28 Mayıs 2006 Pazar Günü Haberleri

28 Mayıs 2006 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kiryat Şmona: İsrail, Lübnan Sınırındaki Vatandaşlarının Sığınaklara Girmesini İstedi İsrail, Lübnan'ın güneyinde Hizbullah tarafından yapılan roket saldırılarından sonra ülkenin kuzeyindeki ..
Ankara: 1. Kangal Şampiyonası Ankara'da Yapıldı Anavatanı Sivas olan Kangal köpeklerinin en iyisini seçmek için katılımcılar Ankara'da, Büğdüz Köyü Kangal Efsanesi Çiftliği'nde bir araya geld..
Bodrum'da orman yangını Muğla Orman Bölge Müdürü İbrahim Çiftçi, Bodrum'un İçmeler beldesinde çıkan orman yangının 4 hektarlık bir alanda devam ettiğini bildirdi. Çiftçi, AA muhabirine yaptığ..
Ankara: "islam Ticaret Ve Sanayi Odası Bölgesel Toplantısı" Sonuç Bildirisi Yayımlandı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) evsahipliğinde Ankara'da düzenlenen "İslam Ticaret ve San..
Ramadi: Ramadi Semalarında Amerikan Savaş Uçakları Irak'ın başkenti Bağdat'ın batısında bulunan Ramadi kentinde saldırılar ve patlamalar devam ediyor.
Tahran: Azerilerin Protesto Gösterileri Sırasında 4 Kişi Öldü İran'ın kuzeydoğusunda, bir devlet gazetesinde yayınlanan Azerileri aşağılayan karikatüre yönelik gösteriler sırasında 4 kişi öld..
Selanik'te yine anıt provakasyonu Yunanistan'ın Selanik kentindeki Kordelyu Belediyesi tarafından bir sözde Pontus Rum ''soykırım'' anıtı açıldı. Atina Haber Ajansı'nın (ANA) haberine göre, E..
Istanbul: Mehmet Ali İrtemçelik Türkiye'ye Geldi Türkiye'nin Almanya Büyükelçisi Mehmet Ali İrtemçelik Türkiye'ye geldi. İrtemçelik, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.
Kilis: Serinlemek İçin Artezyen Kuyusuna Giren Çocuk Boğuldu Kilis'te, serinlemek için artezyen kuyusuna giren çocuk boğularak hayatını kaybetti.
Bogata: Kolombiya Başkanlık Seçimleri Bugün Yapıldı Muhafazakar parti üyesi Cumhurbaşkanı Alvaro Uribe'nin ikinci dönem yeniden seçileceğine inanılan Kolombiya başkanlık seçimleri için oylama..
Sur: İsrail'in Lübnan'daki Hava Saldırıları İsrail savaş uçaklarının bugün Lübnan'a yeni hava saldırılarında bulunduğu bildirildi.
Endonezya'daki depremde ölü sayısı 4 bini geçti / 20 bin kişi yaralı, 100 bin kişi evsiz Endonezya'nın Orta Cava eyaletinde meydana gelen şiddetli depremde ölü sayısının 4 bin 611'e yükseldiğ..
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: İslam ülkeleri işbirliği imkanlarını değerlendiremiyor ANKARA- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, dünya nüfusunun yüzde 22'si..
Limak, Güneydoğu'daki yatrıımlarını genişletecek Başta yaşanan terör olayları olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı yatırımcılar Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne gelmekten ve yatırım yapmaktan k..
Erdoğan: AB yolundan dönmeyeceğiz MANİSA- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği yolundan dönmeyeceklerini, Türkiye'nin ürettiğ imallarının yüzde 65'inin AB üyesi ülkeler tarafından al..
Ankara: Endonezya'daki Deprem8 Endonezya'nın güneyindeki Java Adası'ndaki Yogyakarta şehrinin 2.5 kilometre güneybatısında dün meydana gelen 6.2 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak bölgeden..
Istanbul: Demirel, Kültür Merkezi Açtı 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptırılan Atatürk Kültür Merkezi'nin açılışını yaptı.
Muğla: Bodrum'daki Orman Yangını Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde öğle saatlerinde başlayan orman yangınını söndürme çalışmaları devam ediyor.
Atina: Yunan Bankasında Patlama Greek National Bank'ın, Egaleo'da bulunan şubesinde gece yarısı patlayan petrol bombaları yangına ve ciddi hasara yol açtı.
Sur: İsrail'in Lübnan'daki Hava Saldırıları İsrail savaş uçaklarının bugün Lübnan'da 2 hava saldırısı daha gerçekleştirdikleri bildirildi.
Bağdat: Irak'ta Hükümet Kurulmasının Ardından Irak'ta hükümetin kurulmasının ardından hala İçişleri ve Savunma Bakanlığı için isim belirlenemedi. Irak Ulusal Meclisi, bugün yeniden toplandı f..
Adana: Okul Öncesi Eğitim Bağımsız Eğitimciler Sendikası Genel Başkanı Gürkan Avcı, okul öncesi eğitimin zorunlu hale gelmesi için hükümetin hazırladığı yasa tasarısını çok olumlu bir adım ol..
Ankara: Eski Polis Memuru, "sözde Ermeni Soykırımı"nı Protesto İçin Erzurum'a Yürüyecek Sözde Ermeni ve Pontus soykırımını protesto etmek isteyen Emekli 1. Sınıf Emniyet Müdürü İlhan Sapmaz, ..
Ağar: Tablo doğruydu DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, TOBB Genel Kurulu'nda siyasi liderlerle el ele tutuşarak salondakileri selamlamasıyla ilgili, ''Tablo, siyasi ilişkilerin medeni bir zemin ..
Azerbaycan'da Cumhuriyet bayramı Azerbaycan'da 28 Mayıs Cumhuriyet Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bakü'deki Haydar Aliyev Askeri Akademisi, Nahcivanski Askeri Lisesi ile hava ve de..
Dikleşen değil dik duran Türkiye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB sürecinde ve tüm değişen bölgeselsüreçlerde itibarlı dimdik bir duruş sergilediğini ifade ederek, ''Politikamız ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10