4 Mayıs 2006 Perşembe Günü Haberleri

4 Mayıs 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Basın özgürlüğünde geri adım olmasın Gazeteci Örgütleri Platformu, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü günü dolayısıyla yaptıkları açıklamada, hükümetin basın ve ifade özgürlüğünü geriye götürecek ..
Sınırlar İçişleri’ne Genelkurmay Başkanlığı’nın önceki günkü sunumu, "sessiz sedasız", Avrupa Birliği eksenli bir "Sivil Devrim"in yaşandığını ortaya çıkardı. Genelkurmay Başkanlığı, sınır gü..
Şemdinli’de ilk duruşma Savcı ihraç ettiren Şemdinli davasının ilk duruşması bugün Van 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yapılacak. İlk duruşmada, haklarında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ist..
PKK, Kandil’den canlı yayın yapmak istiyor TSK’nın sınıra yığınak yapması üzerine PKK da yeni stratejik yollar belirliyor. Son olarak PKK, Kandil Dağı’ndan canlı yayın yapmak için girişimlerd..
AB, Sırplarla müzakereyi kesti AB Komisyonu, Sırbistan ile AB arasında istikrar ve işbirliği mutabakatı imzalanmasını hedefleyen müzakereleri, eski Sırp komutan Ratko Mladiç’i Lahey’deki sava..
Rum Maraş’tan vazgeçti Kıbrıslı Rumlar, Papadopulos hükümetinin tehditlerine rağmen, KKTC’de kurulan ve Türkiye’yi AİHM’de milyarlarca dolarlık tazminattan kurtaracak mülkiyet komisyonuna gru..
Üfürükçünün 7 ay süren seks seansı Malezya’da "Tanrı’nın dokuzuncu imparatoru" olduğunu söyleyen 52 yaşındaki üfürükçünün son kurbanı, 41 yaşındaki bir kadın oldu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10