21 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

21 Nisan 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TMY'nin gerekçeleri: Her tür yayın yasaklanabilir Terörle Mücadele Yasası tasarısının gerekçesinden: Yayın durdurma dahil ağır yaptırımlar, görsel, işitsel ve elektronik tüm medya için geçerl..
AKP'liler de endişeli Terörle mücadele yasa tasarısı, iktidar partisi AKP'nin milletvekilleri arasında da kaygı yarattı. Kürt kökenli bazı milletvekilleri, özellikle güvenlik güçlerine tanına..
Sezer: TV'ler seviyesiz Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Zahit Akman ve kurul üyelerini dün Çankaya Köşkü'nde kabul eden Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, RTÜK'ün çalışmaları kon..
Türbanlı anaokulu müdürüne soruşturma Milli Eğitim'e bağlı Cennet Süzer İlköğretim Okulu bünyesindeki anaokulunun türbanlı müdürü Hanife Akın için soruşturma açıldı.
Kürt-Der kapatıldı 2'nci Asliye Hukuk Mahkemesi, Diyarbakır Kürt Derneği'ni (Kürt-Der) kapattı. Dünkü duruşmada Kürtçe savunma yapan dernek sözcüsü İbrahim Güçlü, "Tüzüğümüzde Kürt d..
Kader aile içi şiddet kurbanı Küçükçekmece'deki evinde düştüğü öne sürülerek 21 yaşındaki annesi Semra ve 31 yaşındaki üvey babası Şemsettin İ. tarafından önceki gece Haseki Eğitim ve...
'Tetikçiler'e rektör isyanı Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kadri Yamaç, üniversitelerdeki şiddet olaylarına tepki gösterdi. Yamaç, önceki gün akşam iki Gazi öğrencisinin Tandoğan Meydanı..
Topbaş: Köprü genişletilebilir Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, gerekirse Boğaz Köprüsü'nün genişletilebileceğini söyledi.
Taksicilere İngilizce dersi Şehirdeki taksilerin standarta kavuşması için taksi durağı ve taksi modeli uygumalarına başlayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 6 bin taksiciyi de altı ay sürecek..
Dört yetmez yedi eşli haham! Britanya'da yaşayan haham Philip Sharp'ın haftanın her günü için bir eşi var. Hepsi de Brighton'daki aynı evde Sharp'ın beş çocuğu, üç köpeği ve iki atıyla birlik..
Armstrong koşacak Fransa Bisiklet Turu'nu yedi kez kazanan ve geçtiğimiz yıl bisiklete veda eden efsanevi sporcu Lance Armstrong, artık pedal basmak yerine koşacak.Ballack anlaştı
Maçı kim sattı! Romanya'da Birinci Lig takımı National Bükreş üst üste iki sürpriz yenilgi alınca, kulüp başkanı futbolcularından yalan makinesine girmelerini istediMemo & Hido sezonu kapadı
Fener ayaklandı! Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın, "Güvenliğimiz için stada kamera sokacağız" açıklaması tepki gördü. Yönetici İlhan Ekşioğlu, "Böyle bir şeye izin vermeyiz. Bu bi..
İstediği hastaneye giden % 30'unu kendisi ödeyecek Yasaya göre sevk dışında özel bir hastaneden sağlık hizmeti almak isteyen sigortalı, harcamanın yüzde 30'unu kendisi ödeyecek.
Türkiye, dünyanın 17'nci büyük ekonomisi olacak 2005'te 362.5 milyar dolar olan GSYİH ile büyüklük açısından dünya sıralamasında 19'uncu olan Türkiye ekonomisi, IMF'ye göre 2006'da 17'nci sır..
İşte Hatay vurgunu AKP yöneticilerine, onların yakın akraba ve arkadaşlarına ait 26 şirketin, sadece Hatay il merkezinde bulunan 10 kamu kurumundan toplam tutarı 12 milyon YTL'nin üzerinde 33..
Miniklerin sağlığı için Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı'nın kliniği yenilendi. Modern teknoloji ve cihazlarla donatılmış yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakımı ..
Öğrencilere yarışma daveti İzmir Özel Fatih Koleji, ilköğretim okulları 5'inci ve 8'inci sınıf öğrencilerine yönelik Türkçe, matematik ve fen bilimleri yarışması düzenleyecek. 29 Nisan Cumart..
Ne biliyorsan açıkla Başkan! Genel kurul iddialarına, karşı, "Yaşadıklarımı anlatırım" diyen Ulusoy'a çağrı var. Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Fanatik gazetesine verdiği röportajda..
Başarının bedeli! G.Saray Bayan Basketbol Takımı'nı tekrar 1. Lige çıkartan antrenör Ayhan Avcı, 10 bin YTL tutarındaki alacakları ödenmediği için ayrılık noktasında. Geçen sezon sonunda madd..
Meclis derbisi 4-4 berabere Yarınki dev karşılaşma öncesi TBMM'de de derbi heyecanı yaşandı. Meclisspor'da forma giyen milletvekillerinin yaptığı ve dostluk rüzgarlarının estiği Galatasaray-F..
Kartal'ın aşkı Wiltord Tigana'nın istediği Fransız futbolcu, için çalışmalar başladı. 31 yaşındaki oyuncunun Lyon ile sözleşmesi Haziran'da bitiyor. Beşiktaş yönetimi, yerliden sonra yabancı ..
Derbinin hakemi Cüneyt Çakır Türkiye Futbol Federasyonu, yarınki Fenerbahçe-Galatasaray maçını Cüneyt Çakır'ın yöneteceğini açıkladı. FIFA kokartlı Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran i..
Tura gelirim UltrAslan'ın Antalya'dan derbiye çağırdığı 'Tecavüzcü' Coşkun, "Özel işlerim yoğun. İnşallah şampiyonluk turuna geleceğim" yanıtını verdi. Galatasaray'ın taraftar grubu UltrAslan
Fener'e golüm var İkinci yarıda attığı 10 golle Kartal'ı taşıyan Gökhan Güleç ilk kez SABAH'a konuştu: "Kupa finalinde de gol atıp, ilk kupamı kaldırmak istiyorum". Beşiktaş yeni gol makinası..
Sahne sırası benim F.Bahçeliler'in çok şey beklediği Fransız yıldız, "G.Saray maçının anlamını çok iyi biliyorum. Sahne almaya hazırım. Beni alkışlamaya hazırlanın" dedi. Geçen sezonun devre ..
Din hanesi boş kalacak Evde nüfus sayımına son verecek tasarının Meclis Genel Kurulu'ndaki görüşmeleri tamamlandı. Son oylaması önümüzdeki haftaya kalan tasarıya göre nüfus cüzdanlarındaki di..
Tasarıda karanlıkta kalan madde Terörle Mücadele Yasa Tasarısı'nda, gözaltıyla ilgili karanlıkta kalan "24 saat maddesi" dikkati çekiyor. Tasarı, güvenlik güçlerinin terör suçu nedeniyle göza..
Meclis'te hırsızlık: CHP'li İsmail Değerli'nin 2 bin YTL'si çalındı Ankara milletvekili Değerli içinde 3 bin 600 YTL bulunan çantasını tuvalette unuttu. Güvenliğe teslim edilmiş çantada ise 2..
Yılmaz: Adalet istiyorum Yüce Divan'da yargılanan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz savunmasında "Beni ya mahkûm edin ya da beraat ettirin" dedi. Yüce Divan'daki Türkbank davasında yargılanan ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10