20 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

20 Nisan 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Danıştay başkanını seçemedi Danıştay’da başkanlık seçimlerinden dün de sonuç alınamadı. Seçim sonucunda adaylardan hiçbiri seçilmek için gerekli 95 Danıştay üyesinin salt çoğunluğu olan en az..
İlköğretim öğrencisi doğurdu Kadıköy’de 14 yaşındaki ilköğretim 8’inci sınıf öğrencisi A.A. hastanede doğum yaptı.
Teröriste avukata barodan itiraz İstanbul Barosu, Hürriyet Gazetesi’nde dün ’Bombacılara Avukat Cepten’ başlığıyla yayınlanan, hákim ve savcıların otobüsüne bomba koyan teröristlere polisin c..
Kemal sezonu kapattı Denizlispor ile oynanan kupa maçında sakatlanan ve çapraz bağlarında yırtık tesbit edilen genç futbolcu bir hafta sonra ameliyat olacak.
Dünyanın derbisi www.footballderbies.com isimli internet sitesinin dünya derbileri arasında yaptığı araştırmaya göre 100 yıllık bu ezeli rekabet dünyadaki bütün derbileri geride bıraktı. F.Ba..
Milli basketçileri öğrenciler terletti Tadım Erkekler Basketbol Türkiye Kupası’na katılacak Mersin Büyükşehir Belediyespor’un milli sporcuları Harun Erdenay ile Reha Öz, Adana’da düzenlenen k..
Adana Demirspor Mesut ve Zeyni’yi serbest bıraktı Türkiye 2. Futbol Ligi (B) Kategorisi takımlarından Adana Demirspor, Mesut Akıncı ve Zeyni ile yollarını ayırdı.
Bilinçsiz sulama Harran Ovası’nda dev çukurlar oluşturdu Atatürk Barajı’nın sulama kanallarıyla ulaştığı Harran Ovası’nda bilinçsiz sulama yüzünden taban suyu seviyesi yükselirken kimi yerler..
Yapımı düşünülen Nissibi köprüsü ulaşımı kolaylaştıracak Adıyaman ile Diyarbakır arasındaki ulaşımı sağlamak için Gerger ilçesi Güzelsu köyünde yapımı düşünülen Nissibi köprüsü ile ilgili ça..
Mahmud Abbas malî yardım için ‘yalnız’ geliyor Hamas iktidarının ardından iktisadi ve siyasi baskıların arttığı Filistin’in Devlet Başkanı Mahmud Abbas, iki günlük çalışma ziyareti için 24 Ni..
Irak'ta 4 ayda 20 bin kişi kaçırıldı, 7 bin aile göç etti Irak'ta ekonomik ve siyasî istikrarsızlığın sebep olduğu bilanço giderek ağırlaşıyor.
Amerika uyardı: İran’da gerekirse tek başımıza hareket ederiz Uluslararası toplum, nükleer programından geri adım atmayan İran’a karşı alınacak tedbirler konusunda uzlaşamıyor.
Kırgızistan yönetiminden Amerika’ya ‘üs notası’ Özbekistan’daki askerî üssünü geçtiğimiz yıl boşaltmak zorunda kalan ABD’ye bir ‘üs notası’ da Kırgızistan’dan geldi.
Hamas ve Kurtlar Vadisi Irak, Türk Amerikan ilişkilerinde ‘iki hıçkırık’ Türkiye'nin yeni Washington Büyükelçisi Nabi Şensoy, Ankara ile Amerika arasında, Irak’a ilişkin 2003 Mart'ında yaşana..
Rice, 26 Nisan’da geliyor ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice’ın, 26 Nisan’da Ankara’ya gelmesi bekleniyor.
Beyaz Saray’da Rove’a yetki indirimi, sözcü McClellan’a güle güle Halk desteği yüzde 30’lara düşen ABD Başkanı George W. Bush’un Beyaz Saray’da kan dolaşımını hızlandırmak amacıyla yaptığı de..
Siz Çin’in dostusunuz, ben de Microsoft’un Çin Cumhurbaşkanı Hu Jintao, ticari ilişkilere odaklanan 4 günlük Amerika gezisinin ilk durağı Seattle'da Microsoft'un patronu Bill Gates ile görüşt..
Emekli maaşları yükselecek Sosyal Güvenlik Reformu'nun emekli maaşlarını düşüreceği yönündeki iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı.
Genel Sağlık Sigortası kabul edildi, gözler IMF’de IMF taahhütlerinden Sosyal Güvenlik Reformu kapsamındaki emeklilik ve genel sağlık sigortasına ilişkin ‘Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Si..
IMF: En pahalı benzin Türkiye’de IMF'nin yayımladığı Dünyanın Ekonomik Görünümü raporunda en pahalı benzinin Türkiye'de satıldığı ve en fazla akaryakıt vergisinin Türkiye'de alındığı bildiril..
Karayolu yönetmeliğine yargı freni Danıştay 10. Dairesi, Karayolu Taşıma Yönetmeliği'nin, yetki belgesi almak için istenen banka teminat şartlarıyla ilgili hükmünü iptal etti.
Almanlar rüzgâr santralı kuruyor Alman Cowag firması, Konya'nın Seydişehir ilçesinde 130 milyon Euro'luk yatırımla 50 rüzgar türbini kurmayı planlıyor.
THY’den yurtdışı uçuşunda indirim Türk Hava Yolları (THY), ‘ayın fırsatları' promosyon uygulamasıyla yurtdışına indirimli uçuş imkanı sunuyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10