16 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

16 Nisan 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Otelcimiz olmasaydı! Necati Doğru - Kutsanmış. Gözetilmiş. Tanrı'nın sevgili kulu, doğuştan avantajlı, sübvansiyonlu, üstün bir halkız! Şanslı bir milletiz!
SABAH'ın sürmanşeti Yavuz Semerci - Zimmet Rekoru. 150 milyon dolar... Bu başlık, SABAH'ın dünkü sürmanşetindeydi...
Kavruk balık, taşlı patates Tuğçe Baran - Özet: T.B. hayatının ilk yemek davetini vermektedir, apartman temizlemekten, ağaç dikmeye, günlerdir hıyar gibi hazırlanmaktadır..
'İyi ki yaşıyorum' dedirten anlar Zülfü Livaneli - Oda müziğini canlı dinlemeyi, büyük konser salonlarındaki senfoni orkestralarına tercih etmişimdir hep...
Hoşgörüsüzlük dayatması! Ruhat Mengi - İzleyenleriniz hatırlayacaktır, iki hafta önce Habertürk'ün Basın Klübü programında Boğaziçi Üniversitesi'nde öğretim görevlisi Doç. Dr. Hakan Yılmaz ..
Selâm hocam! Güngör Mengi - Prof. Dr. İhsan Doğramacı'yı bu gazetenin manevi kişiliği, özel bir konuma lâyık görmüştür...
'Ben sesimi nerede yükselteceğimi bilirim' Başbakan Yardımcısı Gül, Türk Ocakları Genel Kurulu'ndaki konuşması sırasında bir dinleyicinin 'sadede gel' uyarısına böyle yanıt verdi...
Futbolda Avrupa'nın en fanatiği Türkler Mastercard'ın futbol araştırmasında Türkler 16 ülke arasında en fanatik ülke çıktı. Türk halkının % 67'si futbol ile 'yakından' ilgili
Otel sayısı katlandı, yönetici transfer ücreti 60 bin $'a çıktı Turizm yörelerinde art arda otel açılıyor, ancak yönetici bulunamıyor. Sezon öncesi talep artıyor, yöneticiler transfer kapısı..
Babacan bankaları vermedi Kamu bankalarının satışında görev dağılımını belirleyen yeni tasarıya göre, Ziraat ve Halk Bankası'nı satılana kadar Maliye Bakanı Unakıtan değil Ali Babacan yönete..
Havada rekabet arttı, Usaş en zorlu ihaleye hazırlanıyor AtlasJet ile anlaşması yenilenmeyince 125 kişinin işine son veren Usaş, 50 milyon dolarlık THY ihalesine hazırlanıyor. Bu kez ihalede..
'Söğüşleme devri bitti her yer bereketlendi' Başbakan Erdoğan, MÜSİAD Genel Kurulu'nda işsizlik rakamlarının çarpıtıldığını ve Merkez Bankasının 'söğüşleyenlere direndikleri için' bereketli ..
Exxon başkanına kıyak emeklilik: 400 milyon $ Dünyanın en büyük petrol şirketi olan Exxon Mobil, eski başkanı Lee Raymond'a emekliliği için yaklaşık 400 milyon dolarlık bir servet verecek
Mehmetçik kendi parasıyla silah alıp PKK'yla savaştı Albay Sarızeybek'in 'Şemdinli'de Sınırı Aşmak' kitabı, 90'larda askerlerin PKK ile ne kadar güç koşullarda savaştığını anlatıyor. Öyle ki..
İyi muamele pişman ettirdi Gaziosmanpaşa'da hakim ve savcıları taşıyan İETT otobüsünde bulunan bombayla ilgili tutuklanan PKK militanı Şehnaz Şenol ve 5 arkadaşı, polisin insanca tutumu karş..
'Döner bıçaklı' saldırıya ne bir gözaltı ne de soruşturma var! Bu tüyler ürperten olay Ankara Üniversitesi'nde önceki gün yaşandı
O kadar insan boşuna zortlattı Burdur'un adını dünyaya duyurmak amacıyla yapılan rekor denemesinin, gerçekleşmeden reddedildiği ortaya çıktı
Fransız koca, Türk eşi için cenazede saf tuttu Londra'da akciğer kanserinden yaşamını yitiren Sevla Bahadır Greilsamer, İstanbul'da Fransız eşi tarafından son yolculuğuna uğurlandı
TÜBA Konferansı'nda ÖSS tartışılacak Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) eğitim konulu konferanslar dizisini sürdürüyor
Kimse kalkıp irtica tehlikesi demesin! Başbakan, Cumhurbaşkanı'nın 'İrtica devlete sızıyor' açıklamasına yanıt verdi: Dindar insanları siyasetten alıkoymak için irtica tehlikesi konuşuyorsan..
Harbiyeliler start verdi! 1963 yılından bu yana atletizm hakemi lisansına sahip olan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, dün düzenlenen Kara Kuvvetleri Atletizm Yarışması'nda..
Erkek, kadından daha çok ’sözlü şiddet’ mağduru Türkiye’de erkeklerin kadınlardan daha fazla sözlü şiddete maruz kaldıkları belirtildi. Eskişehir Devlet Hastanesi psikiyatri uzmanı Dr. Rabia ..
Özel güvenlikçi sayısı polisi aştı Özel güvenlikçilerin sayısı, Emniyet Genel Müdürlüğü personelinin toplam sayısını aştı. Emniyet teşkilatının personel sayısı 189 bin iken, son sınavda serti..
Çulcu: Derbinin üstesinden geliriz Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Mustafa Çulcu, Türk hakemlerin ligde gelecek hafta yapılacak Fenerbahçe-Galatasaray maçının üstesinden ..
« » 1 2 3