25 Mayıs 2006 Perşembe Günü Haberleri

25 Mayıs 2006 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uyanık menajer Mondragon’un da menajeri olan Jean Lui, Fransız oyuncunun G.Saray’a transferi zora girince Lazio’nun ön liberosu Ousmane Dabo’yu yönetime önerdi. Bu konuda son kararı Erik Gere..
SED, bundan böyle FEM adıyla hizmet verecek Sakarya’da binlerce öğrenciye üniversite kapısını aralayan Sakarya Eğitim Dershanesi (SED), Türkiye’nin en başarılı dersanesi FEM (Fırat Eğitim Mer..
Saray Muhallebicisi 57 yıllık binasından taşındı Bir İstanbul klasiği olan Saray Muhallebicisi 1949 yılından beri Beyoğlu’nda hizmet verdiği binasından taşındı.
Başkan Topbaş, partili başkanların eşlerini ağırlıyor İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, AK Partili il belediye başkanlarının eşlerini 5 günlüğüne ağırlayacaklarını söyl..
Filistinli başkanlar kardeş belediye arıyor Filistin’in çeşitli şehirlerinden gelen belediye başkan ve yetkilileri, ülkelerine uygulanan ambargonun olumsuz etkilerinden kurtulmak için Türkiye..
İşçiler Kartal Belediyesi ile anlaşamadı, grev yolda Kartal Belediyesi’nde örgütlü DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası üyesi işçiler, toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin anlaşmazlıkla sonuçlanması..
Sivil savunma müdüründen uyarı: En fazla boğulma tatlı sularda oluyor Sakarya Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birlik Müdürü Oktay Kurbanoğlu, tatlı sularda daha çok boğulma olduğunu söyledi. ..
Baraj gölüne giren 4 çocuktan 1’i boğuldu Kocaeli’nde suya giren 4 çocuktan biri boğuldu. Gölde boğulan kız çocuğunu itfaiye ekipleri tekne ile çıkarttı.
Levent Kızıl, Bursaspor başkanlığına yine aday Pazartesi günü, 7 Haziran’daki genel kurulda kesinlikle aday olmayacağını söyleyen Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, temlik konusunda öncek..
Başkan Aygün, kermesten belediyeye süs eşyası aldı Tekirdağ Kültür Kalkınma ve Tanıtma Vakfı tarafından hazırlanan kermes Namık Kemal Evi’nde açıldı.
Tinercilerin kullandığı 100 yıllık bina çöktü Bursa’da, uçucu madde bağımlısı gençlerin mekanı haline gelen 100 yıllık tarihi bina, önceki gece büyük bir gürültü ile çöktü.
Gülerce: Sıkıntıları diyalog ve hoşgörü ile çözebiliriz Gazetemiz yazarlarından Hüseyin Gülerce, Türkiye’de yaşanan sıkıntıların sağduyu, diyalog ve hoşgörüyle çözülebileceğini söyledi.
Çağ atlayan hırsızlar, çalıntı malları internetten satmışlar İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, il genelinde son 20 gün içinde 1.921 şahsa karşı, 926 mala karşı işlenen suçun aydınlat..
Bağ-Kur dolandırıcıları 21 yıl hapisle yargılanıyor Sahte reçete düzenleyerek Bağ-Kur'u yaklaşık 1,5 milyon YTL (1,5 trilyon lira) dolandırdıkları iddia edilen 2 sanığın yargılanmasına başlan..
İstanbul Barosu avukatları Danıştay’a saldırıyı protesto etti İstanbul Barosu, Danıştay'a yapılan silahlı saldırıyı kınamak amacıyla İstiklal Caddesi'nde "Cumhuriyete, Demokrasiye ve Hukuka S..
Komşu kavgasına özel tim operasyonu Üsküdar’daki bir apartmanda çıkardığı gürültü yüzünden kavga ettiği komşularına kızıp çevreye tabancayla ateş açarak kendini dairesine kapatan alkollü kad..
‘Oflu İsmail’ dört yıl altı ay hapis yatacak Kamuoyunda ‘Oflu İsmail’ olarak tanınan İsmail Hacı Süleymanoğlu’nun 2 kişiyi öldürdüğü gerekçesiyle kesinleşen 36 yıl hapis cezasının infazı için..
Özel okullar yeni yıla yüzde 20 zamla giriyor İstanbul'da eğitim-öğretim hizmeti veren bazı özel okullar 2006-2007 döneminde uygulayacakları fiyat tarifesini belirledi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10