29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kabil: Kabil'deki Şiddetli Gösteriler Afganistan'ın başkenti Kabil'de, Amerikan askeri aracının sivil bir aracı ezmesiyle patlak veren şiddetli çatışmalar sürüyor. Halkın üzerine ateş açılmas..
Lahey: Avrupa'da Yaşayan Gençlere, Türkiye'de Dini Yüksek Öğrenim İmkanı Hollanda'da lise öğrenimini tamamlayan Türk gençleri, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nde dini yüksek öğrenim g..
Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanlığı'na Esat Yılmaer seçildi İSTANBUL - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Olağan Genel Kurulu'nda tek aday olarak seçimlere giren Esat Yılmaer, genel ..
Hazine'den Erdoğan ve Yatırım Danışma Konseyi üyelerine "İlerleme Raporu" ANKARA - Hazine Müsteşarlığı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Yatırım Danışma Konseyi üyelerine sunulmak üzere "İler..
Oyder Yönetim Kurulu 31 Mayıs'ta Adana'da toplanacak İSTANBUL - Otomobil Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER) Yönetim Kurulu Toplantısı, 31 Mayıs Çarşamba günü Adana'da yapılacak. Oyder tarafı..
Fındığı Yine Don Vurdu Ordu'da, Don sebebiyle ürününün büyük bölümünü kaybeden fındık üreticileri, bu zararlarının ödenmesini beklerken, ikinci bir don felaketine uğradı.
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler İstanbul'un Fethi'nin 553. yıldönümü kutlamaları, Belgradkapı'daki İstanbul surları önünde düzenlenen törenle devam etti. Törende, temsili Yeniçeriler'i..
Gül ve Livni, Türkiye-İsrail ilişkilerini masaya yatırdı / "İlişkilerimiz mükemmel düzeyde" ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İsrail ile tarihi ilişkilerinin bulu..
İstanbul: Okul Müdürlerine Silahla Saldıran 4 Kişi Yakalandı Büyükçekmece'de 2 okul müdürüne silahlı saldırı düzenleyen 4 kişi yakalandı.
Malatya: Malatya'dan Kısa Kısa Malatya'da Türk Telekom'a ait 3 bin metre telefon teli çalındı.
Kocaeli: Serinlemek İçin Gölete Giren Öğrenci Boğuldu Kocaeli'nde serinlemek için okuldan kaçarak gölete giren 4 çocuktan 1'i boğuldu.
Bursa: Şehirlerarası Otobüs İşletmecisine Aracında İnfaz Bursa'da 6 gündür kayıp olan bir şehirlerarası otobüs yazıhanesi işletmecisi, ormanlık alanda kendisine ait otomobilin içerisinde ölü ..
Jhalokathı: Bangladeş'te Militan Lider İdama Mahkum Edildi Bangladeş'te bir dizi ölümcül saldırı gerçekleştirmekle suçlanan Müslüman militan grubun 2 lideri idama mahkum edildi.
Brüksel: Karadağ'daki Bağımsızlık Referandumunun Ardından Karadağlılar'ın referandumda bağımsızlıktan yana oy kullanmalarının yankıları devam ediyor.
Yogyakarta: Endonezya'daki Şiddetli Deprem Endonezya Devlet Başkanı Susilo Bambang Yudhoyono, deprem bölgesinde daha iyi bir koordinasyon sağlanarak, depremzelerin en fazla ihtiyaç duyduğu ma..
Trabzon: Ersun Yanal Trabzonspor'a Doğru Trabzonspor'da yılan hikayesine dönen teknik direktör sorunu Ersun Yanal ile son buluyor. Yurtdışında aradığını bulamayan Bordo-mavili yönetim yerli t..
"Tümer'le görüşmedik" Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaşlı futbolcu Tümer Metin ile transfer konusunda hiçbir görüşme yapılmadığını açıkladı. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, şu ..
Gül: İsrail'le ilişkiler en iyi düzeyde/ Livni: İsrail-Türkiye ilişkileri "mükemmel ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İsrail ile tarihi ilişkilerinin bulunduğunu ..
'Varsa açıklansın, can bizim canımız' İncirlik'te nükleer silah bulunduğu iddiaları halkı tedirgin etti
Başbakan hakkında 'Azmettirme' suç duyurusu İzmir'de Cumhuriyet Gazetesi okuru bir grup, İstanbul'da gazeteye atılan bombalar ve Danıştay'a yapılan silahlı saldırıları azmettirdiği iddiasıyl..
Ankara: Tbmm Başkanı Arınç, İçtüzük Değişiklik Teklifi Verdi...(1) TBMM Başkanı Bülent Arınç, TBMM İçtüzük Değişiklik Teklifi'ni sundu. 103 maddelik değişiklik teklifinde, TBMM Başkanı'na güv..
İstanbul'da şiir buluşması 1.İstanbul Uluslararası Beyoğlu Şiir Festivali kapsamında 12 ülkeden dünya şirinin önde gelen 14 şairi İstanbul’a geliyor. Tarih ve Toplum Bilimleri Enstitüsü Derne..
Endonezya'da ölü sayısı 5 bini aştı Endonezya'da önceki gün meydana gelen depremde ölenlerin sayısının 5 bin 100'ü geçtiği bildirildi. Sosyal İşler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Ca..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10