8 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

8 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fener ayaklandı "Deniz Barış konusunda bize Tahkim’e gidecek zaman bile bırakmadılar" yorumunu yapan Fenerbahçeli yöneticiler, Ulusoy’dan G.Saray’a verilen 1.5 milyon dolarlık avansın kendile..
G.Saray doludizgin:3-1 Cimbom, 2. dakikada Mikiç’in golüyle sarsıldı. Oyuna ağırlığını koymakta gecikmedi. 12. dakikada beraberliği getiren Hakan Şükür’le 40’ta öne geçti. 53’te Necati son sö..
Dell: Türkiye, hızlı büyüme fırsatı sağlıyor TÜRKİYE’Yİ Avrupa’da gelişen ülkeler arasında en büyük fırsat sağlayan ülke olarak gördüklerini dile getiren Dell Akdeniz ve Afrika Bölge Direktör..
Ücretli, mortgage faizini vergiden düşecek Mortgage sistemini düzenleyen tasarıda yer alan yeni düzenlemelere göre, sabit gelirliler konut için alacağı kredi faizini vergiden düşebilecek.
Tirozinemi’li çocuklara müjde Tirozinemi tip-1 hastalığının pençesine düşen aileler, ilaç başına 800 YTL ödemekten kurtulacaklar. Sağlık Bakanlığı’nın istemi üzerine harekete geçen Maliye Bak..
Uranüs’ün de Satürn gibi halkası varmış Güneş sistemindeki yedinci gezegen Uranüs’ün de komşusu Satürn gibi mavi halkaya sahip olduğu anlaşıldı.
Endonezya’da uzun öpüşene hapis geliyor Endonezya’nın Tangerang kentinde, halka açık yerlerde 5 dakikadan uzun öpüşenler tutuklanabilecek.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9