20 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

20 Mayıs 2006 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baykal, Başbakan’ı hezeyan içinde olmakla suçladı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, "Baykal komplonun içindedir." şeklindeki sözlerine tepki göstererek, "Başbakan he..
Danıştay’a sıkılan kurşun başı örtülülere sıkılmıştır BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Danıştay’a yapılan saldırının aslında başörtülülere yapıldığını, orada sıkılan kurşunların da yine b..
Özkök: Danıştay’a saldırı gerici ve terörist eylem Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök, "Danıştay’a yapılan saldırının, tamamen gerici, terörist ve silahlı bir eylem" olduğunu belirtere..
CHP’nin yeni genel merkezi törensiz açıldı CHP, Söğütözü’nde yaptırılan yeni genel merkez binasına Danıştay’daki saldırı sebebiyle tören yapmadan taşındı.
Fenerbahçe, Sol Campbell'i getiriyor Kaçırılan Türkiye Kupası ve Süper Lig şampiyonluğunun yanısıra Teknik Direktör Daum’un durumunun belirsizliği ve Başkan Aziz Yıldırım’ın ‘bırakıyorum’ söz..
Nihat Özdemir başkanlığa yakın Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın istifasının ardından, İkinci Başkan Nihat Özdemir’in koltuğa oturacağı iddia ediliyor.
'F.Bahçe olmadan Galatasaray olmaz' Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, F.Bahçe olmadan G.Saray'ın, G.Saray olmadan da F.Bahçe'nin olmayacağını söyledi.
Şampiyon, ColaTurka fabrikasında stres attı Galatasaraylı futbolcular ve yöneticiler takımın sponsorlarından Cola-Turka fabrikasının Sakarya Akyazı’daki üretim tesislerini ziyaret etti.
Futbolun devleri Zaman için buluşuyor Zaman Gazetesi'nin organize ettiği 5. Geleneksel Şöhretler Turnuvası için geriye sayım sürerken Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı simalar da İstanb..
Cim Bom, Laurent’le prensipte anlaştı Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın, Benfica'nın Fransız yıldızı Laurent Robert ile anlaştığı bildirildi.
Kartal'da Tigana'nın bir dediği iki edilmiyor Sezonu Türkiye Kupası’yla bitiren Beşiktaş, önümüzdeki yıl şampiyon olmak için kararlı görünüyor.
Şöhretler sizi İnönü'ye bekliyor Süper Lig maçlarının ardından futbolun kalbi yarın İnönü Stadı’nda atmaya devam edecek.
Fatih ve Gökdeniz Avrupa'nın kıskacında Trabzonspor’un yıldız futbolcuları Fatih Tekke ile Gökdeniz, Avrupalı kulüplerin gözdesi oldu.
Konya uçağındaki saldırı krizin üstüne tuz biber oldu Olumsuz koşullar altında Galatasaray’ın ikinci yarıda mücadeleyi sürdürmesi pek mümkün görünmüyordu.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9