15 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

15 Nisan 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baykal: Şahin'in sözleri bir kara mizah CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, iktidarın, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in dile getirdiği sorunların 'çözüm odağı değil, kaynağı' olduğunu savunar..
Ümraniye'nin en ekonomik konutunu Ağaoğlu yapacak Lüks konut projeleriyle tanınan Ağaoğlu, aldığı Eltes İnşaat'la ilk kez orta gelirliye konut üretecek. Eltes Güneşi, Ümraniye'deki projelere..
'Bekara' 95 bin YTL'ye stüdyo Avrupa İnşaat, Bahçeşehir'de tamamı stüdyo daireden oluşan ilk ve tek projeye imza attı. Marin Stüdyo Evleri'nde restoran ve çamaşırhane de var
IMF ile son viraja girdik Başbakan Yardımcısı Şener, mevcut programın ardından IMF ile yeni bir stand-by programına gerek olmadığını söyledi. Şener, 'Bütçemiz iyi, döviz bol, yeni bir progra..
Holiganlar para cezası ödemiyor 2004-2005 ve 2005-2006 sezonlarında olay çıkaran 1060 kişiye kesilen toplam 381 bin 818 YTL’lik para cezasının ancak 72 bin 708 YTL’si tahsil edilebildi.
Telsim'in Vodafone'a devrinde ilk onay Danıştay'dan çıktı Danıştay, Telsim'in Vodafone'a devriyle ilgili olumlu görüş açıkladı. Top şimdi Dava Daireleri Kurulu'nda. Devrin olduğu gün 4.5 mil..
Acem'in nükleer inadı Türkiye'nin cebini yaktı İran nükleer programından ödün vermeyince petrol fiyatları 1 ayda 10 dolar yükselip 70 dolara çıktı
CanWest şimdi de Kral'a talip Metro FM, Süper FM, Joy FM ve Joy Türk'ün Kanadalı medya grubu CanWest'e devri tamamlandı. Hukuki sorunları çözülen Kanadalılar, Kral FM'i de satın almayı planl..
Doğan Holding'de satışlar 10 milyar YTL'ye dayandı 2005 kârı yüzde 142 artarak 636 milyon YTL'ye çıkan Doğan Holdingin satışları 9.8 milyar YTL oldu. Satışların yüzde 77'si enerjiden sağland..
Nükleer santral Sinop'u ikiye böldü Çernobil faciasının etkisini hala yaşayan Sinoplular, 'Başbakan bizi kanser mi yapmak istiyor! Nükleer santral bizi mezara sokacak' diye isyan ediyor
Kazdıkça zehirli varil çıkıyor... Orman ve Çevre İl Müdürlüp üe İZAYDAŞ yetkililerinin, dün Tuzla'nın Orhanlı Beldesi'nde yapılan aramanın ilk dakikalarında korkunç manzara ortaya çıktı
'3'üncü kişi yok, ben tek başıma çektim' Gökhan Demirkol dün çıktığı mahkeme heyetinin önünde hakimin sorularını yanıtladı. 'Görüntüleri izledik' diyen mahkeme başkanının 'Diyeceğin var mı' ..
O bir kurtarıcı Stuttgart’ı, Beşiktaş’ı ve A.Wien’i şampiyon yaptı. B.Leverkusen’i zor durumdan kurtardı. Fenerbahçe’yle 2 şampiyonluk yaşadı. Şimdi çifte kupayla bir ilke koşuyor. Daum, gitt..
Umre modası Ne Avrupa ne Maldiv adaları, şimdi tatilciler Umre yolcusu... Namaz kılmayı bilmiyorlar. Ama merak ediyorlar. En büyük ilgi gençlerden. Üstelik Umre'nin hac ibadeti gibi kuralı d..
21 yaşında öleceğini rüyasında görmüş Trafik kazasında ölen Müge'nin annesi soruyor: Başka bir araba mı sıkıştırdı? Kazayı gören varsa çıkıp söylesin
Bombayı koymuş ama telefonu açmamış Adliye personelini taşıyan İETT otobüsüne konulan bombanın imalatçısı PKK'lı Erdal Özel, 'Bombayı patlatmak istemediğim için cep telefonunu kapalı tuttum'..
Şemdinli raporunda Avrupa'ya sitem var Raporda terör örgütü PKK'ya destek veren Avrupa ülkeleri ve komşu ülkeler eleştirildi
MOBESE meğer bizi hukuksuz gözetliyormuş Avrupa Konseyi'ne 25 yıl önce taahhüt edilen kanun bir türlü çıkarılamadığı için kamerayla izleme sistemi hukuksuz kaldı
DTP krizini Tuğcu çözdü Anayasa Mahkemesinin kuruluş yıldönümü sempozyumuna DTP'nin davet edilmesi sıkıntıya neden oldu. Ancak Başkan Tuğcu, 'Biz bütün partilere eşit mesafedeyiz' tavrıyla s..
Büyükanıt'tan jest Şırnak'ta şehit olan Komando Onbaşı Mükremin Başaran'ın Ankara'daki cenaze törenine katılan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, burada şehidin babasına sar..
Torun'dan makete 220 bin YTL Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın katıldığı şehit pilotların ailerine destek ve yardım amacıyla kurulan Kartal Vakfı'nın geleneksel balosuna,..
Üniversiteye bira baskını! Sopalı, döner bıçaklı bir grup Ankara Ziraat Fakültesi'nde eğlenen öğrencilere saldırdı..
İnternet Haftası'nda bilişim fırsatları masaya yatırıldı İSTANBUL - Telekom Dünyası Dergisi, Gazi Üniversitesi ve Telekomünikasyon Kurumu işbirliğiyle, İnternet Haftası kapsamında 13 Nisan'da..
"TÜBİTAK Bilim, Teknoloji ve Yenilik Paylaşım Konferansı 2006" 23 Haziran'da başlıyor İSTANBUL - TÜBİTAK tarafından 23 - 24 Haziran 2006 tarihlerinde, Ankara TÜBİTAK Başkanlık Binasında düzen..
Küba’dan diplomata sınırdışı Küba Dışişleri Bakanı Felipe Perez Roque, Çek diplomat Stanislav Kazecky’yi ABD adına casusluk yapmakla suçladı.
Colgate'in, "Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler" projesi Türkiye'de uygulanmaya başlandı İSTANBUL - Colgate'in, tüm dünyada gerçekleştirdiği "Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler" projesi Türkiy..
« » 1 2 3 4