24 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

24 Mayıs 2006 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
25 maddede sağlıklı hayat ABD'deki bir araştırmayla sağlıklı yaşam için gerekli 25 kural belirlendi. Tavsiyelerin özünde ise iki unsur var: Düzenli doktor kontrolü ve sağlıklı beslenme. Merke..
Evinin parası kapkaça gitti Kadıköy'de sattığı evinin parasını yatırmak için bankaya giden kadın maskeli kişilerin saldırısına uğradı. 190 bin YTL'si çalınan Sezen Çal düşmenin etkisiyle yara..
Clinton'un davet ettiği Halis Ağa'ya yurt dışı izni yok Ekonulan Toprakbank davasında 19 banka yöneticisiyle birlikte yargılanan ve hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunan ünlü işadamı Hali..
48 yaşında yüksekokul bitirdi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Söke Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun olan 85 öğrenci arasında yer alan 48 yaşındaki Ali Dursun, okumanın yaşı olmadığını b..
Gökhan Demirkol'a enfeksiyon teşhisi Antalya'da 7 aydır tutuklu bulunan Gökhan Demirkol, karın ağrısı rahatsızlığı şikayetiyle kaldırıldığı Antalya Devlet Hastanesi'nde idrar yolları enfeksiy..
Dağda ölene yardım edilir mi? Everest'e tırmanırken oksijensiz kalan dağcı, diğer ekipler yardım etmediği için öldü. Olay dağcılar arasında tartışılıyor. Dünyanın en yüksek dağı Everest bugün..
Minik Tarık'ı köpek parçaladı Adapazarı'na bağlı Aralık Köyü yolu üzerinde bulunan Neyyir Hanım Çiftliği'nde önceki gece 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, Kayseri'den ailesiyle birlikte..
Cannes'da estetik hediyesi modası Oscar törenlerinde aday olan oyuncularla gecenin sunucularına; mücevherlerden içkiye kadar türlü pahalı hediyeler verilmesi geleneği, şimdi de Cannes film fe..
Koltuk altı mazot tankı İstanbul'da, koltukları sökülerek yerine kaçak mazot taşımak için tank konulan bir minibüs ele geçirildi. Minibüsle bir kerede 4 ton yakıt taşınabildiği belirtildi. İs..
Korku dolu 7 saat Kuyumcuya giren silahlı soyguncular bir müşteriyi rehin aldı. Polisten para isteyen zanlılar Ankara'dan gelen Özel Tim'e teslim oldu. Niğde'de pazarcılık yapan iki arkadaş, ..
Nargileci, kebapçı kahraman: Biotürk ABD'de öğrenim gören Coşku Turhan, "Biotürk" adlı çizgi kahramanıyla ünlü film şirketlerini peşinden koşturuyor. Son yıllarda tüm dünyada animasyon film r..
Babaları için 8 bin metreye tırmandılar Nepal'de kaybolan Fransız dağcının çocukları babalarının öldüğüne inanamıyorlardı. Anneleri onları babalarının son görüldüğü yere götürdü. Güney Asya'd..
Evliliğin bitme sebebi doktor sevgili mi? Elif Dürüst ile Mehmet Germiyanlıgil evliliğini bitiren esas sebebin, Dürüst'ün 3 yıldır doktoruyla yaşadığı ilişki olduğu iddia edildi. Mehmet Germi..
Üç milyon dolara cep no Katar'da düzenlenen açık artırmada cep telefonu numarası "6666666," yaklaşık üç milyon dolara satıldı. Satıştan elde edilen gelirin hayır işyeri için harcanacağı açıkl..
Hindistan'da töre cinayeti Polis, "sati" geleneğine uyarak kendini kocasının cenazesinde yakan kadın için soruşturma açtı. Kadının, komşularının ısrarı üzerine intihar ettiği düşünülüyor. Hin..
'Katrinazede' penguen kahraman gibi döndü Amerika'yı vuran "Katrina" kasırgasının ardından evlerini terk etmek zorunda kalanlar, yavaş yavaş yuvalarına geri dönüyor; tıpkı "Sabır" isimli bu s..
Ölen köpeğine 1.6 milyon dolar istedi ABD'de bir aile, 14 yaşındaki köpeklerini otomobiliyle ezen komşularına yaklaşık 1.6 milyon dolarlık tazminat davası açtı. Oregon eyaletinde yaşayan Mark..
Başkan'ın dayakçı oğlu Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yuşçenko'nun oğlu Andrey, başkentin bölge savcılarından birini dövdü, koruması ise savcıyı ayağından kurşunlayarak yaraladı. Önceki gece k..
Skandal bakanı attırdı İngiltere'de vize karşılığı seks skandalı ülkenin göçmen bakanı Tony McNulty'i dün gece yapılan sessiz bir operasyonla görevinden etti. İngiliz göçmenlik bürolarına irt..
Hamas'ın askeri şefine operasyon Batı Şeria'da militanlara yönelik operasyonlarını sürdüren İsrail, dün "büyük balık" yakaladı. 8 yıldır İsrail'in en çok arananlar listesinde olan Hamas'ın Ba..
Afgan siviller hedef oldu Afganistan'da temmuz ayında ülkenin güneyinin kontrolünü tamamen bırakma planları yapan koalisyon güçleri son bir haftada ülkede yaşanan sert çatışmaların ardından h..
Karadağ'a AB üyeliği Geçtiğimiz pazar günü yapılan referandumda bağımsızlık için 'evet' diyen Karadağ halkı, dün resmen ayrıldığı Sırbistan devletince de resmen tanındı. Şimdi ise sırada ayrı..
Rice'a "sırt çevirdiler" ABD Dışişleri Bakanı Condoolezza Rice, önceki gün kendisine verilen onursal mezuniyet diplomasını almak için Boston Üniversitesi'ndeydi. Cübbesini giyip teşekkür konu..
'1915 olayları soykırım diye değerlendirilemez' Fransa'da "Ermeni Soykırımı İnkar" yasa tasarısının mecliste oylanması öncesi ülkeye ziyarette bulunan AKP Milletvekili Turan Çömez SABAH'a ver..
İranlı Azeriler'in karikatür öfkesi Hz. Muhammed karikatürü krizinde binlerce kişinin gösteri yaptığı İran sokakları yine kaynıyor. Ancak bu kez ayaklananlar, kendilerini "böcek" gibi göstere..
'Siyasiye değil adi suçluya işkence' Af Örgütü, insan hakları raporunda Türkiye'yi işkence nedeniyle topa tuttu... Batı Trakya'daki Müslümanlar'a vatandaşlık haklarının verilmediğine dikkat ç..
Tuzla’da şimdi de sıvı atık tehdidi Tuzla Orhanlı’daki zehirli varillerin toplanmasının ardından şimdi de beldenin ortasından geçen dereye dökülen kimyasallar bölge halkını tedirgin ediyor. D..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10