5 Mayıs 2006 Cuma Günü Haberleri

5 Mayıs 2006 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kamyon hırsızları kıskıvrak yakalandı Çaldıkları kamyonlarla Kuzey Irak’a mal taşıyan ve bu kamyonları Irak’ta sattıkları belirlenen 10 kişi yakalandı.
İki ayağı tutmayan öğrenci engel tanımıyor Engelli öğrenci Ahmet Engel tanımıyor. Ahmet hem sınıfın hem okulun birincisi, bunun yanında bedensel engelliler takımında basketbol oynuyor.
TPAO, Batman’daki yarım asırlık petrol kuyularını bakıma aldı Türkiye’nin ilk petrol bölgesi Raman ve Batıraman’da bulunan eski kuyular bakıma alındı. Bu yılki 160 trilyon işletme bütçesinin ..
Polis memuru resimlerini sergiledi Bitlis Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Aydoğan Aydeniz (33) resim sergisi açtı.
Köprüde bomba ihbarı asılsız çıktı Bingöl’le Diyarbakır’ı birbirine bağlayan Genç köprüsündeki bomba ihbarı nedeniyle yüzlerce araç, 3 saat boyunca köprünün trafiğe açılmasını bekledi.
AB, KKTC için kaynak arıyor KKTC'nin izolasyondan kurtarılması amacıyla hazırlanan mali yardım ve doğrudan ticaret tüzükleri konusunda Rumların esiri olan Avrupa Birliği (AB), "zamanaşımı" ne..
Ormana giriş yasağı İstanbul’da orman yangınlarının önlenmesi amacıyla, piknik alanları dışındaki tüm ormanlara giriş ve çıkışlar 31 Ekim 2006’ya kadar yasaklandı. Karara uymayanlar cezalandı..
Gazlı spreyle PTT soygunu Bakırköy’deki bir PTT şubesine gelen kimliği belirsiz soyguncu, veznedarın yüzüne biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdikten sonra kasadaki 1000 YTL’yi alarak kaçtı..
KHO yine kız öğrenci alacak Kara Harp Okulu, bu yıl da ÖSS ile sadece kız öğrenci alacak. 2004 yılında başlattığı uygulamayı devam ettiren KHO, erkek öğrenci ihtiyacını askeri liselerden karş..
Yeni 15 üniversiteye rektör atamasına iptal Anayasa Mahkemesi, yeni kurulan 15 üniversitenin kurucu rektörlerinin 2 yıl için Milli Eğitim Bakanı ve Başbakan’ın önereceği 3 isim arasından Cumh..
Bir hafta içinde 90 bin kadına tetanos aşısı yapıldı Sağlık Bakanlığı tarafından aralarında Diyarbakır’ın da bulunduğu 18 ilde, 15-49 yaş grubunda yer alan doğurganlık çağındaki kadınları tet..
Belediye anket sonuçlarına göre halka hizmet götürecek Diyarbakır Bağlar Belediyesi’nin önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacağı Stratejik Kent Planı’nı halk belirliyor.
Mustafa Yıldız yeniden ELGİAD başkanı oldu Elazığ Genç İşadamları Derneği (ELGİAD) başkanlığına Mustafa Yıldız yeniden getirildi. Dernek binasında yapılan olağan genel kurulda, hazır bulunan ..
İl Özel İdaresi’nin 2005 mali yılı kesin hesabı onaylandı Malatya İl Özel İdaresi’nin 2005 mali yılı idari ve kesin hesap tutarı 58 milyon YTL olarak meclis üyeleri tarafından onaylandı.
Maraşlı işadamları Konya’da fuar gezdi Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB) üyeleri, Konya’da düzenlenen Gıda, Ambalaj ve Endüstri Fuarı’na katıldı.
Belediye-TOKİ işbirliğiyle bin 248 konutun yapımına başlandı Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi tarafından, Karataş toplu konut bölgesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile bin 248 k..
Kaymakam Akyel dondan zarar gören üreticilerle görüştü Kahramanmaraş-Elbistan Kaymakamı Recai Akyel, 26 Nisan’da yaşanan don olayının meydana getirdiği zararı yerinde görmek için kayısı yetiş..
Şoförler Odası Başkanı yolsuzluktan tutuklandı Mersin’in Erdemli ilçesi Şoförler Odası Başkanı Mustafa Serin nitelikli zimmet, irtikap ve görevi kötüye kullanma gerekçesiyle tutuklandı.
AK Parti Osmaniye il başkanlığına 3 aday çıktı 14 Mayıs’ta yapılacak AK Parti Osmaniye il başkanlığı seçimleri için 3 aday resmen adaylıklarını açıkladı.
Öfke ve korku seminerinde konuşmacıya sinirlenen eğitimciler salonu terk etti Adana NLP Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi'nin özel bir dersaneyle düzenlediği "Öğrencilerde Öfke ve..
Kazak turistler Adana’ya hayran kaldı Kazakistan'ın Taras şehrinden gelen yaklaşık 20 kişilik bir grup Adana'nın tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
Konutların anahtarını Erdoğan dağıtacak Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Adana Yüreğir'de yaptırılan 792 konutun anahtarları teslim ediliyor.
Köylüler kazılan kanala düşen ineği güçlükle kurtardı Gaziantep’in merkez ilçesi Şahinbey’e bağlı Yamaçtepe köyünde kanala düşen gebe ineği kurtarmak için köylüler seferber oldu.
Adıyaman Tarım İl Müdürlüğü’ne 26 teknik personel atandı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından Adıyaman Tarım İl Müdürlüğü’ne 26 teknik personel ataması yapıldı.
Çiftçiler yağmur duasına çıktı Yağışların yetersiz olması nedeni ile Mersin’in merkeze bağlı Bahçeli Beldesi’nde çiftçiler yağmur duasına çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10