6 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

6 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Danıştay’dan Anadolu liseleri için öğretmen seçimine durdurma Son birkaç ay içinde aldığı yürütmeyi durdurma kararlarıyla Milli Eğitim Bakanlığı’nın iş ve işlemlerini geçersiz kılan Danıştay,..
Teröristler Muhammed karikatürü çizenleri arıyor Danimarka Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı gizli servis PET, El Kaide örgütüne bağlı 12 teröristin, Jyllands Posten gazetesi için Hz. Muhammed ..
4 İngiliz taşıdı, balmumu Atatürk Anıtkabir’e de geldi Londra Madame Tussauds Müzesi’ndeki balmumu Atatürk Heykeli’ni aslına uygun hale getirten Koç Holding, bu heykelin bir kopyasını da Anıt..
Türkiye en heyecan verici dönemini yaşıyor CNBC Europe’un canlı yayın konuğu olan Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, "Türkiye en heyecen verici dönemini yaşıyor" diye konuş..
Özerklik tartışması Eski şampiyonlardan Mahmut Demir, Güreş Federasyonu'nun da eylül ayından önce özerk hale gelmesi gerektiğini söyledi. Federasyon Başkanı Recai Ustaoğlu, "İyice tartışılmal..
Hazmetmeyi bilin "F.Bahçe yönetimi, futbol takımımızın emeğine saygısızlık yaptığı gibi, kazananı tebrik etme erdeminden de çok uzakta olduğunu bir kez daha göstermiştir. Büyüklük, kazananı t..
Fenerbahçe’den büyük vurgun:3-1 Sarı lacivertliler yarı final play-off maçlarının ilk etabında güçlü rakibi Arkas’ı devirmeyi başardı.
Şampiyonluğuna şaibe bulaştı İtalya Futbol Federasyonu, Juventus Genel Direktörü Luciano Moggi’nin geçen sezonki hakem atamalarıyla ilgili yaptığı ve ülkeyi sarsan skandal telefon görüşmeleri..
Fener bizden daha iyi Şampiyonluk için çekiştikleri rakiplerinin kendilerinden güçlü olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu, "Kadro farkının yanı sıra saha dışı faktörler yönünden de bizden a..
Bebek cinsiyetini 2.5 yaşında biliyor Haz duygusunu önce ağız, sonra genital bölgeleriyle öğrenen bebekler, 2.5 yaşında cinselliklerinin farkına varıyor, üç yaşından itibaren cinsel rollerine..
İki asırlık tarihiyle ‘Moymul Hamamı’ zamana direniyor Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Moymul Mahallesi’nde bulunan tarihi hamam, 147 yıllık geçmişinin yorgunluğunu üzerinden atacak usta ..
22 oto çalan iki ayrı şebeke ele geçirildi Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, Türkiye genelinde oto hırsızlığı yapan iki şebekeyi çökertti. Şimdiye kadar 22 araç çalan ve çok sayıda aracı parçalayıp ..
Mudurnu’daki balık ölümlerinin faili meçhul Sakarya Çevre ve Orman Müdürü Nurettin Taş, Mudurnu Deresi’nde meydana gelen balık ölümlerinin tek sebebinin bölgedeki sanayi tesisleri olmadığını ..
Eski kız arkadaşını eter koklatarak öldürdü Bursa’da başka erkekle nişanlanacağını öğrendiği eski kız arkadaşını eterle zehirleyerek öldüren şahıs, polise teslim oldu.
Köylülerin figüranlık ücreti muammaya döndü, film şirketi köy muhtarını suçladı Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın Bursa’nın İznik ilçesine bağlı İhsaniye köyünde çektiği ‘Kâbuslar Evi’ adlı televi..
Vali Ata: OSB başkanlığından iddialara tepki için istifa ettim Kocaeli Valisi Erdal Ata, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ve Dilovası Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) Başkanlığı görevinden..
Kırkpınar’da ağaların heykelleri dikilecek Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 1995-98 yılları arasında Kırkpınar Ağası olan Hüseyin Şahin ile 1991-93 yılları arası Kırkpınar Ağası Alper ..
Minikler, okul bahçesinde koleksiyonlarını sergiledi Bursa Özel İlkbahar İlköğretim Okulu’nun ana sınıfı öğrencileri, hazırladıkları pul, para, bebek, araba, deniz kabuğu, davetiye, toka, hay..
Turnuvada seyircilere leblebi ikram edildi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde belediyenin kurumlar arasında düzenlediği halı saha futbol turnuvasında Leblebiciler Odası ile Marangozlar Odası'nın ..
Gasp çetesi organize çalışıyormuş Bataklık operasyonu ile çökertilen Sorguç çetesi üyelerinin, gerçekleştirdiği yankesicilik ve gasp olaylarının güvenlik kameraları tarafından kaydedildiği aç..
Kağıthane‘de çalgılı türkülü gecekondu yıkımı Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi'nde eşine az rastlanır bir gecekondu yıkımı gerçekleştirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8