6 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

6 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakanlık, kör eden markalı kolonyaları toplatıyor Türkiye, sahte rakı ve sahte bal skandallarının ardından şimdi de körlüğe ve ölüme yol açan sahte kolonya için alarma geçti.
Polis, muhtaç çocukları sevindirdi Bingöl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, maddi imkanı iyi olmayan öğrencileri sevindirdi.
THY’nin Malatya’dan hac ve umre seferi yapması için girişim başlatıldı Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, Malatya’dan hac ve umre seferleri yapmak istediklerini kaydetti.
Tecavüz iddiası ile gözaltına alınan yüzbaşıya yeni suçlama Küçük bir kıza tecavüz iddiasıyla gözaltına alınan Yüzbaşı B.A. ile ilgili iddialar büyüyor. Bir süredir Beylikdüzü ve çevresinde ..
‘Bazı manken ajansları fuhuş merkezi gibi’ Magazin ve şov programlarında boy gösteren ünlü manken, şarkıcı ve oyuncuların fuhuş operasyonu kapsamında gözaltına alınıp sorgulanması gözleri gec..
Şehit olacağını hisseden er, 3 ay önce mezar yerini ayırtmış Şırnak’ta meydana gelen çatışmada şehit olan Jandarma Komando Onbaşı Mükremin Başaran'ın, ‘şehit olacağını hissettiği için’ mezarı..
Gabar’da hain pusu: Biri uzman çavuş, 5 şehit Şırnak'ın Gabar Dağı Seslice mevkiinde PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 1 uzman çavuş ve 4 er şehit oldu, 6 asker d..
‘Abartılı haberler terörü körüklüyor’ Artan terör olaylarının medyada geniş bir şekilde yer almasının benzer saldırıları tetikleyeceği iddia ediliyor.
AK Parti Esenyurt teşkilatı ikinci defa bombalandı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Esenyurt belde teşkilatında bir hafta arayla 2 kez ses bombası patladı.
Viyana’dan kaçan üç gelin, Türk vatandaşlığını ispat edemezse sınır dışı edilecek Avusturya’da düğünlerinden hemen sonra 50 bin YTL’lik takıları alarak İstanbul’a kaçan Ayşe Kılıç Şahin, Se..
Reina’nın bir aileyi yok eden kaçak bölümleri yıkılıyor Bir ailenin ölümüne sebep olan Ortaköy’deki eğlence merkezi Reina’nın kaçak bölümlerinin yıkımına dün başlandı.
İSKİ, İGDAŞ, Telekom ve BEDAŞ, fatura ödeme merkezlerini tanımıyor Elektrik, su, doğalgaz ve telefon borçlarını sıra beklemeden ödemek isteyen halk, fatura ödeme merkezlerine rağbet ediyor. ..
Oktay Ekşi yeniden Basın Konseyi başkanı Basın Konseyi Yüksek Kurulu, Hürriyet Gazetesi Başyazarı Oktay Ekşi’yi yeniden konsey başkanlığına seçti.
81 İlden, 81 Yumuşak Dokunuş yarışması ödülü sahibini buldu Toplum Gönüllüleri Vakfı ile Ariel'in birlikte yürüttükleri "81 İlden 81 Yumuşak Dokunuş" yarışmasının finali yapıldı.
Bayrampaşalı öğrencilerden Pakistan'a 145 bin YTL yardım Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, Türk Kızılayı'nın Pakistan'a 62 milyon doları aşan yardım götürdüğünü bildirdi.
Kadıköy Anadolu Lisesi'ne 50. yıl kütüphanesi Kadıköy Anadolu Lisesi 50. Yıl Kütüphanesi, Kütüphanecilik Haftası’nda hizmete açıldı.
Anadolu yakasında postacılar motorize hizmet sunacak İstanbul Anadolu yakasında, postacıların dağıtımında kullanacakları scooter tipi 100 motosiklet ile yeni kıyafetler tanıtıldı.
Diyanet, Kutlu Doğum Haftası’nı Diyarbakır’dan başlatacak Son günlerde terör olaylarıyla gündeme gelen Diyarbakır, önümüzdeki hafta manevî bir iklim yaşayacak, ‘Peygamber Sevgisi' ile farklı ..
Belediyeye ‘kırık ızgara’ davası Sabah işe giderken belediyenin sokağa koyduğu kırık ızgaraya ayağını sıkıştıran genç kadın sakatlanma tehlikesi geçirdi. Hastanenin 20 gün iş göremez raporu ..
Mimarlar, dünyanın 2 yeni harikasını İstanbul’a tasarladı Dünyaca ünlü mimarlara İstanbul için proje hazırlatan Büyükşehir Belediyesi, Irak asıllı İngiliz Zaha Hadid ile Malezyalı mimar Kean ..
Gençlerdeki boşluk, kötü alışkanlığa itiyor Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, gençlerin, içinde bulunduğu boşluktan dolayı kötü alışkanlıklara düştüğünü söyledi.
Vefasız kocaya tazminat cezası Yargıtay’dan vefasız eşlere kötü haber geldi. Yargıtay hayati bir ameliyat geçiren, karısıyla ilgilenmeyen kocayı manevi tazminata mahkum etti.
Danıştay yeni başkanını seçiyor Ender Çetinkaya’nın yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan Danıştay Başkanlığı için bugün seçim yapılacak.
Türk kadın komiser El Kaide’yi izliyor Almanya Kriminal Polis Birimi görevlisi Türk kadın komiser Döndü Yazgan, Türk polisinin suç ve suçlu ile mücadeledeki yöntemlerini öğrenmek için araştır..
Bölünmez bir bütünüz Üniversitelerarası Kurul dün kamuoyuna yaptığı duyuruyla son günlere damgasını vuran ayrılıkçı terör hareketine dikkat çekti. Açıklamada "Türk ulusu bölünmez bir bütündür..
DTP Osmaniye İl Başkanı tutuklandı Demokratik Toplum Partisi (DTP) Osmaniye İl Başkanı İbrahim Halil Dindar (72), tutuklandı. Güvenlik güçlerine, terör örgütü üyesi iki kişinin eylem yapmak ü..
TRT’nin jakuzili lojmanı da Alp’in TRT Yönetim Kurulu, 2 Aralık 2005 tarihinde aldığı bir kararla yönetim kurulu üyelerine lojman tahsisini engelleyen yönetmeliği kaldırdı. Bu yasağın kalkmas..
Dışişleri: CIA uçakları inmedi Uluslararası Af Örgütü, dün yayınladığı raporda, Amerikan Merkezi Haberalma Örgütü’ne (CIA) bağlı işkence uçaklarının Diyarbakır’a da indiğini iddia etti.
Siyasi kritere formül Türkiye ile Avrupa Birliği arasında "mini kriz" yaratan "siyasi kriter" konusuna çözüm bulunuyor. Avrupa Birliği, tarama süreci tamamlanan "Bilim ve Araştırma" konusunda..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10