12 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

12 Nisan 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
15 dakikada bir kez! Kadınlar her 15 dakikada bir kez, vücutlarını düşünüp kaygıya kapılıyor.
Ay'a 2008'de 'mermi' saplanacak ABD'nin ay seferi 2008 yılında... NASA, 2008'de su aramak üzere Ay'a uydu gönderecek.
'Lens'lilerin dikkatine... Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu FDA, 'Bausch and Lomb' tarafından üretilen ve Türkiye'de de satılan 'ReNu MoistureLoc' adlı lens temizleme solüsyonlarının...
'Sağlıksız' yalanlar... İlaç firmaları çok satmak için yalan söylüyormuş! Public Library of Science Medicine, 'hastalık tacirlerinin' kâr artırmak için hiç yoktan hastalık yaratıp önemsiz sor..
Eşrefpaşa'ya 8 yeni poliklinik İZMİR Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Eşrefpaşa Hastanesi'nde 26 branş dışında 8 özel dal polikliniği daha oluşturuldu. Yapılan açıklamada bunlardan meme hastalı..
Tepecikli doktorlara çifte ödül İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Patoloji Kliniği ekibi, Türkiye'de ilk kez yapılan Sitopatoloji Kongresi'nde iki ödül birden aldı.Aşkın oyununu sah..
TÜSİAD haziranda 'kapsamlı' konuşacak Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve AB Başmüzakerecisi ve Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Ali Babaca..
Hibrid teknolojili Civic yıl sonunda Türkiye'de Yenilenen Civic hatchback ve makyajlı Accord modellerini tanıtan Honda, bu yılın ikinci yarısında da hibrid teknolojisini Türk tüketicilerle bu..
TOKİ fakir bulamayınca şartlarını daha hafifletti TOKİ, alt gelir grubu ve yoksullara yönelik konut satışlarında, başvuru sahiplerinde aranan şartları değiştirdi. Yoksul ve alt gelir grubunda..
AB'ye uyum için yeni paket geliyor Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan aynı toplantıda yaptığı konuşmada AB'ye uyum konusunda siyasi reformların derinleştirilmesiyle ilgili adımlar atı..
Limak, Gaziantep Çimento ile Suriye pazarına açılacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) 90 milyon dolar muhammen bedelle ikinci kez satışa çıkardığı Gaziantep Çimento Fabrikası'nı 93 ..
Kişi başı gelir 7.200 Euro'ya çıkar TÜSİAD Başkanı Sabancı, 10 yıl süreyle büyümenin yüzde 10 olarak gerçekleşmesi halinde milli gelirin 560 milyar Euro, kişi başı milli gelirin ise 7 bin 200..
Türkiye'de 3'üncü nesle geçmek için erken Turkcell ve Telsim'in sıcak baktığı 3'üncü nesil altyapı ile ilgili telefonların henüz tam hazır olmadığını vurgulayan Cüneyt Türktan, operatörler ha..
'Doğal kaynaklara yatırım yapmak sıfır maliyetlidir' Ciner Grubu Başkanı Turgay Ciner, nükleer santrallere karşı olmadığını ancak doğal kaynakların kullanımıyla binlerce insanın istihdamının ..
Yabancılardan 9.4 milyar dolarlık işlem Yabancı yatırımcılar mart ayında İMKB'de 9.4 milyar dolarla rekor düzeyde bir işlem yaparken, bu işlemler sadece 12 milyon dolarlık net alımla sonuçlan..
Tüpraş'ta Danıştay'ın esastan kararı beklenecek Özelleştirme İdaresi Başkanı Metin Kilci, Tüpraş'ın özelleştirilmesinde Danıştay 13. Dairesi'nin esasa ilişkin kararının beklenmesine karar ver..
Grupta bakan-vekil kavgası Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun ile AKP Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş AKP grubunda tartıştı. Başbakan Erdoğan, "Aleni konuşmayın, aranızda halledin" uy..
Erdemir'de kıyafet yönergesi Erdemir Genel Müdürlüğü'nce kılık kıyafet yönergesi yayınlandı. Kadın çalışanların giydikleri bluz ve gömleklerin çok renkli ve dekolte olmaması gerektiği belirti..
'Tünelin ucundaki ışık' artık sır değil Bilimadamları ölümün kıyısından dönenlerin "tünelin ucunda ışık" görmesinin nedenini buldu. ABD'deki Kentucky Üniversitesi'nden Prof. Kevin Nelson, bu ..
'Motorize-kedi'yi itfaiyeciler kurtardı Kadıköy'de soğuktan korunmak için bir otomobilin motor bölümüne giren anne kedi ve yavruları için itfaiye ekipleri ve vatandaşlar seferber oldu. İtfaiy..
10 bin öğrenci tiyatroyla buluştu Beyoğlu Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle ilçede bulunan 10 bin ilköğretim öğrencisi tiyatroyla buluştu. Beyoğlu Belediyesi'nce sağ..
Kartal'da fiziksel engelliler için merkez Kurucuları arasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu Fiziksel Engelliler Vakfı tarafından Kartal'da "Fiziksel Engelliler Eğitim Sağlık v..
Tinerci öldürdü Seyidoğlu baklavacısının İstanbul Merter şubesinde bekçilik yapan Cafer Erdoğan (32) önceki gece 14 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Erdoğan'ın katilleri kasadaki bin 600 YTL'..
Bıçaklanan avukat kan kaybından öldü Avukat Hüdai Berber sol örgüt davalarına bakıyordu. İstanbul Şişli'de sevgilisi ve emekli yüzbaşı arkadaşı ile yaşayan avukat Hüdai Berber (41), bıçaklana..
Tornavidalı sır cinayet İzmir'de emekli mühendis ile bakıcısı elleri ve ağızları bağlandıktan sonra tornavidayla vahşice öldürüldü. İzmir'in Konak İlçesi Güzelyalı semtinde emekli makine mühe..
2 gaspçı suç makinesi gibi Büyükçekmece'de bir villada polisle girdikleri çatışmada öldürülen 2 gaspçının 11 cinayet işlediği ileri sürüldü. Geçtiğimiz pazar akşamı Avcılar'da bir kuruyemişci..
Yavru köpek Kekilli'yi ağlattı Hayvan severler tarafından bugün düzenlenecek protesto yürüyüşü için Ankara'ya gelen "Duvara Karşı" filminin başrol oyuncusu Sibel Kekilli, dün Macunköy'deki ha..
Gülşen, Aguilera gibi ringe çıktı Gülşen'in 'Yurtta Aşk Dünyada Aşk' adlı şarkısına çektiği video klip, ABD'li ünlü şarkıcı Christina Aguilera'nın 'Dirrty' adlı klibini anımsatıyor. Pop müziğ..
Küçük Buğrahan da yaşama veda etti Yangında zehirlenen ve yeşil kartlı oldukları için hastane hastane dolaştırıldıktan sonra ölen Alihan'ın ardından kardeşi Buğrahan da hayatını kaybetti. Sam..
Pepe'den korkutan iddia Tuzla'daki variller için 'insanlık suçu' diyen Çevre Bakanı Pepe, bazı fabrikaların yeraltı sularını boşaltıp, yerine kanserojen maddeler enjekte ettiklerini söyledi. ..
Aile boyu ceza! Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda müsabakaların yapıldığı salonda olay çıkaran Adana bölgesi antrenörlerinden Çiğdem-Çetin Topçuoğlu çifti toplam 6.5 ay ceza aldıHassas dengele..
SHP: HEP'in nedeni Baykal SHP Genel Sekreteri Ahmet Güryüz Ketenci, Deniz Baykal'ın 1991 seçimleri öncesinde Erdal İnönü'yü HEP'le ittifaka zorladığını iddia etti. Düzenlediği basın toplantıs..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10