6 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

6 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Berlusconi küfrü sola ilham verdi İtalya'da pazar günkü seçim öncesinde Başbakan Silvio Berlusconi'nin Roma Ticaret Odası'ndaki konuşmasında...
'Diyarbakır'a CIA uğramış' Uluslararası Af Örgütü son raporunda, CIA'in işkencehanelerine şüphelileri taşımak için düzenlediği gizli uçuşlarda özel uçak ve paravan şirketlerin kullanıldığını ..
Kâbil'de açık kalp ameliyatı Afganistan'da, yabancı ülkelerin el verdiği normalleştirme çabaları, 13 yaşındaki bir kız çocuğunun hayatını kurtardı.
Rock sedasına terör gözaltısı Britanya'da Hint asıllı bir genç uçağa binmeden önce Led Zeppelin ve Clash dinlediği için terörist sanılmış.
Kansere karşı zencefil Zencefil ve biber, bazı kanser türlerine karşı etkili. Michigan Üniversitesi Kanser Araştırmaları Merkezi'nin araştırmasına göre zencefil, yumurtalık kanseri hücrelerin..
Kosecki, Tanju ve Song Düşünebiliyor musunuz... Futbolcular antrenmana çıkmıyoruz diyorlar... Ve çıkmıyorlar.At yarışları
Miloşeviç 'eceliyle öldü' Hollanda Savcılığı, Lahey'deki BM Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargılanırkan 11 Mart'ta hücresinde ölü bulunan eski Yugoslavya Devlet Başkanı Slobodan Miloşeviç'in "ö..
Turkcell'e, Mısırlı ortak! Turkcell, Mısır'da gerçekleştirilecek olan Üçüncü Kuşak cep telefonu şebekesi ihalesi için Amwal El Khaleej ve Banque Mısır'la konsorsiyum oluşturmak üzere anlaşma ..
Bilgin'in kararnamesi imzada Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin'in görev süresinin bitimine ilişkin tartışmada Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'in isted..
Erdoğan: Merkez Bankası'nda takdir hakkı bizim olmalı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Bankası kararnamesini geri gönderen Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e sert çıktı. İsim takdirinin ..
Kalite kontrolcü yetişti Ege Bölgesi Sanayi Odası ile Bornova Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi'nin ortaklaşa yürüttüğü "Kalite kontrol elemanı yetiştirme projesi"ne katılan kursiyerler sertifi..
Turist, güvenliği hissedecek Turizm sezonu öncesi, İzmir'in Selçuk İlçesi'nde 'Koordinasyon Toplantısı' yapıldı. Kaymakam Aziz İnci, son günlerde özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yaşana..
İsrailli yazar Oz'a sürpriz davet Milliyet aracılığıyla "İsrail-Filistin barışı için Türkiye arabulucu olsun" çağrısında bulunan İsrailli yazar Amos Oz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Dış P..
Danıştay'da başkanlık yarışı Seçim bugün saat 14.00'te başlayacak. Başkanlık için üçü kadın, dördü erkek olmak üzere 7 aday yarışıyor. Başkan seçilebilmek için üyelerin salt çoğunluğunun oyun..
Rahim kanserine karşı yeni bir aşı RAHİM ağzı kanserine karşı geliştirilen 'Cervarix' adlı aşı, yeni bir yaşam umudu oldu. 'The Lancet' adlı tıp dergisinin internet sayfasına koyduğu araştırm..
Güneş kanser riskini azaltıyor AMERİKAN Kanser Derneği, 'güneş ışığı vitamini' olarak da adlandırılan D vitamininin göğüs kanserine karşı koruyucu olduğu açıklandı. Bol miktarda D vitamini al..
Altı liseli gence tecavüz suçlaması Antalya'da ilköğretim okulu öğrencisi Ç.T.'ye (13) tecavüz eden 2 lise öğrencisi ile tecavüzü cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen 4 liseli gözaltına alın..
Hava durumu anında 'cep'te Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, meteorolojik olayları, cep telefonlarına göndereceği kısa mesajlarla vatandaşlara anında duyuracak. Genel Müdürlük ile Tu..
Postacılar trafiği 'motor'la aşacak Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, PTT Genel Müdürlüğü'nün dağıtım hizmetleri için satın aldığı 1907 adet scooter tipi motosikletten birine oturarak rahatlı..
İstanbul’un Gelir Vergisi rekortmeni Aydın Doğan Doğan Holding Başkanı Aydın Doğan, 2005 yılında da İstanbul Gelir Vergisi rekortmeni oldu.
Alternatif’ten denemesi bedava Anadolu Grubu'nun finansal iştirakleri arasında yer alan A Yatırım, yatırımcıların internet üzerinden işlem yapmasını teşvik etmek için ‘Denemesi Bedava' adını ..
Arçelik’ten 200 milyon YTL temettü Geçen yıl 1,3 milyar YTL'ye yakın brüt esas faaliyet kârı elde eden Arçelik, hissedarlarına 199 milyon 980 bin YTL temettü dağıtacak.
BDDK için Çankaya’ya Bilgin’in ismi gidecek Görev süresi dolduğu için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) başkanlığından ayrılan Tevfik Bilgin, yeniden aynı göreve atanıyor.
Fener, Denizli’de sürpriz istemiyor Fenerbahçe, Türkiye Kupası yarı finalinde bugün Denizlispor’un konuğu oluyor. Sarı-Lacivertliler, 23 yıldır kazanamadıkları bu kupayı artık müzelerine götü..
Aflatoksine karşı kırmızı pul bibere kimlik kartı hazırlandı Perakende sektörünün önde gelen gruplarından Metro, yürüttüğü ‘Acı Biber Projesi’yle belli başlı 14 biber çeşidini renk, tat, görü..
Sandık korkusuyla sosyal güvenlik reformunu geciktirmek hata olur Bütçeye 23,7 milyar YTL’ye yakın yük getiren sosyal güvenlik karadeliğinin kapatılması için hazırlanan yasa tasarısının önüm..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10