29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DİSK: Çalışma hayatı ILO kararlarına uygun şekilde yeniden düzenlenmeli ANKARA - DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Hükümeti, çalışma hayatını Uluslararası Çalışma Örgütü(ILO) kararlarına u..
Türk Eğitim Vakfı'nın yeni Genel Müdürü Turgut Bozkurt oldu ANKARA - TEV'in üstün başarılı öğrencilere verdiği yurtdışı master bursunu kazanmış ve başarıyla tamamlamış olan Turgut Bozkurt, Ha..
58 bin üniversite mezunu işsiz Türkiye'de işsiz yüksekokul ve üniversite mezunlarının sayısında 2003 ve 2004 yıllarında artış olurken, 2005 yılında düşüş görüldüğü bildirildi. Çalışma ve Sosy..
İstanbul: Manken Gamze Özçelik, Rapor İçin Adli Tıp Kurumu'na Geldi. Manken Gamze Özçelik, akıl ve beden sağlığı hakkında rapor almak için Adli Tıp Kurumu'na geldi.
Erzurum: Erzurum'da Deprem Erzurum'da 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Karaman: Karaman'dan Kısa Kısa Karaman'ın merkeze bağlı Aybastı Köyü'nde, duvardan düşen bir kişi yaralandı.
İstanbul: Tarihi Sultan Hamamı'nda Yangın İstanbul ticaretinin önemli merkezlerinden biri olan Sultan Hamamı'nda yangın çıktı. Yangında, 5 dükkan kullanılamaz hale geldi.
Malatya: Malatya'da Düğün Yemeğinden Zehirlenme İddiası Malatya'da düğün yemeği yedikten sonra rahatsızlanan 11 kişi hastaneye kaldırıldı.
Gül: İsrail'le ilişkiler en iyi düzeyde/ "Filistin ile İsrail arasında kalıcı bir barışın olmasını arzuluyoruz" ANKARA - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, İsrail ile tarih..
AKP'li Bağış: Türk Amerikan ilişkilerinde daha verimli bir döneme girdik CALIFORNIA - İstanbul Milletvekili ve Başbakan Danışmanı Egemen Bağış, "Türkiye'deki hükümet, ABD'nin sadece New York..
TBMM Başkanı Arınç, TBMM İçtüzük Değişiklik Teklifi hazırladı ANKARA - TBMM Başkanı Bülent Arınç, TBMM İçtüzük Değişiklik Teklifi'ni sundu. 103 maddelik değişiklik teklifinde, TBMM Başkanı'na..
Yangın çıkaran havai fişeği atan yakalandı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde tatil köyleri ve tersaneleriyle ünlü İçmeler Mevkii'nde dün öğle saatlerinde, makilik ve genç ormanlık alandaki yangına..
Calıfornıa: California'daki 3. Türk-amerikan İş Konferansı İstanbul Milletvekili ve Başbakan Danışmanı Egemen Bağış, "Türkiye'deki hükümet, ABD'nin sadece New York ve Washington'dan ibaret ol..
Abuja: Uluslararası Deniz Güvenliği Konferansı Nijerya'nın başkenti Abuja'da, deniz güvenliğiyle ilgili 3 günlük uluslararası konferans bugün başladı. Konferansta özellikle, Gine Körfezi'ndek..
İrtemçelik, Sezer'le görüşecek Almanya'da Erdoğan'ın sert çıktığı Büyükelçi İrtemçelik, Cumhurbaşkanı Sezer'le görüşecek.. Türkiye'nin Almanya Büyükelçisi Mehmet Ali İrtemçelik, basın mensupl..
TÜTED'den istihdam müjdesi / 3 yıl içinde 4 milyar dolar yatırım, 40 bin kişiye iş imkanı İZMİR - Türkiye'de işsizlik oranı sürekli artarken, TÜTED'den istihdam müjdesi geldi. Dernek; üç yıl..
DİSK: Çalışma hayatı ILO kararlarına uygun şekilde yeniden düzenlenmeli ANKARA - DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Hükümeti, çalışma hayatını Uluslararası Çalışma Örgütü(ILO) kararlarına u..
İstanbul: Fenerbahçe Samandıra Tesisleri, Yeni Sezon İçin Bakıma Alındı Fenerbahçe Kulübü'nün Samandıra Tesisleri, yeni sezon hazırlıkları için bakıma alındı.
İstanbul: Fenerbahçe'den 'tümer' Açıklaması Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaşlı futbolcu Tümer Metin'in transfer edileceği yönünde basında yer alan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirterek, ..
Madrid: Messi, Barcelona'da Kalıyor Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Barcelona'nın Arjantinli genç yıldızı Lionel Messi, Real Madrid'e transfer olacağı yönündeki söylentileri yalanladı ve kulübünde..
İstanbul: A Gençler Türkiye Şampiyonası Finalleri Bolu'da Yapılacak 2005-2006 sezonu A Gençler Türkiye Şampiyonası final müsabakaları, 31 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında Bolu'da oynanacak.
Tahran: Futbol Fanatiği Ahmedinecad, Dünya Kupası'na Gitmeyecek Futbol fanatikliğiyle bilinen İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, Dünya Kupası Finalleri'nde mücadele edecek olan İran Milli..
Ankara: İstanbul'un Fethi'nin 553. Yıldönümü Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, İstanbul'un bir yağma ve peşkeş çarkına kaptırılmış olduğunu görmenin çok üzücü olduğunu beli..
Kanlı eğitim Bu yıl 5 ayda 14 öğrenci öldürüldü, 104'ü yaralandı
Uşak: Uşak Müze Müdürü Gözaltına Alındı...(1) Uşak Müzesi'nde sergilenen Karun Hazinesi'nin bazı parçalarının sahteleriyle değiştirildiği iddiaları üzerine, başlatılan soruşturma kapsamında m..
Ankara: "ab Sürecinde Vergi Politikaları"paneli Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Merkez Bankası'nın tarihindeki en bağımsız günlerini yaşadığını belirterek, "Dalgalı kur politikamız devam edecek..
Ankara: Bakan Unakıtan, Ab Sürecinde Vergi Politikaları Paneli'ne Katıldı Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Merkez Bankası'nın tarihindeki en bağımsız günlerini yaşadığını belirterek, "Dalgalı ku..
İzmir: Tüted'den İstihdam Müjdesi Türkiye'de işsizlik oranı sürekli artarken, TÜTED'den istihdam müjdesi geldi. Dernek; üç yıl içinde dört milyar dolar yatırım, en az 40 bin kişiye iş, 200 öğ..
İstanbul: Şirket Haberleri Desa, İstanbul Levent'te Türkiye ve Avrupa'nın günümüzdeki en büyük ev, ofis ve alışveriş-eğlence merkezlerinden biri olarak açılacak olan Kanyon'da yeni bir mağaza..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10