29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kocaeli: Tedavi Olmamak İçin Kendini Eve Kilitledi İzmit'te akli dengesi bozuk olan bir şahıs, tedaviye gitmemek için kendini eve kilitledi.
Çorum: Sungurlu'da "iletişim, Dostluk Ve Sanat" Fuarı Çorum'un Sungurlu İlçesi'nde ''Sungurlu İletişim, Dostluk ve Sanat Fuarı'' düzenlenen törenle açıldı.
İzmir: Çağdaş Eğitim'den Tarihe Işık Tutan Yeni Bir Belgesel Çağdaş Eğitim Koleji, kültür serisi haline getirdiği belgesel çalışmalarına dördüncüsünü ekledi. 'Çanakkale', 'Osmanlı' ve 'Tariht..
Erzincan: Tarımsal Kooperatiflerin Borçlarına Faiz İndirimi Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın, tarımsal kooperatiflerin borçlarının faizlerini düşürdüğü belirtildi.
Konya: Konya'da Trafik Kazası: 11 Yaralı Konya'da meydana gelen trafik kazasında ilk belirlemelere göre 11 Alman turist yaralandı.
İstanbul: "high -tech Russia 2006" Açıldı "3. Rusya Yüksek Teknoloji Yatırım Projeleri ve Ürünleri" Workshop'unun açılışı Rusya Federasyonu Genel Ticari Temsilcisi Fitin V.P ve Tataristan Ti..
Bağdat: Saddam Hüseyin'in Yargılanması Irak'ta devrik lider Saddam Hüseyin ve BAAS Partisi'nin üst düzey 7 yetkilisinin yargılandığı davaya bugün de devam edildi. Duruşmada mahkeme, savunma t..
Ramadi: Ramadi'deki Şiddetli Çatışmalar Irak'ın başkenti Bağdat'ın batısındaki Ramadi'de şiddet olayları dinmiyor. Halk, girdiği evlerdeki araçlara bomba yerleştirerek patlattığını iddia etti..
Türkiye ile AB'nin İran'a bakışı aynı Tokat'a gelen Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Hansjörg Kretschmer, Vali Erdoğan Gürbüz ve Belediye Başkanı Adnan Çiçek'i ziyaret etti. K..
"Sigarayı Bırak Kampanyası" büyük ödül Erzurum'dan Cevdet Bingöl'ün ANKARA - Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen "Sigarayı Bırak Kampanyası" büyük ödülünü Erzurum'dan Cevdet Bingöl kazand..
Hakim ve savcıların maaşlarını artıran yasa TBMM'ye geliyor/ Çimentodaki sorunlara çözüm aranacak ANKARA- Hükümet, hakim ve savcıların özlük haklarında iyileştirme sağlayacak kanun tasarısını..
Isparta: Yangın Sezonu 1 Haziran'da Başlıyor 2006 orman yangın sezonu Isparta'da 1 Haziran tarihinde başlıyor.
Samsun: Memurlardan Promosyon Eylemi Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk İmar-Sen Samsun Şubesi'ne üye memurlar, promosyon paralarının kendilerine dağıtılması için eylem yaptı.
Ankara: Chp'li Şimşek'ten Soru Önergesi CHP İstanbul Milletvekili Berhan Şimşek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, Başbakanlı..
Türkiye'de son 40 yılda 1 milyon 300 bin hektar sulak alan yok oldu Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı Genel Müdürü Filiz Demirayak, Türkiye'nin su zengini bir ülke olmadığına dikkat çekerek,..
Ankara: Başbakanlık'ta Silahlı Bir Kişi Gözaltına Alındı Başbakanlık Merkez Binası'nda, üzerinde silah bulunan bir kişi gözaltına alındı.
Muğla: Bodrum'daki Orman Yangını Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde çıkan orman yangınına neden olduğu ileri sürülen zanlı, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
Samsun: Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde üzerine televizyon devrilen bir çocuk hastanelik oldu.
VOB, günü 40 milyon YTL'lik işlem hacmiyle tamamladı İZMİR - İzmir'deki Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası (VOB), günü 40 milyon 29 bin 472 YTL'lik işlem hacmiyle kapadı. Açık pozisyon (alınıp s..
Brüksel: Solingen Faciasının 13. Yıldönümü Yeşiller AB Milletvekili Cem Özdemir, "Irkçılığın hiçbir zaman prim yapmaması ve çocuklarımızın barış ortamında büyümesi için Solingen'deki olay hep..
Muğla: Marmaris'te Kimliği Tespit Edilemeyen Bir Ceset Karaya Vurdu Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kimliği tespit edilemeyen bir ceset karaya vurdu. Yaklaşık 10 gün denizde kaldığı tahmin edil..
Ankara: Ankara'da Yerel Yönetimler Ankara'nın 41 yıl önce belediye olan Gölbaşı İlçesi'ne, göl manzaralı yeni belediye binası yapılıyor.
Bitlis: Ahlat'ta Köy Yollarının Yapımına Başlanıyor Bitlis'in Ahlat İlçesi'nde, Kaymakam Ahmet Avşar tüm köylere içme suyu şebekesi bağladıklarını ve bu yıl ağırlığı yol yapım çalışmalarına v..
Karabük: Akören Köyünde "imam Evi" Temeli Atıldı Karabük merkeze bağlı Akören köyünde düzenlenen törenle, imam evinin temeli atıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10