerçek Bruce Willis’in Alev Sezer’le birlikte öldüğünü izleyicinin de başkalarıyla avutulduğunu düşünenler az değil.
Söyleyin, iyileşecek miyim şair bey? Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde müziğin kullanılması, sanatın ‘tedavi edici’ bir araç olarak kullanılmasında bilinen en eski ve en yaygın yöntem....
Beşiktaş'ın unuttukları Futbol ne için oynanır?.. Gol atmak için. Gol nasıl atılır? İki türlü. Birincisi Malatyasporlu Evren'in Beşiktaş kalesinin 40 metre uzağında ayağına 'cuk' oturan topun..
CAS'a gitmesek ne olur? Tahkim Kurulu'ndan eli boş dönen Futbol Federasyonu, altı maç seyircisiz ve tarafsız sahada oynama cezasını Spor Tahkim Mahkemesi'ne taşıyacak ve ortalık karışacak. Ac..
Debenhams, ilk mağazasını açtı Ünlü İngiliz markası Debenhams, Türkiye'deki ilk mağazasını İstanbul Cevahir'de açtı. Açılışta konuşan Alshaya Grubu CEO'su Muhammed Alshaya, mağazanın, grubun ..
Mey: 1 milyar dolarlık değer gurur verici Mey İçki'nin CEO'su Galip Yorgancıoğlu, Mey'e 1 milyar dolar değer biçilmesini gurur verici bulduklarını söyledi. Yorgancıoğlu, "Her gün bir yabancı ..
Güriş, Cidde'de 340 milyon dolarlık iş aldı Son yıllarda Suudi Arabistan'da birçok projede yer alan Türk inşaat şirketlerinin çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Güriş İnşaat, Suudi Arabis..
Dört büyük savunma şirketi holdingleşiyor Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Savunma Sanayi Yeniden Yapılanma Projesi kapsamında Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı (TSKGV) ve Savunma Sa..
Çeşme'de elektrik kesintisi var İZMİR bazı bölgeleri enerji hatlarındaki bakım nedeniyle yarın elektriksiz kalacak. Kesinti programı şöyle: 09.00-13.00: Çeşme'de; Şifne, Kervan, Apart siteler..
Maç fırsatçıları yakalandı İzmir'deki Diyarbakıspor - Galatasaray maçında 2 yankesicilik zanlısı ele geçirildi. Stada girmeye çalışanların parasını ve değerli eşyalarını almak istedikleri öne..
Minik Can şehitlikte kayboldu Şehitlik ziyareti için İstanbul’dan Çanakkale’ye gelen Engin Ailesi’nin, önceki gün Kabatepe Ziyaretçi ve Dinlenme Merkezi yakınlarında kaybolan 2 yaşındaki oğul..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10