4 Nisan 2006 Salı Günü Haberleri

4 Nisan 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Anadolu Sigorta, tekstilcinin yarasını sardı Anadolu Sigorta, İskur Tekstil'e ait fabrikada çıkan yangın sonucu oluşan hasar karşılığında 3,8 milyon YTL'lik tazminat ödedi. Kahramanmaraş'ta f..
Bankalar kart faizini düşürme hazırlığında Merkez Bankası'nın kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami gecikme faiz oranını yüzde 6.88, aylık azami akdi faiz oranını ise yüzde 5.75 ol..
CHP'den Erdoğan'a: SPK'da neler oluyor? CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, Sermaye Piyasası Kurumu'nu (SPK) ele geçirme niyetleri olup olmadığını sordu.Türk ..
Haydi kızlar okula gidelim Bu anlamlı kampanyaya Aliağa'da katıldı. Okula gitme yaşını geçip de okuyamayan 28 çocuk saptandıÖğrencilerin yeşil sevgisi
Erken tanı ve tedavi topluma kazandırıyor Ege Üniversitesi Çocuk ve Ergen Alkol Madde Bağımlılığı Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde 323 çocuk ve ergen tedavi gördü. Bunların yüzde 60'ı sağlığ..
Hep arkasındayız Trabzonspor Başkanı, "Uzun lig maratonunun sonuna kadar gelebilmemiz için en son dakikaya dek ekibimizin ve sporcularımızın arkasında olacağız. Trabzonspor’u iyi günler bekli..
Yürek dayanmaz Ligin bitimine 6 hafta kaldı heyecan tüm hızıyla sürüyor. Kimin şampiyon olacağı, kimlerin UEFA Kupası’nda ülkemizi temsil edeceği, kimlerin düşeceği hala belli olmadı.
Ankara’da da iki öğrenci bıçaklandı Okullarda artan şiddet olayları Ankara’ya da sıçradı. Ankara’daki Mimar Kemal Lisesi’nde çıkan kavgada lise ikinci sınıf öğrencisi O.E. ve V.K. bıçakla yar..
Çay-simit hesabı AKP’nin vizyonu DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, partinin yayın organı Doğruyol Dergisi’ndeki yazısında, parti örgütüne "yarın seçim olacakmış gibi hazırlık yapmalıyız" talimat..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10