17 Nisan 2006 Pazartesi Günü Haberleri

17 Nisan 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Garanti GM Özen, 19 Nisan'da kurumun 2006 planlarını anlatacak İSTANBUL - Garanti Bankası?nın Genel Müdürü Ergun Özen, kurumun 2006 yılıyla ilgili öngörü ve planlarını paylaşmak üzere, 19 Nis..
Altın son 25 yılın zirvesinde, hampetrol 70 doları test ediyor/ Borsalar endişeli HONG KONG - Uluslararası piyasalarda hampetrol ve altının yükselişi sürüyor, hisse senedi piyasaları ise bu y..
Makine ihracatçıları yeni yönetimini belirledi İSTANBUL - Dünya pazarlarından pay almayı hedefleyen makine ihracatçıları yeni yönetimini belirledi. Geçen yılı yaklaşık 2.7 milyar dolar ihrac..
AFM, Enerji Produksiyon'la reklam gösterim sözleşmesini fesh etti İSTANBUL - AFM, Enerji Produksiyon'la reklam gösterim sözleşmesini fesh etti. AFM Uluslararasi Film Produksiyon ve Ticaret ..
Borsa, haftanın ilk gününde hacimsiz ve temkinli/ Endeks, 42000-42200 bandında/ Döviz ve faiz sakin, parite 121.70'de İSTANBUL - İMKB, haftanın ilk gününde kararsız bir seyir izliyor. Cuma gü..
Zorunlu din dersine 'yargı freni' İstanbul 5. İdare Mahkemesi, inancı gereği çocuğunun zorunlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden muaf tutulmasını isteyen Alevi bir babanın başvurusunu ha..
Antalya'daki otodrag yarışında seyicilerin arasına dalan otomobil 3 kişiyi öldürdü ANTALYA - Türkiye Opet Otodrag Şampiyonası'nda yarış otomobilinin seyircilerin arasına girmesi sonucu 3 kişi..
Bir geceliği 21 YTL'lık tatile internetten 25 bin talep geldi Havayolu şirketleri ve 5 yıldızlı otellerle anlaşan www.bufiyat.com sitesinde, 21 YTL'ye 'herşey dahil tatil' satılmaya başlandı..
Göz göre göre facia 3 ölü Antalya'da ki Türkiye Opet Otodrag Şampiyonası'nda pistten çıkan yarış otomobili, güvenlik önlemlerinin eksik olduğu seyircilerin arasına daldı: 3 ölü, 2 yaralı
Kadıköy’de kazanmak zorunda değiliz Gerets, "Yarışta değişen bir şey yok, sadece Kadıköy’de kazanmak mecburiyetinde değiliz, tek değişiklik bu oldu" dedi.
Emisyon hacmi cuma günü 1.3 milyar YTL arttı ANKARA - Emisyon hacmi 14 Nisan Cuma günü 1 milyar 322.8 milyon YTL artarak, 21 milyar 499 milyon 999 bin YTL olarak gerçekleşti. Böylece emisyon ..
Tek-Art Turizm'de Mehmet Ali Yılmaz yönetimden ayrıldı İSTANBUL - Tek-Art Turizm'de Mehmet Ali Yılmaz yönetimden ayrıldı. Tek-Art Turizm Zigana A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderilen açıklamada..
Turkcell, A-Tel'deki opsiyon hakkını kulanıyor / YKB'deki yüzde 50 hisse Turkcell'e devrediliyor İSTANBUL - Turkcell, A-Tel'deki opsiyon hakkını kulanıyor. YKB'deki yüzde 50 hisse Turkcell'e ..
Yurdun doğu kesimlerinde sağanak yağışlar görülecek İSTANBUL - Yurdun doğu kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde yağışlar görüleceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatler..
MÜSİAD, Ömer Bolat ile devam edecek İSTANBUL - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) yeni yönetimini belirledi. Geçtiğimiz cumartesi günü yapılan genel kurulda Ömer Bolat, MÜSİAD G..
EMD'de Ali Doğanoğlu dönemi başladı ANKARA- Ekonomi Muhabirleri Derneği'nin (EMD) 14 Nisan Cumartesi günü yapılan 10'uncu olağan genel kurulu toplantısında yeni yönetim belirlendi. Yapılan se..
Geri kazanım süreçlerini tersine lojistik ile kârlı hale getirin Sürdürülebilir kalkınma, günümüz nesillerinin ihtiyaçlarının, gelecek nesillerin ihtiyaçlarına zarar vermeden karşılanması ola..
Dörfler, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un yeni Yiyecek İçecek Direktörü Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'un Yiyecek içecek Direktörlüğü görevine dünyanın çeşitli otellerinde çalışmış..
Deniz Gökyılmaz EMC Türkiye ekibine katıldı. Deniz Gökyılmaz veri yönetimi ve depolama alanında hizmet veren EMCÔde, telekomunikasyon sektörü müşterilerinden sorumlu satış müdürü olarak görev..
Zeytinburnu'nda ATM'ye molotofkokteylli saldırı İSTANBUL - Zeytinburnu'nda bir bankanın otomatik para çekme makinasına (ATM) atılan molotofkokteyli maddi hasara neden oldu. Edinilen bilgiye ..
Bağfaş, Gübretaş'a 7 milyon dolarlık fosforik asit satışı yapacak İSTANBUL - Bağfaş, Gübretaş'a 7 milyon dolarlık fosforik asit satışı yapacak. Bağfas Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş. tarafınd..
Belekli turizciler, Cemil Uğurlu ile devam edecek ANKARA- Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) Başkanlığı'na yeniden Cemil Uğurlu seçildi. Yeni yönetim kurulu üyeleri ise Mithat Yenig..
Sinop dernekleri nükleer santrala karşı birleşti İSTANBUL - İstanbul'daki Sinoplular, Sinop'ta yapılacak nükleer santrala karşı birleşti. Sinop Dernekleri Federasyonu (SİNDEF) ile Sinoplu İşa..
Gübrede rekabeti doğalgaz fiyatları engelliyor ANKARA - Dünyanın önemli gübre üreticilerinden Indagro SA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Giovanni Del Conte uluslararası rekabetin ancak doğalgaz fi..
Sabancı Holding, sermaye tavanını 3 milyar YTL'ye çıkarıyor İSTANBUL - Sabancı Holding, sermaye tavanını 3 milyar YTL'ye çıkarıyor. Haci Ömer Sabancı Holding A.Ş. tarafından Borsa'ya gönderi..
Erdoğan'dan CHP'ye eleştiri: Bunların neresi sosyal demokrat YOZGAT - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sosyal Güvenlik Yasası'nı Meclis'ten çıkardıklarını ama CHP'nin kaçıp gittiğini öne sürere..
DYP lideri Ağar: AK Parti "Ben gidersem CHP gelir" korkusunu millete şırınga ediyor SAMSUN - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, AK Parti'nin "Ben gidersem CHP gelir" korkusunu millete şırınga ett..
Adana'nın Kozan İlçesi'nde 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi ADANA - Adana'nın Kozan İlçesi'nde 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Boaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem..
Defile değil düğün! Selin Çarmıklı ile Uzay Kozak, önceki gece Çırağan Sarayı'nda muhteşem bir düğünle evlendi. Yılın bu ilk büyük düğününde konuklar da şıklık yarışındaydı
Bu genç kızlara yan bakan yandı! Türk Emniyet Teşkilatı Şehitleri, Dul ve Yetimleri Eğitim Vakfı'nın, önceki akşam Conrad Otel'de düzenlediği Polis Balosu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da İs..
Avukat Elif trafik kazası geçirdi! Kurtlar Vadisi'nin güzel avukatı Özgü Namal, dün Üsküdar'da son model tipiyle bir trafik kazası geçirdi...
Eşcinsel değilim seksi dendiğinde çok utanıyorum Tarkan, kendisine yapılan eşcinsel yakıştırmalarına cevap verdi: Yıllardır düzenli bir ilişki yaşıyorum. Ve çok da mutluyum. Sevgilimle iyi b..
Öldürüp cesedi yerken yakalandı! Komşusunun 10 yaşındaki kızına tecavüz edip öldüren cani, ceseti kızartıp akşam yemeyi planlamış
Sürüklendi hafızasını kaybetti İzmir Konak'ta torununun yaşgünü partisine katılan Gülay Dikkaya'yı motosikletli kapkaççı 30 metre sürükledi...
Gazeteciyi evinin önünde gasp ettiler 'Sarı Hayatlar' Dergisi'nin Haber Müdürü Hüzün Yücel, İstanbul Cihangir'deki evininin kapısını açarken saldırıya uğradı...
Süs havuzuna bomba: 30 yaralı İstanbul Bakırköy'de süs havuzuna bırakılan ses bombası patladı. Polisin olay sonrası çalışmasına gülen bir genci vatandaşlar linç etmeye kalkıştı
1 aydır biliyorduk! Bir hafta önce ortaya çıkan Tuzla'daki zehirli varilleri yaklaşık 1 aydır bildiklerini söyleyen Osman Pepe, 'Delil topladığımız için kamuoyundan gizledik' dedi
Kızlarını öldüren aile torunu istiyor 'Alman erkek arkadaşı var' diye kızları Hatun Sürücü'nün (23) ölüm emrini veren aile torunları Çan'ın (6) velayetini istiyor...
Canlı bomba resti İran, ABD'nin nükleer tesisleri hedef alması durumunda 52 bin intihar komandosuyla karşılık verileceğini açıkladı. İranlı canlı bombalar 'Yurtdışındaki Amerikan ve İngiliz ..
Yurtdışına çıkan ABD'lilere 'görgü kılavuzu' verilecek ABD Dışişleri Bakanlığı, dünya genelindeki olumsuz Amerikalı imajını silmek için yurtdışına çıkanlara öğütler içeren bir kitapçık verec..
ABD'nin Bağdat elçiliği Vatikan kadar olacak ABD, şiddetin bir türlü dinmediği Irak'ın başkenti Bağdat'ta, Katolik dünyasının kalbi olan Vatikan büyüklüğünde büyükelçilik inşa etmek üzere ça..
Amerikan adaleti onları ayıracak ABD mahkemesi, 19 yıldır bu ülkede yaşayan Meksikalı göçmen Myrna Dick'in bebeğini daha anne karnındayken 'Amerikan vatandaşı' saydı, Myrna için sınırdışı ka..
Türkiye PETA'nın kara listesinde Tüm dünyadaki hayvan hakları ihlallerini izleyen ve karşı hareketleri örgütleyen hayvan haklarını koruma derneği PETA, Türkiye'de atların serum için katledil..
Kuveyt Prensi uyuşturucu kaçakçısı çıktı Kuvayt'te iktidarda olan El Sabah hanedanının adı açıklanmayan bir üyesinin evinde 10 kilo kokain ve 126 kilo esrar bulundu...
Kartal klasiği Beşiktaş, G.Antep'ten 1 puanı 90'daki penaltıyla alabildi. Siyah-beyazlılar, dipte sıcak bölgeye yakın duran rakibini Gökhan'la avladı. G.Antep, Mehmet ve Ekrem ile öne geçti...
« » 1 2 3 4 5 6