29 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

29 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kartal kesildi! Doğrusu Gökhan Güleç'e kızamıyoruz, o daha çocuk, düşe - kalka büyüyecek! Gol yollarında etkili olmak için dişini tırnağına katıyor, çırpınıyor, ama beceremiyor. Tekniği zayıf..
Halkbank zirvede: 3-2 Petrol Ofisi Voleybol Erkekler Dörtlü Finali'nin birinci tur maçında Halkbankası, İstanbul Büyükşehir Belediye'yi zor da olsa 3-2 yenerek ilk günden zirveye yerleşti. Li..
Vialli'ye destek İtalyanlar'ın efsane futbolcusunun yeni ofsayt kuralı önerisini, Türk hakemleri masaya yatırdı, çoğunluk olumlu karşıladıSerkan'lı TAU yıkıldı
Kartal kaptı kaçtı:1-0 Siyah beyazlılar, gol rekoru kırabilecekleri maçı forvetlerinin beceriksizliği yüzünden tek golle kazanabildi. Üç puanı getiren gol Bobo’dan gelirken, Gökhan Zan ve Sel..
Raporda operasyon yok ABD’nin bu yılki terör raporunda, Türkiye’nin Kuzey Irak’ta PKK’ya karşı bir askeri operasyon yaptığı doğrulanmadı.
ABD, Sofya ile üs anlaşması imzaladı ABD’nin Bulgaristan’da askeri üs kurmasını öngören 10 yıl süreli anlaşma, iki ülkenin dışişleri bakanları tarafından imzalandı.
« » 1 2 3 4 5 6 7