30 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

30 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tüzmen: Turquality programı amacına ulaşmaya başladı İSTANBUL - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Turquality vizyonunun, "Türkiye'den 10 yılda 10 dünya markası çıkarmak" ana sloganı üzerinde yapıl..
Microsoft Türkiye GM Arkan: Dalgalanma dövizi iyi bir yere oturttu/ "Fotoğraf oldukça olumlu" İSTANBUL - Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, "Dalgalanmalar dövizi iyi bir seviyeye ..
VOB, günü 55.8 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 55 milyon 830 bin YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp sa..
Memurlara ek ödeme yapılmasını öngören tasarı TBMM'de ANKARA - Hükümet, çeşitli adlar altında ek ödeme almayan kurumlarda çalışan memurlara ek ödeme yapılmasını öngören tasarıyı TBMM'ye gönde..
İnterbank davasında Cavit Çağlar ve 34 sanık hakkında hapis kararı çıktı / Cezalar ertelendi BURSA - İnterbank davasıyla ilgili yargılanan Cavit Çağlar ve 34 sanık hakkında hapis kararı çıktı..
Şanlıurfa: Siverek'te Bayanlar İçin Açılan Park Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde belediye tarafından bayanlara özel açılan parka tepki gösteren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerine..
Ankara: Ek Ödeme Almayan Memurlara Ek Ödeme Geliyor Hükümet, çeşitli adlar altında ek ödeme almayan kurumlarda çalışan memurlara ek ödeme yapılmasını öngören tasarıyı TBMM'ye gönderdi. Aynı t..
Antalya: Bağ-kur'luya Taksitlendirme Müjdesi "Sosyal Güvenlik Prim Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında 5458 Sayılı Kanun"un süresi bir ay u..
İstanbul: Marka Konumlandırma Semineri Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Turquality vizyonunun, "Türkiye'den 10 yılda 10 dünya markası çıkarmak" ana sloganı üzerinde yapılandırıldığını belirterek,..
Erzurum: Sıcaktan Bozulan Raylar Trenin Seyrini Aksattı Ankara-Kars seferini yapan 11328 sefer sayılı yolcu treni, Erzurum'un Uzun Ahmet mevkiinde sıcaktan dolayı rayların bozulması üzerine y..
Kerkük: Sosyalist Enternasyonal Kürt Grubu'nun Kerkük Temasları Irak'ın kuzeyindeki Kerkük kentine çeşitli temaslarda bulunmak üzere gelen Sosyalist Enternasyonal Kürt Çalışma Grubu üyeleri, ..
Kabil: Kabil'de Sokağa Çıkma Yasağı Afganistan polisi, Afganistan'ın başkenti Kabil'de sokağa çıkma yasağının bu gece de uygulanacağını bildirdi. Kabil'deki şiddet eylemlerinde bugün, en az 1..
Dili: Doğu Timor Savunma Ve İçişleri Bakanları Görevden Alındı Doğu Timor'un Savunma ve İçişleri Bakanları, Cumhurbaşkanı Xanana Gusmao'nun güvenlik güçlerinin kontrolünü üzerine aldığını açı..
Kanyon Konut Ofis ve Alışveriş Merkezi açıldı İSTANBUL - Kanyon Konut Ofis ve Alışveriş Merkezi açıldı. Açılışa katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki çarpık yapılaşmalara dikk..
TMSF, 5 gayrimenkulü 11 milyon YTL'ye sattı İSTANBUL - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF) toplam muhammen bedelleri 16 milyon 146 bin YTL olan 12 gayrimenkulü bugün TMSF Binası'nda yer a..
Buğdayda beklentiler olumlu / Bu yıl son 20 yıl ortalamalarının üzerinde bir verim bekleniyor ANKARA - Türkiye'de buğdayda bu yıl için beklenen ortalama verim artışı, hektar başına 2.130 kilo..
Vakıf Emeklilik-TCDD arasında "Kredili Hayat Sigortası" protokolü imzalandı İSTANBUL - Vakıf Emeklilik ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Çalışanları ve Emeklileri Sosyal Yard..
Ülker Gıda'da toplu iş sözleşmesi imzalandı İSTANBUL - Ülker Gıda ve Öz Gıda-İş Sendikası arasında, İstanbul ve Ankara'daki bisküvi ve çikolata fabrikalarında çalışan 2 bin işçiyi kapsayan to..
Kimyasal atık içeren çöpler korkuttu Adapazarı Güneşler Beldesi'nde Sakarya Nehri kenarına, bir fabrika tarafından döküldüğü belirlenen kimyasal madde içeren çöplerden geceyarısı yükselen du..
Londra: Chelsea'den İkinci Transfer Bombası İngiltere Premier Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamladıktan sonra transfer çalışmalarına hızlı başlayan Chelsea, Alman futbolcu Michael Ballack't..
İstanbul: Tümer Metin, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı Ve Fenerıum Mağazası'nı Gezdi Fenerbahçe'nin yeni transferi Tümer Metin, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı ve Fenerium Mağazası'nı ge..
İstanbul: Kurul Gündeminde Komisyon Seçimi De Yer Alıyor Kıyı Ege Belediyeler Birliği Olağan Genel Kurulu yarın yapılacak.
Van: Diyanet İşleri Başkanı Bardakoğlu Van'a Geliyor Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu'nun Van'a geleceği bildirildi.
İstanbul: Başbakan Erdoğan, İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki çarpık yapılaşmalara dikkat çekerek, "Nerede kaçak yapılaşma ve gecekondu varsa, bunların üzerine gitmek s..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10