8 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

8 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Oger'e, 'hassas yerde yabancı olmaz' uyarısı Müsteşar Şahin, Yunanistan'daki telefon dinleme skandalının benzerinin yaşanmaması için Oger'e 'stratejik yerlerde yabancı çalıştırma' uyarısı yap..
"Mevlana'yı Crowe ya da Massoud oynayabilir" Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Akyürek, Mevlana'yı tanıtacak filmin başarılı olması gerektiğini belirterek "Mevlana'yı Russel Crowe ya da Ghass..
Limak, Lara'ya Dubai ve Orlando'da ortak arıyor Limak, Lara'ya yapacağı temalı parka yabancı ortak arayışlarına, Dubai ve temalı parkların başkenti Orlando'da başladı. Walt Disney'in Epcot Pa..
Temiz Toplum Ödülü askere Devlet Denetim Elemanları Derneği (DENETDE) "Temiz Topluma Katkı Ödülünü" bu yıl, birçok askeri yolsuzluğu soruşturan ve ortaya çıkaran Genelkurmay Askeri Savcısı Kı..
Kandil’den kaçan kaçana Terör örgütü PKK’nın kandırarak ya da kaçırarak kamplarda baskı ve tehditle tuttuğu gençler ilk fırsat buldukları anda ölümü göze alarak kaçıp ailelerine dönüyor.
Kürtlerden tek hükümet kararı Irak’ın kuzeyindeki Erbil kentinde bulunan yerel Kürt parlamentosu, özerk bölgede tek bir hükümetin kurulmasına onay verdi. Bölgede iki hükümetli sisteme son ver..
Kanada Büyükelçisi Ankara’ya çağrıldı Türkiye’nin tüm uyarılarına rağmen Kanada Hükümeti 24 Nisan günü "soykırım" ifadesini kullanınca, Ottowa Büyükelçisi Aydemir Erman istişarelerde bulunmak..
Titanik’ten kurtulan son ABD’li öldü Titanik faciasından kurtulan son Amerikalı kazazede Lillian Gertrud Asplund 99 yaşında öldü.
Umut 90'da geldi:2-1 Aslan, sezonun son büyük sınavında, daha istekli ve galibiyeti düşünen taraftı. Necati’nin penaltı kaçırdığı dev maçta Beşiktaş, Tümer’le öne geçti. İkinci yarıda oyuna g..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9