30 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

30 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Balıkesir: Erdek'te Şüpheli Ölüm Balıkesir'in Erdek İlçesi'ne bağlı Düzler Köyü'nde, pansiyonda kalan bir kişi odasında ölü bulundu.
Aydın: Aydın'da Bir Taksici Müşterileri Tarafından Bıçaklandı Aydın'da bir taksici otosuna aldığı kimliği belirsiz 2 kişi tarafından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan taksicinin hayati tehlike..
Brüksel: İran Azerilerin'den Brüksel'de Gösteri İran'da bir gazetede Azeriler'i aşağılayıcı bir karikatür yayınlanmasına tepkiler sürüyor. Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden gelen bir grup İran ..
DB: Gelişmekte olan ülkelere rekor düzeyde sermaye akışı var ANKARA - Dünya Bankası, gelişmekte olan ülkelere rekor miktardaki sermaye akışı olduğunu, küresel mali bütünleşmedeki artışın ise ..
Malatya: Şeker İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Murat'ın Açıklamaları Şeker İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Nuri Murat, ithal edilen nişasta özlü şekerin fazla gelmesi nedeniyle, Türkiye'd..
Malatya: Kayısıbirlik Genel Müdürü Bayhan'ın Açıklamaları Kayısı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Kayısıbirlik) Genel Müdürü Serhan Bayhan, Nevşehir'de düzenlenen ve 16 tarım satış koopera..
Erzincan: Liselerde Yeni Sisteme Uyum Çalışmaları Milli Eğitim Bakanlığı'nın liselerdeki öğrenim süresini 4 yıla çıkarmasının ardından, bu yıl lise 1. sınıfta öğrenim gören öğrenciler, bölüm ..
Ankara: Erdoğan, Danıştay Saldırısının Arkasında "çete Olduğu" Konusunda Israrlı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Danıştay'a yönelik düzenlenen saldırının arkasında planlı bir örgüt veya çeteni..
Şırnak'ta çatışma: 2 er şehit, 2 terörist öldürüldü Şırnak'taki Cudi Dağı'nda PKK'lı teröristlere karşı sürdürülen operasyonda, 1 asker açılan ateş, 1 asker ise mayın patlaması sonucu şehit ..
Kayseri: Kesob'tan Prim Uyarısı Kayseri Ensaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Mehmet Ali Çevrim, prim borcu yapılandırma süresinin Çalışma Bakanlığı tarafından 30 Haziran 2006 ..
Gazze: 40 Bin Filistinli Memura Ödeme Yapılacak Filistin Başbakanı İsmail Haniye'nin açıklamasına göre, 3 aydır maaşları ödenmeyen 40 bin memura, önümüzdeki günlerde ödeme yapılacak.
Ramallah: Ramallah'ta Maaş Protestosu Filistinli kamu çalışanları, 4 aydır maaşlarını alamadıkları gerekçesiyle boş tencere ve kazanlarla eylem düzenledi.
Probil, İsviçre'li internet servis sağlayıcısı Green'in, Müşteri İlişkileri Yönetimi'ni üstlendi İSTANBUL - İsviçre'nin, KOBİ'lere yönelik önde gelen Internet Servis Sağlayıcılarından Green'i..
Ağrı: Ağrı'da At Arabası Sorunu Ağrı Valisi Halil İbrahim Akpınar, şehirdeki at arabası sorunun çözülmesi için değişik alternatifler ürettiklerini bu kapsamda Ağrı Sosyal Yardımlaşma ve Dayan..
İstanbul: Pınar Gençler Basketbol Şampiyonası Sona Erdi Pınar Süt'ün sponsor olduğu 24-28 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı ve Pınar Gençler Türkiye Basketbol Ş..
İstanbul: Aziz Yıldırım İle Ali Şen, Dernek Yöneticilerine Konuşma Yaptı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile eski başkanlardan Ali Şen, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Anadolu'dan gelen der..
Ankara: Meclis Başkanı'nın Eşinden Kral 16. Gustaf'ın Eşi Onuruna Yemek TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın eşi Münevver Arınç, İsveç Kralı Karl 16. Gustaf'un eşi Kraliçe Silvia onuruna bir öğle yem..
Şırnak'ta çatışma / 2 asker şehit oldu, 2 terörist öldü ŞIRNAK - Şırnak'ta, güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 2 er şehit olurken, 2 terörist ölü olarak ele geçirildi. ..
Hakkari: Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe, Cumhuriyet Başsavcılığı'na İfade Verdi Hakkari'nin Demokratik Toplum Partili (DTP) Belediye Başkanı Metin Tekçe, bir süre önce Şemdinli İlçesi'n..
Unakıtan: Halkbank'ın taliplisi çok Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Halkbank'ın özelleştirilmesinde çok fazla talipli olduğunu vurgularken, ''para ve imanın kimde olduğu bilinmez ama para körfez..
Borsada % 2.69'luk düşüş Borsa yüzde 2.69 düşüşle günü 37 bin 860 puandan tamamladı. İMKB 1.SEANS İMKB Ulusal 100 Endeksi, dünkü 2. seans kapanışına göre 1.025,10 puan düşerek, günün ilk yarı..
Gima'da 9 bin kart kopyalandı Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Sertaç Özinal, Gima'nın kredi kartı yönetim sistemine yapılan korsan saldırı ve kredi kartı bilgilerinin kopyalanma..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10