29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

29 Mayıs 2006 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara: İstanbul'un Fethi'nin 553. Yıldönümü Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, İstanbul'un fethinin, tarihin akışını değiştiren, insanlığın önüne yeni ufuklar açan büyük bir dönüm noktası old..
'Zehir zemberek' mektup Hatay'daki 'Ali Dibo' düzeniyle ilgili partisini eleştiren ve bu yüzden kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilen AK Parti Hatay Milletvekili..
Erdoğan'dan Genelkurmay Başkanı'na Başsağlığı Telgrafı Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'ın Hazro ilçesinde bir başçavuşun şehit olması ve bir askerin yaralanması nedeniyle Hilmi Özkök'e başsağlığ..
Mardin: Elektrik Akımına Kapılan Çocuk Hayatını Kaybetti Mardin'in Derik İlçesi'nde, elektrik akımına kapılan bir kız çocuğu hayatını kaybetti.
İstanbul: Borsa'da 1. Seans İşlem Hacmi 501.8 Milyon Ytl İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB), haftaya geçen haftaki olumlu seyrin devamı ile başladı.
Washington: Pentagon Uzak Hedefleri Kısa Sürede Vuracak New York Times gazetesinde yayımlanan bir haberde, Pentagon'un, nükleer olmayan füzelerin uzak hedefleri 1 saatte vurabilmesini sağlaya..
Tikrit: El Duluiye'yi Tikritliler Yalnız Bırakmadı Irak'ın başkenti Bağdat'ın kuzeyindeki El Duluiye bölgesindeki Amerikan kuşatması sürerken, Tikrit'in Balad bölgesinde toplanan yardımlar, k..
Samava: Samavalılar İsyan Etti Irak'ta zor olan yaşamı daha da zorlaştıran elektrik, su ve yakıt sıkıntısı, Samalılar'ı isyan ettirdi. Irak'ın başkenti Bağdat'ın güneyindeki Samava kentinde h..
Moskova: Çeçen Direnişçiler, Ahmet Zakayev'i "dışişleri Bakanı" Seçti Çeçenistan'daki direnişçiler, İngiltere'de sürgünde yaşayan Ahmet Zakayev'i "dışişleri bakanı" olarak atadı.
Bağdat: Bağdat'ta Patlama: 8 Ölü Bağdat'ta Sünniler'in yoğun olarak yaşadığı bölgede, bir arabada meydana gelen patlama 8 kişinin ölümüne, 17 kişinin de yaralanmasına sebep oldu.
İMKB'de birinci seans teknik sorun nedeniyle kısa sürdü/ Endeks, 39 puan arttı: 38632/ Döviz ve faiz hafif gevşedi İSTANBUL - Borsa, geçen haftaki olumlu kapanışın ardından yükselişini bugünü..
Malatya: Malatya'da Atletizm Kompleksinin Çalışmalarına Başlanıyor Malatya'da yapılması için geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen atletizm kompleksinin bu yıl sonunda tamamlanacağı be..
İstanbul: Fenerbahçe Taraftarı Aziz Yıldırım'ı Geri Çağrıyor Fenerbahçe taraftarı, kulüplerinin 100. yılında Aziz Yıldırım'ı başkan olarak görmek istiyor.
Çarşıdaki çöp bidonunda patlama Mersin'de kentin en işlek caddesindeki metal çöp bidonunda henüz bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Can ve mal kaybının olmadığı patlama paniğe yol..
Ankara: Milletvekili Geçen'den 'yolsuzluk' İsyanı Hatay'daki 'Ali Dibo' düzeniyle ilgili partisini eleştiren ve bu yüzden kesin ihraç istemiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilen A..
Ankara: Chp'li Tandoğdu, Hükümetin Sağlık Politikalarını Eleştirdi CHP Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu, hükümetin sağlık politikalarını eleştirerek, "Hükümet sağlıkta çöktü. SSK yalnızca birk..
Cumhurbaşkanı Sezer'in 7-8 Haziran'da, İsrail ve Filistin'i ziyaret edecek ANKARA -Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in 7-8 Haziran'da yapması planlanan Ortadoğu ziyaretinin kesinleştiği bildi..
Diyarbakır'da "zorunlu Göç Ve Etkileri" Konulu Toplantı Diyarbakır'da Kalkınma Merkezi, yaptığı anket sonuçlarını "Zorunlu Göç ve Etkileri-Diyarbakır" konulu bir toplantıyla kamuoyuna duyurac..
İstanbul: Alerjiyi Öpüşerek Yenin Japonya'da yapılan bilimsel bir araştırmanın sonuçlarına göre öpüşmenin, duygusal durumumuzdan etkilenen astım, egzama gibi alerjik kökenli hastalıklara iyi ..
İstanbul: İstanbul'da Yerel Yönetimler İstanbul'un fethinin 553. yıldönümü kutlama törenleri, Fatih Camii avlusunda bulunan Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesinin sabah saatlerinde ziyaret edi..
Rize: Rize'de Akraba Kavgası: 1 Ölü, 1 Yaralı Rize merkeze bağlı Üçkaya Köyü'nde iki akraba arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
İstanbul: Atatürk Havalimanı'ndaki Yangın Atatürk Havalimanı'nın yanan kargo bölümündeki antrepoda bulunan Malezya vatandaşına ait cenaze, enkazdan çıkartılarak ülkesine gönderildi.
Sivas: Sivas'ta Trafik Denetimleri Sivas'ta, İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri tarafından yapılan denetimlerde 31 aracın trafikten men edildiği bildirildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10