22 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

22 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kent müzesiyle kültürel mirası geleceğe taşıyacağız Kültürel mirası geleceğe taşımak için kent müzesi kuracaklarını anlatan Büyükşehir Başkanı Menderes Türel, bu yapıların kentte yaşayan insa..
‘Kültür başkentliği İstanbul’u değiştirecek’ İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Girişimi Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı Nilgün Mirze, bu gelişmenin kültürel açıdan, yeni bir yönetim anlay..
Göztepe’ye cami tartışmasında barış adımı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Göztepe Parkı’nda yapılmak istenen camiyle ilgili görüş..
Öner, Fabrikalar’daki yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, Fabrikalar Mahallesi'nde yapılan yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, asfaltsız yol kalmaya..
Hava yağmurlu, Başbakan törenlere katılamıyor 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yarın tüm yurtta, KKTC’de ve dış temsilciliklerde törenlerle kutlanacak. 1. Meclis Binası’ndaki tören..
Düz liseliye çifte diplomaya durdurma Danıştay, imam hatip liseliye düz lise diploması da alarak üniversite kapılarını açan Açıköğretim Lisesi Yönetmeliği’nden sonra, düz liseliye çifte diplo..
Komutanlara hapis Kırklareli’nde, Ahmet Fenkli adlı erin 2001 yılında dayak sonucu beyin kanamasından ölümüne neden oldukları iddiasıyla, dönemin Tugay Komutanı Tümgeneral Emin Ünal’ın da ara..
Bayrampaşa Cezaevi şehir dışına çıkacak Sinop ve Kütahya cezaevlerinde kalan mahkumların ürettiği eserlerin sergilendiği Bakırköy Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki sergiyi açan Adalet Bakanı Ce..
İstenirse kapatılır 17. madde yasaklara uymayan veya yükümlülüğünü yerine getirmeyen kurumların faaliyeti, yasağın veya yerine getirilmeyen yükümlülüğün çeşit ve niteliğine göre kısmen veya t..
Matematiğin birincileri belirlendi Yalova'da Özel Yücebilgili İlköğretim Okulu'nun 5-6 ve 7. sınıflar arasında düzenlediği matematik olimpiyatında dereceye girenler belli oldu.
Cami cemaatine ücretsiz göz muayenesi Bursa'da bir caminin imam hatibi, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında özel bir hastanenin desteği ile cami cemaati ve vatandaşları ücretsiz göz m..
Yarışmalarda derece alan öğrencilere protokolden ödül Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, Özel Zümrüt İlköğretim Okulu Müdürlüğü 2005-2006 yılında ilçe genelinde düzenlenen spor ve eğitim alanla..
Tuzla’dan sonra Uzunköprü’de bulunan bidonlar tedirgin etti Edirne merkeze bağlı Uzunköprü ilçesinde, toprağa yarı gömülü halde çok sayıda içi dolu varil bulundu.
Elazığ basını Kutlu Doğum’u kutladı Elazığ basını Kutlu Doğum Haftası’nı Özel Yavuz Selim Koleji’nde bir araya gelerek kutladı.
Cuma sonrası pilav ikram edildi Bingöl’de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri devam ediyor. Bir haftadır Mukaddes emanetlerin sergilendiği kutlu doğum çadırında etkinliklerine devam eden Yıldırı..
Terör olayından zarar gören işyeri sahiplerine 238 bin YTL ödendi Diyarbakır Valiliği 28 Mart’taki olaylarda zarar gören 476 işyeri sahibine toplam 238 bin YTL dağıttı.
Uyuşurucu hap çetesi çökertildi Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik yaptığı operasy..
Şanlıurfa’da proje çok, tamamlanan yok Şanlıurfa’nın bu yıl yatırım programında 407 projenin bulunduğu ancak bu projelerinin nakdi gerçekleşmesinin yüzde 9, fiziki gerçekleşmesinin ise yüzde ..
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, 2 bine yakın Gürcü çocuk Türkiye’de kutlayacak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 86. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı k..
At arabalarını vermek istemeyenler zabıtaya saldırdı Erzincan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesi ekiplerince, Erzincan’da at arabalarına yönelik operasyon ya..
Meslek Lisesi öğrencileri projeleriyle yeteneklerini herkese ispatlıyor Van’da Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri Avrupa Birliği (AB) standartlarında Proje Tabanlı Beceri Yarış..
Iğdır Milli Eğitimi AB Ofisi kurdu Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü bir ilke imza atarak bünyesinde AB Ofisi kurdu. AB Ofisi, çalışmalarına ise bilgilendirme toplantıları yaparak başladı.
Ahlat’ta öğrencilere kitap ve gül dağıtıldı Bitlis Ahlat Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum etkinlikleri çerçevesinde ilköğretim öğrencilerine kitap ve gül dağıtıldı.
Ağrı’da eczacısız 35 eczane kapatıldı Ağrı merkez ve ilçelerinde faaliyet gösteren ve eczacısı işyerinde bulunmayan 35 eczane kapatıldı.
İslam, sadece cami yapmada değil bütün hayırlı hizmetlerde yarışmayı tavsiye eder Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Fikret Karaman, İslam dininin sadece cami yapmada değil, bütün hay..
Bengisu-Der Antakyalıları Kutlu Doğum yemeğinde buluşturdu Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Bengisu Hanımlar Eğitim, Sağlık, Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği (Bengisu-Der) tarafında Antak..
Şehit polis gözyaşları içinde toprağa verildi İstanbul Avcılar Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’nde görevli iken giriştiği çatışmada yaralanan Mehmet Aydın (41) hayatını kaybetti.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9