7 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

7 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yıldızları olan bir 'takım' Daum'un 6 haftadır uyguladığı 4-4-2 varyasyonu ligin standart takımları için içinden çıkılmaz bir oyuna dönüştü. Oyunu rakip alana kursanız, çok iyi savunma yapmak..
İmajı düzeltmek patronlara kaldı İngiltere Maliye Bakanı, dünyanın önde gelen patronlarını ülkesine yatırım danışmanlığı yapacak bir ekipte topladı. İngiltere Başbakanı Tony Blair, siyasi yaş..
Teşekkürler Türkiye Milliyet'in 8 ödüllü birinciliği büyük yankı uyandırdıBunun adı mucize
'Şartlar değişmezse KKTC, Tayvan olur' Kıbrıs Rum kesiminin önde gelen gazetelerinden Politis'in Genel Yayın Yönetmeni Sabah'a konuştu: 20 yıl sonra çocuklarımız kepazeliği görüp sağlıklı çöz..
Erbakan'a af yasası aynen kabul edildi Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in veto ettiği Erbakan'a cezasını evinde çekmesine olanak tanıyan yasa Meclis'te aynen kabul edildi. Yasaya göre, Erbak..
Yeni kaymakamlara 'kıyafete bakma' uyarısı TBMM Başkanı Bülent Arınç, yeni kaymakamlara, kıyafet ayrımcılığı yapmamaları uyarısında bulundu. İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve beraberindeki 2..
Emniyetten mahkemeye Fethullah Gülen'i öven rapor Emniyetin Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi'ne Fethullah Gülen'le ilgili övgü dolu bir rapor gönderdiği ortaya çıktı. Emniyet Genel Müdürü Gökha..
23 Nisan'da büyük ikramiye 2 milyon YTL MİLLİ Piyango İdaresi, 23 Nisan özel çekilişinde ikramiye sayısını arttırdı, büyük ikramiyeyi de 2 milyon YTL'ye yükseltti. Milli Piyango, bu yıl daha ..
Savcılar reformu anlamıyor Avrupa Birliği Komisyonu Türkiye Temsilcisi Hansjörg Kretschmer, Türkiye Barolar Birliği ve Ankara Barosu'nun düzenlediği "AB'ye katılım sürecinde yargı reformu" ko..
Ankara Fen Lisesi'nde dayak iddiası Telekomünikasyon Kurumu (TK) Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Alkan, ÖSS şampiyonları çıkaran Ankara Fen Lisesi'nde okuyan oğlu Alpaslan Alkan'ın edebiya..
Hapishanede sigara yasak Cezaevlerine yeni kurallar geldi: Koğuşta sigara içilemeyecek. Küfür yasak. Hükümlüler dürüst davranmak zorunda olacak. Suç türü ve cinsiyet dışında cinsel tercihe gö..
62 bin kişi ’sahteci’ çıktı Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur’un ölen sigortalıların maaşlarını almaya devam eden yakınları üzerinde başlattığı tarama tamamlandı. Üç kurumda toplam 62 bin kişini..
AB standartları için ev reçellerine elveda Salatalığın boyu, domatesin rengi, meyvenin şeklinden sonra şimdi de reçellerimiz, Avrupa Birliği (AB) ile uyumlu hale getirilecek. Uygulama başladı..
En güzel İKEA mağazasına 40 milyon dolar Mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri IKEA, Türkiye’deki ikinci, dünyadakİ 232’inci mağazasını İzmir’de açıldı. Bornova’da Ege Üniversitesi Tıp Fa..
Garanti Bankası’na Avrupa’dan ödül Garanti Bankası, Bonus Business Card’la, Avrupa Ödeme Sistemleri Danışmanlar Birliği (EPCA) ve European Card Review dergisi tarafından düzenlenen, 2005 "Öde..
Kapanan havaalanları yeniden açılıyor Ulaştırma Bakanlığı, bölgesel havacılık projesi kapsamında uçak filosundaki büyümeye paralel yolcu sayısındaki artış üzerine 2002 yılında kapanan havaala..
İngiliz kadınının pahalı güzelliği İngiltere’de kadınların, güzel ve genç kalmak için kozmetik ürünlere ve estetik operasyonlara hayatları boyunca ortalama 182 bin 528 sterlin (yaklaşık 430 b..
Guiliani, tanık sandalyesinde 11 Eylül’ü anlattı New York eski Belediye Başkanı Rudolph Giuliani, 11 Eylül terör saldırılarıyla ilgili idamla yargılanan Zacarias Musavi’nin davasında tanıklık..
Zarkavi’nin sağ kolu yakalandı Irak’ın başkenti Bağdat’ta Amerikan güçleri, Saddam Hüseyin döneminde üst düzey istihbarat yetkilisi olan ve halen Irak El Kaide Cihad örgütü lideri Ebu Musab Z..
Gözler FIFA’da FIFA Tahkim Kurulu’nun bugün yapacağı toplantıya katılmak üzere İsviçre’nin Zürih kentinde bulunan Futbol Federasyonu Başkanvekili Kemal Kapulluoğlu, "Alacağımız ceza Disiplin ..
Koç, Ata ve Sancak hisselerini alıyor Koç Grubu, ortağı olduğu Koç-Ata-Sancak Besi ve Tarım Ürünleri A.Ş’deki Ata ve Sancak hisselerini devralmak üzere sözleşme imzaladı.
Sarıgerme Turizm Akdeniz Martı’nın Marmaris Martı Otel İşletmeleri Yönetim Kurulu, Turizm ve Maliye Bakanlığı’nın uygun görüşlerinin alınması kaydıyla, Sarıgerme turizm tesis projesinin mülki..
Sezer’e, Merkez ve BDDK kararnameleri ile çıktı Başbakan Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile 50 dakika süren görüşmesinde, Merkez Bankası ve BDDK başkanlıklarına yönelik atam..
Sağlık Bakanlığı’nda ’Tehdit’ genelgesi Sağlık Bakanlığı’nda, üç ayrı genelge yayınlanmasına rağmen ilgili birimlerin, ihale bilgilerini göndermediği ortaya çıktı. Bakanlık, bir genelge daha ..
Ölen sigortalının maaşını alan 62 bin kişiden tahsilat başlıyor Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur’un ölen sigortalıların maaşlarını almaya devam eden yakınları üzerinde başlattığı tarama tamamla..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10