29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Viyana: Opec Petrol Sepeti, 1.19 Dolar Artışla 65.10 Dolar Oldu Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) Petrol Sepeti, cuma günü 1.19 dolar artışla 65.10 dolara çıktı.
Cakarta: Endonezya'daki Kuş Gribi Vakaları Endonezya'daki kuş gribi hastalığından, 36. ölüm vakasının gerçekleştiği bildirildi.
İstanbul: Fenerbahçe Dernekleri Aziz Yıldırım İçin Toplandı İstanbul'daki Fenerbahçe dernekleri, kulüp başkanlığından istifa eden Aziz Yıldırım'ın göreve geri dönmesi için biraraya geldi.
Malatya: Minik Ve Yıldızlar Atletizm Kros Ligi, 3 Haziran'da Malatya'da Başlayacak Bu yıl 2.'si gerçekleştirilecek Minik ve Yıldızlar Atletizm Kros Ligi, Malatya'da 3 Haziran'da başlayacak.
İndeks Bilgisayar, ABD'li Western Digital'le distribütörlük sözleşmesi imzaladı İSTANBUL - İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş, Amerika Birlesik Devletleri'nde ola..
Memsa Mensucat, İş Bankası'na olan borçlarını yeniden yapılandırdı İSTANBUL - Mensa Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş, İş Bankası'na olan 16.6 milyon euroluk borcun yeniden yapılandırıldığını du..
Muğla: Uşak Müze Müdürü Gözaltına Alındı...(1) Uşak Müzesi'nde sergilenen Karun Hazinesi'nin bazı parçalarının sahteleriyle değiştirildiği iddiaları üzerine, başlatılan soruşturma kapsamında ..
Kayseri: Kayseri'de Trafik Denetimleri Kayseri'de, trafik ekipleri tarafından yapılan denetimlerde 21 otomobilin trafikten men edildiği bildirildi.
Kayseri: Kayseri'den Kısa Kısa Kayseri'de mahalle arasında rast gele havaya ateş eden bir kişinin yakalandığı bildirildi.
Tiyatro sanatçısı Nilgün Tan öldü Tiyatro sanatçısı Nilgün Tan (50), vefat etti. Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Tan için yarın Büyük Tiyatro önünde tören düzenlenecek. Tan'ın..
'Mortgage Yasası' çıkmaz İzmir Emlakçılar ve Emlak Müşavirleri Derneği (İZEMDER) Başkanı Rıdvan Akgün, orta ve dar gelirlilerin umutla beklediği 'Mortgage Sistemi' için, 'Bu yasa çıkmaz, çık..
Bağdat: Bağdat'ta Bombalı Saldırılar Bağdat'ın farklı yerlerinde 3 otobüste meydana gelen patlamada 20 kişi öldü.
Jakarta: Endonezya'daki Şiddetli Deprem Endonezya Sosyal İşler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Java adasında hafta sonu meydana gelen depremde ölenlerin sayısının 5 bin 136'yı geçtiğ..
ABD Ticaret Odası, Türkiye'nin AB ile müzakerelerini destekliyor İSTANBUL - ABD Ticaret Odası'nın İcra Kurulu Başkanı John Bachmann, Türkiye'nin AB ile müzakerelerini desteklediklerini söyled..
Hakkari: Hakkari Çağdaş Yaşam Kız Yibo Futbol Takımı, İstanbul'a Davet Edildi Hakkari'de eğitim gördükleri Çağdaş Yaşam Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda (YİBO) futbol takımı kuran kız öğ..
Ankara: İstanbul'un Fethi'nin 553. Yıldönümü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul'un, sürekli ve istikrarsız artan nüfusu, bu nüfusun doğal ve tarihi zengin..
Everest Dış Ticaret, Gürcü şarapları için bayilik veriyor İSTANBUL- Dünyanın 2. büyük alkollü içecek üreticisi Pernod Ricard'ın Türkiye distribütörü olan Everest Dış Ticaret, ithal ettiği Tam..
Unakıtan: Dalgalı kur devam edecek/ "MB, tarihinin en bağımsız günlerini yaşıyor" ANKARA - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Dalgalı kur devam edecek. Herkes kendini buna göre ayarlasın" dedi. B..
Karun Hazinesi soruşturmasında, Uşak Müze Müdürü dahil 9 kişi gözaltında UŞAK- Uşak Arkeoloji Müzesi'nde bulunan Karun Hazineleri'ndeki bazı eserlerin sahtesiyle değiştirildiği veya çalındığı..
Türkiye'nin petrol faturası kabarıyor Uluslararası piyasalarda yüksek seyreden ham petrol fiyatları nedeniyle, Türkiye'nin petrol faturası kabarmaya devam ediyor. Türkiye İstatistik Kurumu (T..
Jolie ve Pitt'in kızı oldu Hamileliği süresince sürekli gündemde olan Angelina Jolie nihayet doğurdu. Çift, kızlarına Shiloh Nouvel adını verdi. Hollywood'un ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad..
Şanlıurfa: 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Şanlıurfa'da 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Harran Üniversitesi'nin davetlisi olarak Şanlıurfa'ya geldi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10