17 Nisan 2006 Pazartesi Günü Haberleri

17 Nisan 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ordu’ya çelme: 1-1 2 Lig A Grubu’nda play-off hesapları yapan evsahibi takım, ikinci sıradaki Altay karşısında Ufuk’un golüyle yenik duruma düştü. 72’de Murat karşılaşmanın skorunu belirledi.
Boğalar topa tuttu: 5-0 2A’da son sıradaki Çanakkale Dardanelspor, İstanbulspor’a 5-0 yenilerek kümede kalma şansını mucizelere bıraktı. Sarı siyahlılar, Barış, Mehmet (2), Pinto ve Boliç ile..
Kartal filede yıkıldı: 3-0 VOLEYBOL Erkekler Birinci Ligi Final Grubu’nda Halk Bankası, Beşiktaş’ı 3-0 mağlup etti.
Son gülen Güneş:3-2 FİLEDE, Bayanlar Birinci Ligi Final Grubu’nda Vakıfbank Güneş Sigorta, Beşiktaş’ı 3-2 yendi.
Fenerbahçe ders verdi: 3-0 LİG ikincisi Fenerbahçe deplasmanda sonuca kolay ulaştı.
Stada sığmadılar F.BAHÇE’nin puan kaybetmesi, G.Saraylılar’ın Rize maçına büyük ilgi göstermesine neden oldu.
Yağmura rağmen satranç turnuvası Diyarbakır’da düzenlenen "İlköğretim Okullararası Satranç Turnuvası"na ilgi, yağmura rağmen büyük oldu.
Yunanistan 22 milyarlık silah alacak Yunanistan’ın önümüzdeki 10 yıl içinde 22 milyar Euro tutarında yeni silah alacağı öne sürüldü. Elefterotipia gazetesi, hükümetin, 10 yıllık silahlanma pr..
55 Taliban öldürüldü Afganistan’ın güneyinde Taliban güçlerine karşı operasyonlarda iki gün içinde en az 55 militan öldürüldü.
İlk çeyrekte vergi gelirinin dörtte biri ÖTV’den geldi Yılın ilk üç ayındaki toplam 31.2 milyar YTL’lik vergi gelirlerinin dörtte birinden fazlasını özel tüketim vergileri oluşturdu. Ocak-mar..
Emekcan’ın otoyol zaferi İzmirli Özel Amerikan Koleji öğrencisi 15 yaşındaki Emekcan Keleş’in, 5 yıl önce, 57’inci Hükümetin otoyol geçiş ücretlerine yaptığı yüzde 300’lük zammın iptali için ..
Türkiye’ye sağlık turizmi övgüsü Richmond Hotel’in Sapanca’daki tesislerinde başlattığı özel program için gelen 4 Amerikalı detoks uzmanı, Türkiye’nin sağlık turizmi için sahip olduğu kaynakl..
Konyalı Akınsoft robot üretmek istiyor Akınsoft Genel Müdürü Özgür Akın, 2010 yılında inşaatına başlamayı düşündükleri uydu kent projesiyle, 30 bin kişiyi istihdam etmeyi amaçladıklarını söyl..
Maden arama seferberliği Yeraltı maden kaynaklarının ekonomiye kazandırılması amacı ile Maden İşleri Genel Müdürlüğü’nce bu yıl içinde ihaleye çıkarılarak ruhsat devri yapılacak sahalarla ilg..
Taksi şoförüne ilkyardım eğitimi Türkiye'nin en büyük taksi durağı olan İstanbul Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi’ne bağlı 950 sürücüye ilkyardım semineri, 36 sürücüye de ilkyardım e..
Mozart ve Picasso Türk eşarplarında Bursa'da faaliyet gösteren bir firma, dünyaca ünlü ressamlar Pablo Picasso ve Gustav Klimt ile ünlü bestesi Mozart’ın eserlerinin resmedildiği eşarplar üre..
PTT ile Nepal APS’de anlaştı PTT, Nepal Posta İdaresi ile karşılıklı olarak Acele Posta Servisi (APS) hizmetine başlayacak.
Leeds’in otobüsü Türkiye’den İngiltere'nin Leeds kentindeki okullarda hizmet verecek 150 kadar otobüs, daha ucuza mal olacağı için Türkiye’de üretilecek.
Türkçe konuşan girişimciye eğitim Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB), komşu ülkelerdeki Türkçe konuşan girişimcilerle Türkiye’nin bağlarını güçlendirmek ve ticari ilişkilerini geliş..
Yabancılar Türkiye’de emlakçılığa el attı Yabancıların, Bodrum, Marmaris, Kuşadası ve Didim başta olmak üzere turistik yörelerde yoğun olarak gayrımenkul alımına yönelmesi üzerine, söz konusu..
Irak Bağdat Fuarı Gaziantep’e taşındı Amerika’nın Irak’ı işgalinden beri yapılamayan uluslararası Bağdat Fuarı’nın yerini tutacak olan ilk fuar, Gaziantep’te açılacak.
Otoyollara ’akıllı ulaşım’ sistemi Araç kullananlarla yolculuk yapanlara yönelik "akıllı ulaşım sistemleri" ile otoyolda yolculuk keyifli hale gelecek.
Delta’da pilotlarla anlaşmaya varıldı ABD’nin üçüncü büyük havayolları şirketi Delta Havayolları, pilotlar sendikasıyla anlaşmaya vardı.
« » 1 2 3 4 5 6