2 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

2 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sınıfta Dünya Kupası Futbol tutkusunun en yoğun yaşandığı ülkelerden olan Arjantin’de, öğrencilere 2006 Dünya Kupası Finalleri’ni sınıflarında izletilmesi kararı alındı.
Teşvik gitti mi Serkan Aykut’a 10 maç ceza verilmesinde Ankaraspor Onursal Başkanı Melih Gökçek’in etkili olduğunu ima eden Ölmez, "Gökçek’in Erciyesspor’a Samsun maçı için teşvik primi gönde..
Gaziantepspor maçı hepsinden zor olacak Daum, üst üste 4 maçtır kazanan futbolcularına rehavet uyarısında bulunarak, bugünkü rakiplerini ciddiye almalarını istedi.Daum dan rehavet uyarısı... ..
Aslan yürüyüşü:3-0 Sezon başından beri büyük özveriyle oynayarak şampiyonluk yarışından kopmayan Galatasaraylı futbolcular, dün de Gençlerbirliği’ni devirerek, yeni yönetime ince bir mesaj ve..
Türkiye limanlarını açtı Kıbrıs Rum yönetiminde en büyük 1 Nisan şakası, "Türkiye’nin havasahası ve limanlarını Rumlara açtığı" haberi oldu. Rum kesiminin önde gelen gazetelerinden Haravgi, b..
Organ bağışını teşvik için bakanlık toplantı yapıyor Sağlık Bakanlığı’nca, halkın organ ve doku bağışı konusunda teşvik edilmesi amacıyla bütün illerden yetkililerin katılımıyla bir toplantı ..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10