2 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

2 Mayıs 2006 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Boyasan'ın Olağan Genel Kurulu 23 Mayıs'ta İSTANBUL - Boyasan Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Olağan Genel Kurulu 23 Mayıs'ta yapılacak. Şirketin borsaya gönderdiği açıklamada, 2005 yılı O..
Ne, nerede, ne zaman
Bugün 02 Mayıs 2006 Salı
 • GYODER'in düzenlediği '4. Gayrimenkul Zirvesi' 09.00'da Swissotel'de.
 • Volvo Car Türkiye'nin kadınlara yönelik ar..
 • 33'lük damada 104'lük gelin Malezya'da 33 yaşındaki erkek, 104 yaşındaki kadınla evlendi. Star gazetesinin haberine göre, Muhammed Nur Musa ilk evliliğini yaparken eşi Wook Kundor 21. kez evl..
  "Öcalan'a af kesinlikle yok"/ Bakan Çiçek: 6'ncı maddeyi TMY tasarısına kimin koydurduğunu açıklamayacağız ANKARA - Hükümet Sözcüsü ve Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Terörle Mücadele Yasa Tasarıs..
  MB Başkanı Yılmaz: Kredi maliyetleri yatırımı destekliyor, cari açık sürdürülebilir düzeyde ANKARA - Kredi maliyetlerindeki iyileşmenin yatırım eğilimini desteklediğini söyleyen Merkez Bankas..
  Coca-Cola'nın arzında bu kez sürpriz olmaz Coca-Cola İçecek CEO'su O'Neill, 2004'teki yapılarıyla şimdiki arasında büyük fark olduğunu belirterek, 'Bu defa halka arz başarısız olmaz' dedi
  Vergi kaçağı bildiğiniz gibi Maliye Bakanlığı'nın 2005'te yaptığı incelemeler vergi kaçakçılarının alışkanlıklarını bırakmadığını ortaya koydu. Her 100 YTL'lik kazanca karşılık 119 YTL devlet..
  Ahlaka aykırı bir şey varsa gereği yapılacak RTÜK Başkanı Zahid Akman 'O Şimdi Hanımefendi' yarışması için 'Programın, toplum değerlerine ve aile yapısına aykırı unsurlar ihtiva edeceği anla..
  Yerliler giymeyince iş yabancı mankenlere düştü 1979'da ilki yapılan ve Türk moda sektörünün kilometre taşlarından biri olan Vizon Show'un, bu yılki ilk defilesi Hilton Convention Center'da ..
  'Sözüm bu kadar' dedi ve yüzüğünü çıkardı Seda Sayan'ın kuaförünü ayaklarına güller döktüğü için yumruklayan Nihat Doğan, Ortaköy Princess Otel'de bir basın toplantısı düzenledi...
  Eterli gaspçı 2 kez saldırdı Azılı gaspçı, eterli mendille saldırdığı liseli kızı yerlerde sürükledi. Daha sonra da bir kadın mühendisi hedef seçti. Çantasını vermemek için direnen liseli ve..
  Derin Mermerci Amerika yolcusu Elif-Mehmet Germiyanlıgirin 10 yıllık yuvaları Derin Mermerci yüzünden çatırdayınca Engin Mermerci duruma el koydu. Anne Mermerci, yasak aşk yaşayan kızını İst..
  Kapkaççı gelin hapiste damat yuvada Swissotel'de yapacakları düğün öncesinde yakalanan çiftten 15 yaşındaki gelin tutuklandı. Nüfus kaydına göre 13 yaşında olan damat ise kemik yaşı tespit e..
  Michael Jackson da Einstein'dan popüler İTÜ Rektörü Karadoğan, öğrencilerin ABD'li uzmanın paneli yerine Hülya Avşar'ı dinlemeye gitmesine kızan Prof Şengör'e hak verdi ancak ekledi: Bize dü..
  Kral dairesi bir dönüm Turizmde yeni hedef müşteriyi baştan çıkarmak. Adam&Eve'de duvarlar tavana kadar aynalı, 2 kişilik banyo küveti salonun tam ortasında. Yüzme havuzlu Kral dairesi dünya..
  Marmaray'da tüpler Eylül'de batırılacak 2010'da hizmete girdiğinde dünyanın en derin batırma tüneli olacak Marmaray'da 2 gemi tüplerin yerleştirileceği boğaz zeminini hazırlıyor
  Dubai'ye 31 otelli dev kompleks Dubai'de dünyanın en büyük otel kompleksi kuruluyor...
  Dört milyon göçmen ABD'yi felce uğrattı Beyaz Saray yönetiminin tartışmalı göçmen yasasını protesto için sokaklara dökülen göçmenler Amerika'yı felce uğrattı
  'Parisgate Skandalı' Fransa'yı karıştırdı Fransa siyasetine bomba gibi düşen yolsuzluk skandali, İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy ile Başbakan Dominique de Villepin'i birbirine düşürdü. Ville..
  'Irak'a Bosna modeli uygulayıp bölelim!' ABD Başkanı George Bush'un 1 Mayıs 2003'te yaptığı 'Irak'ta zafer bizim oldu. Sıcak savaş artık sona erdi' açıklamasının üzerinden tam 3 yıl geçti. A..
  Bursa'da deprem! Bursaspor Başkanı Kızıl 'Misyonumu tamamladım' derken, İZVAK, Altay'ın lig sonlarında mağdur edildiğini hatırlatıp 'Şaibe var' dedi
  Haluk Ulusoy'a saygı duymuyorum Ersoy: 'Ulusoy zamanında hakem atamalarında bile ahbap ilişkisi vardı. Haluk bey tekrar gelince bıraktım'
  Şaş rekor kırar! Ruslar Hasan için kesenin ağzını açtı. Dinamo, Hasan Şaş için 3 yıllık 10 milyon doları gözden çıkardı. Şimdi top G.Saray'da
  Taktik savaşları Daum, belalısı Beşiktaş'ı devirmek için Trabzon 11'ine Luciano'yu monte ediyor. Tigana Sergen'i yedek bırakıp koşan bir takım kuracak. Tümer ise 'beyin' olacak
  Ayaklı darphane: Fenerium Sarı-lacivertli kulübün resmi ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazaları, son 1 ay içinde toplam 1 milyon 100 bin YTL'lik rekor satışa ulaştı. G.Saray derbisinde de ..
  'Beni susturamazlar' Demirören: 'Her zaman ve her yerde F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a gereken yanıtı vereceğim. Ben kesinlikle pes etmem. Artık susmayacağım.'
  Dünya yıldızları Hakan Yaşar (Spor) - Fatih Tekke ve Appiah... Türkiye'nin çok ötesinde... İkisi de ruhunu ortaya koyuyor, istikrarı bozmuyor, alkışı hakediyor. Biri tek başına F.Bahçe'ye k..
  Elin başkanı... Gökmen Özdemir (Spor) - Türkiye yarın yine büyük bir derbiye uyanacak. F.Bahçe ve Beşiktaş Türkiye Kupası için kozlarını paylaşacak. Fakat gerilim o kadar yüksek ki, kimseni..
  Hoşgörülüler ve hoşgörüsüzler... Bülent Akarcalı - Birinci hikâyemiz Hollanda'dan... Elburg kasabasındaki bir okulun üçüncü sınıf öğrencileri İslamla ilgili bir ders kapsamında, Hollanda Di..
  Demirel'e 13+ uyarısı Yüksel Aytuğ - Yanılmıyorsam tarihimizde ilk kez bir eski cumhurbaşkanının sözleri ekranda '13 yaşın altındaki çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi için sakıncalı..
  Allah'ın rahmetinden umut kesmeyin Süleyman Ateş - Soru: Bir kızla evlenmeyi planlıyorduk. Fakat ben dürüstçe ondan önce başka biriyle birlikte olduğumu söyledim. Daha sonra tevbe et..
  Dubaili firma, Ömerli Su Havzası'na 600 milyon dolarlık ÖSB kuruyor! Mustafa Mutlu - Size müjdeli, hayırlı ve bol paralı bir haberim var: Levent'teki Dubai Towers projesiyle Türkiye'yi ayağ..
  Müzakere yoldaşımız Hırvatistan Cengiz Aktar - Hırvatlar bu aralar dertli. Tembel talebeyle birlikte imtihana hazırlanmak hoşlarına gitmiyor. Hocalara, bizi başka sınıfa koyun diyorlar. Nit..
  Bilimsel Hülya'dan akademik gösteri.. Selahattin Duman - Hülya Avşar şov Amerika'dan getirilen bilim adamını ezdi.. Gururlandık.. Bu arada akademik düzeyimiz Asya'dan geri ama Afrika ülkele..
  İtalyan modeli Okay Gönensin - SHP bir süredir önümüzdeki seçim için İtalya modelini öneriyor. Bu, modelde bütün sol partiler seçim ittifakı yapıyor. İtalya'da bu sayede sol, kılpayı farkla..
  Metazori tarih Mine G. Kırıkkanat - Fransız kalmak' deyimi, dilimize ne zaman yerleşti, anımsamaya çalışıyorum...
  Dolara karşılık euro ve yen Ali Ağaoğlu - 23 Nisan'daki G-7 zirvesinden; başta Çin olmak üzere gelişmekte olan Asya ülkelerinin; 'paralarının değer kazanmasına izin verecek politikalar izle..
  Petro-dolarlar Gazi Erçel - Petrol fiyatlarının geçtiğimiz yıllarda gösterdiği artış eğilimi, petrol ihraç eden ülkelerin 2005 yılında elde etlikleri gelirlerin tutarının 300-400 milyon dol..
  İlk çeyrekte dış ticaret Asaf Savaş Akat - Yılın ilk çeyreğine ilişkin veriler birer birer ortaya çıkıyor...
  Geçmiş günlere yolculuk Tuğçe Baran - Dün akşam oturdum eski yazılarımı okudum.. Normal koşullarda hiç alışkanlığım değildir..
  Öğrenci kalitesini biz bozduk! Ruhat Mengi - Deprem uzmanı Prof. Celâl Şengör'ü tanımayan yoktur...
  Kusur bizde! Güngör Mengi - Türkiye'nin PKK terörü yarasına yıllardır çare bulamamış olması utanç verici bir başarısızlıktır...
  Meclis'e 'alternatif' kafeterya TBMM Başkanlığı, askeri gazinoya sakallı milletvekilleri ve türbanlı eşleri alınmayınca çareyi, 200 metre ötesinde kafeterya açmakta buldu. Üstelik burada alk..
  Baba AKP'lileri kızdırdı Türbanı ile okumak isteyenlerin Suudi Arabistan'a gitmesini söyleyen Süleyman Demirel'e AKP'liler tepki gösterdi. AKP Grup Başkanvekili Faruk Çelik, Demirel'i Hitler..
  Kurmaylar sordu: Biz nerede yanlış yaptık? AKP kurmayları, İstanbul'da, iletişim uzmanları, reklamcılar, siyaset bilimciler ve sosyologlardan, partinin nasıl algılandığını öğrenmeye çalıştı...
  Barzani'ye sert uyarı! 'PKK kartını kullanmaya kalkarsan, o kart fena halde elinde patlar. Kerkük de Kürt kenti değil, ileri gitme'
  Son bir yılın zirvesine oturan euro. ihracatın umudu oldu Euro, uluslararası piyasalarda dolar karşısında iki ayda yüzde 7.1 yükselirken parite 1 .26901a son 1 yılın zirvesine çıktı
  Ziraat'ten BDDK'ya 'promosyon' davası BDDK'nın kamu kuruluşlarına promosyon verdiği iddiasıyla 210 bin YTL ceza kestiği Ziraat Bankası, 'Bunlar reklam gideri'' diye karşı dava açtı
  « » 1 2 3 4 5 6 7 8 9